Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Prosim vas, kontrolujte nekdo ty nesmysly, nez je vypustite do eteru. Games.cz ma slusne naslapnuto, tak si to nekazte takovymi kixy.
  • Tak nějak.. hra vychází 21. ledna, takže tam máte dost brutální chybu.. nejdřív mě pořádně potěšila a pak zas zklamala :-//
  • Ako moze redaktor takeho magazinu ako je games.cz napisat taku blbost? Amatercina
  • Re vsem - sorry za chybu a diky za mnoho upozorneni :) autor jen bezmyslenkovite prejal datum vydani i se sotkem ze zdrojoveho webu, aniz by mu doslo, ze ps3 port vyjde teprve za mesic.
  • Ode dneška? A kde?
  • Drom
    22.12. vychází teprve demo. :)
  • taky jsem si říkal že to ne nějaký divný
  • Ježiš takový chyba se tu jen tak nevidí ta hra vychází až v lednu a ne dneska. Jako kdyby bylo tak moc těžké se na internetu podívat kdy to má vyjít a až potom napsat článek.
  • a proč by si přidělávali práci překopávat engine 2, kterej vůbec nepodporoval PS3, když už v tu chvíli věděli, že Mass Effect 3 bude i na PS3, čili se mohl od základu dělat tak, aby byl multiplatformní. Spíš mi nejde do hlavy ta zpětná kompatibilita nového enginu se vším, co bylo ve dvojce. A nebo je to opravdu tak, že je to pouze upravený engine 2, kterej je pouze přizpůsobenej PS3 a říká se tomu nově "engine pro Mass effect 3" což zní mnohem lépe :o)
    • Drobný detail, dvojka jela na UE3, trojka (a PS3 verza dvojky) také na UE3, enom novější build. A UE3 je v základu multiplatformní
    • Máš v tom dost guláš proč by kvůli dvojce která byla dělaná na PC a Xbox předělávali engine na PS3 když můžou použít engine který je určený na třetí díl a podporuje už všechny platformy?
    • Drom
      Tvůj příspěvek nedává vůbec smysl. Když si přiděláš práci, tak si taky víc vyděláš.
    • Robotron3
      Neni toho domysleni se nejak moc? Proste kdyz delaji hru na Windows a Xbox 360, engine si upravuji na miru tech systemu. A kdyz hru predalavaji na PS3, tak si vezmou to co mohou pouzit z drivejska a dalsi vrstvy programuji na PS3 (u PS3 samozrejme i s kodem nove verze enginu, kdyz to delaji tak dlouho po Win a Xbox)
  • jsem zvedavy na podporu senzoru v joypadu,doufam ze bude lehce vyuzito jako treba v heavy rain.na hru se tesim,videl jsem u kamose na Xku a moc dobry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit