Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak když xbox používá zastaralý DVD tak je jasný že se tam toho moc nevejde
  • Já jedničku miloval a tak pro mě byla koupě dvojky nutností, bohužel zhruba v půlce hry mě nějak přestala oslovovat a zabalil jsem to, snad trojka bude opět stát za to.
  • Nechapem ako niekoho takeho ako je Levis mozu v GAMES stale drzat. Keby to bolo prve zlyhanie ale podobne nezmysly su od neho velmi caste.
  • *1* *1*
  • Cahir
    Nehrozí, protože ME nikdy nebylo čistokrevné RPG - nikdo ho s tímto záměrem nedělal a rozumný člověk ho tak bral.
  • skaven123
    vydaju to ako DLC len za 29,99$ , no nekup to
  • A co obsáhne kus, který se nevejde do ME3 ? *5*
  • yuri337
    Jednička bylo hódně, zjednodušené RPG se spoustou kecání a střílení. Dvojka už prakticky žádné prvky RPG neobsahuje. Střílení a kecání zůstalo. Celkem klišoidní, ale dobře podaný příběh také. Obě mají skvělý soundtrack. Moc příjemná trilogie.
  • owny
    Hlavně to vůbec není RPG.
  • Jazyková bariéra není ignorována. Ve hře je to vysvětleno.
  • Ad změna scénáře - nic se na základě reakcí fanů nezmění. Na to není čas. Hra musí být běhěm 14 dní odeslána na certifikace do Microsoft/Sony, takže se teď nebude měnit scénář, což vyžaduje masivní betatesting. Pokud se scénář měnil, tak před naposledy před půl rokem.
  • Každý má své chutě a má svůj žánr. Já mám taky někdy náladu jen na auta. Tři roky jsem Star Wars nemohl ani cítit a teď mi stačilo být hodinu na přednášce o Old Republic a hnedka jsem musel zkusit Betu a už čekám na plnou hru (mimochodem WoW jsem nikdy nehrál).

    A co se ME týče, tak jsem na něj nešáhl od doby, co jsem ho testoval pro patch 1. Dokonale jsem si ho tím znechutil. Ale teď kvůli oprav ME2 a příprav na další díl ji musím zahrát znova. Tak snad mě nechutenství už přešlo ;).
  • FeebeECZ
    ty seš ale káreček...
  • Je povoleno rict, ze me ME nebavi a prijdemi jako ne moc kvalitni rpg? Nebo hrozi smrt ukamenovanim? Ovsem koho bavi a prijdemu uzasnej proc ne, tisic lidi tisic chuti.
  • Ludo
    Poprosim redakciu bud o prepisanie novinky niekym co si s ME tyka alebo o jej stiahnutie. Ako bolo pisane nizsie toto nema s kvalitnou novinarskou pracou moc spolocne. A GAMES dufam chcu byt kvalitnym webom s kvalitnym obsahom.
  • No ani na PC DVD se nevešel ;)
  • Vždyť je to Babylon hadra .. to jako promiň ale jestli nevidíš žádnou podobnost tak eh, nevím co bych ti poradil! *16*
  • Na jindru stejně nemáš tak buď potichu *1*
  • Jazyková bariéra v ME Univerze ignorovaná nie je. V Omni-tooloch sú zabudované realtime translátory....kto čítal Karpyshynove knihy (hlavne Vzestup) vie. *4*
    Ale zasa kto čítal aj Waltersove komixy, tak isto si všimol, že Mac Walters to proste nevie ani zďaleka napísať tak dobre ako Karpyshyn a často porušuje pevne dané základy Univerza....preto aj v ME2 bolo mnohonásobne viac nelogickostí než v ME1. Walters je pre mňa najväčším strašiakom, čo by mohol ME3 pokaziť a podľa reakcií na únik scénára som sa obával oprávnene. Snáď fanúšikovia budú riadne tlačiť na Bioware aby zaplnili všetky Waltersove WTF chvíle.
  • Joha
    MA = Mass Affect? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit