Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jde určitě o měsíční soutěž, aby měl každý šanci :))
  • omfg, to co za trollov zamestnavate....kazde druhe 15 rocne decko vie, ze to vychadza koncom januara, kokos ja byt zamestnavatel tak za toto ma dotycny padaka
    • Co bys taky chtěl takhle po ránu? *1*
      • Spíš co by čekal na českých webech. Profesionalita se u nás jaksi vypařila u většiny oborů :D
        • Ovšem nejenom u nás *3*
          • To je možný, ale například gamespot, eurogamer nebo třeba všechny ign mi přijdou v pohodě. Proč to nejde i u nás? Asi jde jen o peníze, protože za pár korun se kvalita nekoupí, ale je to škoda. Papírový herní magazíny měly sice kolísavou kvalitu, ale pořád to na dnešní webový poměry bylo dost dobrý.
            • Mně jde hlavně o profesionální přístup a kvalitní novináře. Dneska na weby píše každý, kdo má chuť a je to znát.
            • Myslím, že papírový magazínu JSOU oproti webům stále dobrý. Na vině nebudou ani tak peníze jako někdy až fanatická touha po aktuálnosti. Jakmile se něco někde objeví, šup s tím na web, i za cenu nepřesností. Není čas ověřovat informace. Prostě média. Spousta lidí si myslí, že dozvědět se něco hned znamená dozvědět se všechno a popravdě, což je samozřejmě omyl.
  • nepíše tento levis novinky aj na eurogamer lebo to vyzerá že chce sabotovať portál games.cz *3*
    • jo, mi tak trochu prijde, ze je TG a EG posledni dobou jak pres kopirak, na obou pisou uplne o tom samym.
  • Mě častokrát přijde, že ty lidi nemají ani tu chuť *1* Hlavně postrádám kritický přístup, odstup. Všechno je senzace, jupí, hurá. Bohužel.
    • pro masse
      • Mne nepřipadá, že by na games.tiscali.cz chyběl kritický postoj vůči čemukoli z herní branže. Novinky beru jako krátké štěky, které mají povrchně a jednoduše informovat čtenáře o nějaké události. Čtenář má možnost, ne, spíše povinnost hledat na internetu dále. Od toho je tady WEB a informací tolik. Překlepy se mohou stát a je lidské odpouštět. Schválně, podívejte se na příspěvky jen v tomto fóru. Kolik naleznete hrubek ve svých "štěcích"? A přitom moralizujete a nadáváte jaký tady máme kocourkov. Ale ten kocourkov tvoříme my!! Ne mi.
  • WTF? takže do TG už dorazil ježíšek?
  • Co to je za blbost? To sem zaspal a už je půlka ledna? Navíc prý na novém enginu... HaHaHa, proč by si pridělávali prácu portováním z UE do něčeho dalšího? Navíc mě tu chybí další důležitá informaca, jaký engine teda bude 'údajně' použitý?
    • a proč by si přidělávali práci překopávat engine 2, kterej vůbec nepodporoval PS3, když už v tu chvíli věděli, že Mass Effect 3 bude i na PS3, čili se mohl od základu dělat tak, aby byl multiplatformní. Spíš mi nejde do hlavy ta zpětná kompatibilita nového enginu se vším, co bylo ve dvojce. Hold to bude asi jenom upravenej engine z dvojky, na kterým poběží i trojka.
    • Drom
      ME2 opravdu bude na Mass enginu 3, na kterém se dělá pro 3. díl. Je to poměrně logické. Když mají tu možnost, tak proč jí nevyužít. Přece jen je ME2 už rok stará hra, tak čim víc bude atraktivní pro PS3 hráče, tim víc vydělá.
      • Enom aby to nebyl honosně pojmenovaný novější build UE3 (nevím, jaké majů informace novináři, takže někdo možná ví trochu věc než já, ale pripadá mě z jejich pohledu nelogické vyvíjat nový engine ked už majů něco dobre funkčního a odzkůšaného)
        • Drom
          tak jasně, že je to nějaky Unreal, ale verze použitá u trojky. 2 na PC a Xboxu je tuším 3.5
  • Jeee, to je zase dohadu...jak s malymi detmi. Pochopitelne, ze se NEVYTVARI uplne novy engine od zakladu, ani to nikdo netvrdi. Dokonce ani v clanku se to nikde nepise. Staci jen cist poradne, pripadne se podivat na Bioware a vse je hned jasne. Jak uz tu nekdo zminoval. Mass Effect 3 pobezi na znovu upravenem enginu UE3, ktery by nekdo oznacil jako 3.5, mozna 3.6 nebo neco podobneho. Dle Bioware jsou zmeny pomerne zasadni, verze enginu je odladena pro jejich hru, takze jej proste a jednoduse oznacuji jako ME3 engine. Co rika clanek? ME2 pro ps3 pobezi na enginu ME3 a ne ME2....coz je celkem logicke. Hra ME3, ktera je vyrabena od zacatku jako multiplatformni titul dostane zmineny "novy" engine a stejne tak ME2 pro ps3. Kdyz uz ho jednou maji a je dostatecne odladen pro tuto konzoli, proc tam za kazdou cenu rvat neco s cim by mohli byt problemy. To ze je puvodni UE3 mozno pouzit na obou konzolich v tomto pripade neznamena vubec nic, nerika to nic o tom jak je pro ten ktery system optimalizovan, to samozrejme prichazi az s konretnim titulem. Navic vsichni vime, ze se mu dari lepe na xku. No a v neposledni rade jsou tu marketingove duvody. Hra pobezi na "novem" enginu a dostane jeste vsechna DLC a ja nevim co...je presne co potrebuji aby prodali "starou" hru novemu publiku. Je to jen takova pojistka, v pripade ze by kvality samotneho titulu nestacily. Howgh
  • že by nedočkavý šotek s ps3? nebo jen test vnímavosti čitatelů *1*
  • Co to tam píšete za blbosti??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit