Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm, achjo, já chci , aby byly super rpg prvky a i super akce, jde to skloubit, většinou to bejvá, buĎ a nebo...eh
  • Copak sesypání komunity na vyřčená slova, ale pisálci kteří z každého žbleptu udělají novinku, to je panečku jiná...
  • na zahranicnim hernim webu jsem cetl prispevek distributora, ME3 by pry mela byt akcni adventura stavejici na COD atd.... At uz ty sr..ci biowarsky jdou do pr...e. To snad uz ani neni mozny co to vyrabej. po oznameni EA, ze nebudou cz titulky opravdu lituju toho, ze jsem do teto serie investoval penize...Skoda tezce vydelanejch penez :(( opravdu, kvuli uzavreni serie to jeste koupim, ale az ve sleve. A pak s Bioware/Ea koncim.
  • Zayl
    "Otázkou je, zda dělá BioWare svými prohlášeními dobře, protože v současné atmosféře se na každé vyřčené slovo sesype jedna či druhá skupina z komunity, která jim vytkne i samotné vyřčení slova."

    No a čí to je chyba? Bioware se pokusilo expandovat obzory se stávající IP, což nevyhnutelně, v případě změn, naštve původní publikum.
  • Lidi vy jste blázni...to, že se nechávají něčím inspirovat a chtějí hru trošku opepřit něčím dalším nemusí být všichni tak špatné...vy přečtete název hry a hned si přestavíte tu hru celou se vším dobrým...ale hlavně s tím špatným...trošku důvěry...samozřejmě každého naštval DA2, ale kluci se chytli za pačesy a jsou si vědomi svých chyb....sám osobně si myslím, že ME je silnější a lepší a větší značka na to, aby si mohli dovolit to...ehm...zkurvit jako u DA2, kde uvidíme až ve trojce jestli se hoši poučili.
  • To je zase keců...
  • Čut tu podraz. Antikampaň ? oO čem to sakra mluví? DA2 se pohřbila sama! Odklon od RPG a udělat z teho jen rubačku , která ještě byla dost podprůměrná to žádnou antikampaň nepotřebovalo! A teď to čeká ME3? Teď dost pochybuji o důstojném zakončení jedné geniální hry *12*
    • Taky jsem na to chtel reagovat jak ctu jeho clanky o DA tak se porad lidem snazi nasilne vtlouc jeho nazor, ze DA2 si pomalu ani nezaslouzila kritiku.
    • No nechcem ti brať ilúzie ale v ME 1 aj 2 je ovela akčnejší súbojový systém než v DA 2
      • Zayl
        No a co má společného ME a DA? Mass Effect je od začátku akce trosku pokořeněná RPG, Dragon Age začínal jako něco kapku jiného než to, co vylezlo z toho vyrushovaného kusu exkrementu, dvojky.
  • jo a jeste jsem zapomel , ze bude script na kazdym kroku
  • Inspirace z CoD to bude mit kampan cca 4 hodiny nebo co ?
  • Ja bych zase radsi kdyby se privazali na retez a udelali to jeako me1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit