Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mi bohatě stačí CD key nic víc :-)
  • Hmm to aby si clovek ukradl nejaky ten software co pouziva FBI na sestaveni dat na disku v tomhle pripade to bude DVD ktere bude nekdo lepit sekundakem. Tedy za predpokladu ze se krabycka nerozdavi pruletem atmosferou. osobne pochybuju ze to prezije prulet atmosferou natoz ten pad na zem Kdyby nahodou ta krabycka prezila prulet atmosferou bude EA hradit zdravotni uhrady lidem kdere by padajici krabycka zabyla? vzdyt pokud prezije prulet atmosferou nabere takovou rychlost ze z ni bude asteroid ktery udela takovou spoust asi jako kulka z pistole.
    • trolo
      rocket sciencist....
    • Hairy_Ass
      Meteorologickým balónem se do vesmíru nedostanou, bude to lítat někde nad 30 km, to samozřejmě neznamená, že jestli to spadne jen tak, tak to krabička nepřežije stejně, a samozřejmě ve stejném případě to může dole i někoho nepěkně zranit. Ale pouze v případě, že to prostě žuchne dolů, v článku se bohužel moc podrobností nepíše.
      • trolo
        lol jj niekomu to spadne na hlavu a zlomi mu to vaz... pozeras vela filmov
        • Hairy_Ass
          Aby ses nedivil, fyzikální zákony jsou neúprosné. *15*
          • trolo
            jj rozdiel. ked zhodis mincu z 500000km tak naberie rychlost 5000000000000000000000000km//h
            • trolo
              ok
            • Jazz
              Už drž držku prosím, ty tvý zvratky se nedají číst.
          • To Hairy_Ass: Asi jen trollí, nemyslíš? *4*
          • trolo
            jj zabije ta to ako minca
            • Hairy_Ass
              Znova si přečti, co jsem napsal, a přestaň psát o nějaké smrtící minci... *7* *7*

              On je taky rozdíl shodit předmět ze 400 metrů (jako z toho Empire State Building v tom testu Bořičů mýtů) a z výšky 30 km. *3*
            • trolo
              chod si radsej kuknut mythbusterov. tam presne mali podobny myth s tou tvojou smrtiacou mincou :-D
            • Hairy_Ass
              No, jak myslíš. Zkus si to spočítat sám: v = odmocnina z 2*gh

              g = 9,81 m/s^2
              h = cca 30 000 m (kde se asi tak pohybují meteorologické balony).

              Samozřejmě musíš vzít v potaz odpor vzduchu a tvar předmětu, ale na pohybových zákonech je právě to krásné, že je úplně jedno, jestli padá auto nebo plastová krabička se hrou, protože vždycky budou padat stejně rychle. A jinak jsem nepsal, že by to hned někoho muselo zabít, ale příjemný náraz by to taky nebyl. *15*
            • trolo
              trolooloololo :-DDDDDDD no comment
            • Hairy_Ass
              I mince může nabrat zrychlení, co tě může zranit...
      • Krabička je lehká s nevhodným aerodynamickým tvarem, ta pravděpodobně nikomu nic neudělá. Otázkou je, jak do toho zakomponují GPSku (+GSM), tady by už bylo dobré použít padák.

        PS: Stratosféra by se pro běžného smrtelníka už dala považovat za "vesmír" s gravitací :)
        • posila
          Prosimte, od jake vzdalenosti od Zeme zacina vesmir bez gravitace? :)
  • Daleko spíš udělá žbluňk...
  • Phillios191
    A do ČR zas spadne velky ho*no *1* *1* *1*
    • Hairy_Ass
      Špatná reklama, taky reklama. *1*
  • Veskoslav
    Prosím redakci, zablokujte trola diskuzního....
    • CrocoRay
      No, kdybyste ho nechali, tak by to nejspíš skončilo tím jedním blbým příspěvkem. Ale to bych se zase nemohl bavit humornými příspěvky, ať se jde Trol zabít a přitom s sebou vezme Jejdáska a Jindru *4*

      Když se na tom flejmu podílíte všichni stejným dílem (tím se nechci dotknout všech, kteří na něho jenom trochu zareagovali - např. Robotron a jeho první názor) a nechápu, že vás ten jeho blbý příspěvek dokáže tak roztočit. Jděte se radši projít ven, nadýchejte čerstvého vzduchu a pak si možná řeknete, že pozastavovat se nad kdejakou blbostí či debilním příspěvkem na nějaké bezvýznamné internetové diskuzi, ani nemá moc smysl.
    • smejki
      návrhy a připomínky mají zvláštní diskusi *3*
    • Trol.diskuzni
      Když už odejít, tak aspoň stylově!
    • Neee! Nechat jako humornou vlozku a odstrasujici priklad :)
      • Vtipnej je Jindra, Troll je odpudivě ubohý.
      • Veskoslav
        Humornou? Co je na tom humorného ze sebe dělat debila?
        • A ten níže zmíněný mr. Bean ze sebe debila nedělá? ;-)
        • Trol.diskuzni
          Jak dělat? Vždyť přece JSEM debil, idiot, magor, pošahanec, troska, trotl, blbec... Místní anonymové to říkali, takže to tak určitě bude, beru to jako slovo svaté. *5*
        • Na tom je prece komika zalozena ;)
          • Veskoslav
            Ne. Je trapný humor (trol atd.) a normální humor (RD, Mr. Bean atd.)
  • Todle nedopadne dobře...myslím ty krabičky. *15*
    • Jestli jsou ty krabicky pridelany na takovym chatrnym drzaku (klaciku, nebo co to je, dle fotky), tak to muze dopadnout opravdu zle :)
  • Krtecek-GT
    Občas nechápu, proč místo toho aby EA dali peníze na zvýšení kvality některých svých her investují do věcí, které kvalitu hry nezvednou a hráči herní zážitek u špatné hry nevylepší, i kdyby dali do reklamy sebevíc. Ale to je vlastně ta komerce, něco jako MW3 s edicí auta Jeep a všemožných reklam a hra je při tom opět to stejné co každý rok......
    • Dobrá reakce, taky mi to hlava nebere. Zajímal by mě ten poměr peněz do hry a do reklamy. Když je hra dobrá, tak si své hráče najde a kdyz blbá tak nepomuže nic. No asi to bude jen ten HYPE, bez toho by se dnešní hra už asi ani nedala prodat. Třeba SW:ToR, ještě teď mi to leží v žaludku.
    • Jednoduší je lidi zblbnou než se zbytečně dělat s kvalitní hrou.
  • Trol.diskuzni
    Nechápu, co má být na té akci jako zajímavého... Konzum konzumů, komerce největšího kalibru v amíkovském střihu, a všichni hardcore plejeři na Games.cz se z toho můžou pod*lat. Hlavně, že když si COD dovolí vydat jen obyčejné promo video, tak všichni nadávají, jaký je to celé kalkul. Ale ne, když je to ME, tak to dělají čistě z důvodů alternativní progrese a dobroty srdce, že? Ach jo... *7*

    Mimochodem originální to není ani za mák, jen naprosto dementní... Létat do Vesmíru s nějakou obyčejnou pitomou střílečkou a shazovat ji zase dolů? Tomu může tleskat jen blázen...
    • Člověče není ti ze sebe občas špatně?Mě by bylo.
      • Trol.diskuzni
        Jsem tedy rád, že ti špatně být nemusí. *3*
        • Mayuri12
          Tebe jsem prokoukl jsi nejtvrdší fanda ME proč?
          Kdo jinej by chodil na každou diskuzi o této hře a psal tu tolik komentářů.
          už se těším až si o ME popovídáme 9. 3.
          • Tak jest!
        • Tak to jsem rád že ty jsi rád.Ted sme oba spokojený.
    • Hairy_Ass
      Když může na ISS letět Krteček, tak proč by nemohli poslat tohle do výšky asi 30 km (ten nadpis o cestě do vesmíru je tedy jasný bulvár)? Jasně, je to obyčejná reklama, ale alespoň v něčem zajímavá... to je celé, nemusíš se tady nad tím hned hrozit. Jo, a příště si článek alespoň přečti, než pod ním začneš diskutovat. *3*
      • Trol.diskuzni
        Číst články o ME? To po mně nikdo nemůže chtít, na to se mám příliš rád... *1*
        • To je na světě to smutný. Ti inteligentní a rozumní jsou plní pochybností, nešťastní a rádi se nemají. Omezení chudáci, bez vlastního života a ještě se tvářící rádoby cool, jsou šťastní a ještě mají sami sebe rádi, zatímco zbytek je má za odpad. *9*
        • Hairy_Ass
          Jak chceš pak pod nimi diskutovat, aniž bys nebyl za blba, když nemáš páru o tom, co se tam píše? Teď to myslím všeobecně.
          • Trol.diskuzni
            Mně ale nezáleží na tom, co si o mně místní odborníci myslí... Píšu tak, jak chci, ne podle nějaké šablony, abych se někomu zalíbil či se jej snad nedotkl. *3*
            • Hairy_Ass
              To je jak prohlášení z tiskové kanceláře, ale nechám tě v tom. *5*
            • Trol.diskuzni
              Nechápu, že vás to pořád tak bere a řešíte... Prostě moje příspěvky nečtěte, nahlašte je, vyburcujte si pro mě permanentní ban a je to, všichni budou spokojení. *3*
            • Uplnej rebel bez priciny!
    • Začni nám tady prosím zase házet ty smajlíky - *5* jak jsi strašně nad věcí *1* ... Miluji když troll začne moralizovat.
      • Trol.diskuzni
        Jsem rád, že si umíš udělat svůj vlastní názor... Ponechám ti ho. *4*
    • Buď jsi ten článek nečetl, nebo je to pouze opět účinný pokus o flame, ALE do vesmíru nikdo nepoletí jen kvůli blbým hrám. :D Ty tam budou vypuštěny balónkem. OMG
      • Trol.diskuzni
        Článek jsem nečetl, protože číst všechno, co se tady a jinde o ME objeví, tak bych si asi musel brzy prohnat kulku hlavou... *5*
        • Veskoslav
          Udělej to ještě dneska....aspoň už bude konečně klid. A vem sebou Jejdáska a Jindru....
          • Drž hubu a nechej trolla žít. Tvoje komentáře jsou totální howna. Stejně jako ten můj nyní
        • Treba by ti to pomohlo, mel bys po trapeni :)
          • Trol.diskuzni
            Neměl... Naopak by to bylo o to horší. *4*
    • Přesvědčit? Ty by ses spíš měl nechat léčit ty magore vyšinutý. Kdyby někdo dal dohromady všechny tvoje komentáře, tak dostane sra*ky nějvětšího kalibru.
      • Trol.diskuzni
        Také mě těší... *3*
        • Je krása když se tolik hlupáků chytí tvého komentáře já jsem fanboy ME3 ale ty mě nemůžeš nasr*t
          peace
      • Aspon usetri za projimadlo :)
    • Je to dobrej napad, to je vsechno.
      • Trol.diskuzni
        Co je na něm dobrého? Rád se nechám přesvědčit, ale nevidím na tom dobrého zhola nic...
        • Otevřeně dávám +1 Trolovi. Já v tom rovněž nevidím absolutně nic zajmavého, snad jen nedustojné dělání z lidí blbečky. Co by člověk taky neudělal, když je to zadarmo, že? Půjde snad někdo z vás si chytit ME do Londýna? Do Paříže? Ne! By se už měli studia zamyslet nad tím, jak udělat kvalitní hru a ne nasr*t všechny peníze do reklamy a udělat z lidí blbce potom, co si ji koupí. A radím vám se zamyslet nad svým chováním proti Trolovi. Typický syndrom zamindrakovaných čecháčků...máte svojí oběť, co? Kope se vám do ní dobře? Je mi z vás špatně!
          • Přesne!!!
        • Nekdo vidi, nekdo nevidi, o tom se nema cenu presvedcovat. Me to prijde originalni (i kdyz hra podle dema se mi nelibi vubec, ale to je vec druha)
  • Tak musím říct, že to mě dost překvapili..vážně moc pěkná akce. Ale nechtěl bych se o to rvát s bandou Němčourů, jen co je pravda, mohli něco hodit i pro východní Evropu. Představa, že nám to z Berlína zaletí za hranice, tak se bojím, že tu máme Německý tanky *9*
  • Originalni a sympaticka akce, skoda ale, ze podle dema vypada Mass Effect 3 jako strasne blbej skvar, ciste vykonstruovanej pro Massovy publikum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit