Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Tak na doporučení Trolla.Diskuzního jsem se tady stavil a co tu nevidím...

    Cry, cry, cry. Troll je zlí, pls bani!

    Ať žije SWtOR!
    • No počkat, spíše ME, ne? *3*
      • Ringwraith
        To máš to stejný. *1*
        • To je fakt! *1* No myslím, že jsi dnes o nic nepřišel a klidně jsi měl pokračovat v pařbě... *4*
          • Ringwraith
            No já bych možná aj pokračoval... ale představ si, že pro Frogster (vydavatel TERA v EU) znamená "CBT weekend", že servery jsou otevřený pátek, sobota, neděle, pokaždý 15:00-00:00.

            Gejové jedni. No, aspoń se ráno pořádně vyspím.
            • CBT weekend = 15:00-00:00 = *15* *15* *15*
  • Hank90
    ak by to niekomu padlo do “klína” asi príde o potomstvo či už silou nárazu alebo pôsobením kozmického žiarenia
  • Hmm to aby si clovek ukradl nejaky ten software co pouziva FBI na sestaveni dat na disku v tomhle pripade to bude DVD ktere bude nekdo lepit sekundakem. Tedy za predpokladu ze se krabycka nerozdavi pruletem atmosferou. osobne pochybuju ze to prezije prulet atmosferou natoz ten pad na zem Kdyby nahodou ta krabycka prezila prulet atmosferou bude EA hradit zdravotni uhrady lidem kdere by padajici krabycka zabyla? vzdyt pokud prezije prulet atmosferou nabere takovou rychlost ze z ni bude asteroid ktery udela takovou spoust asi jako kulka z pistole.
    • trolo
      rocket sciencist....
    • Hairy_Ass
      Meteorologickým balónem se do vesmíru nedostanou, bude to lítat někde nad 30 km, to samozřejmě neznamená, že jestli to spadne jen tak, tak to krabička nepřežije stejně, a samozřejmě ve stejném případě to může dole i někoho nepěkně zranit. Ale pouze v případě, že to prostě žuchne dolů, v článku se bohužel moc podrobností nepíše.
      • trolo
        lol jj niekomu to spadne na hlavu a zlomi mu to vaz... pozeras vela filmov
        • Hairy_Ass
          Aby ses nedivil, fyzikální zákony jsou neúprosné. *15*
          • trolo
            jj rozdiel. ked zhodis mincu z 500000km tak naberie rychlost 5000000000000000000000000km//h
            • trolo
              ok
            • Jazz
              Už drž držku prosím, ty tvý zvratky se nedají číst.
          • To Hairy_Ass: Asi jen trollí, nemyslíš? *4*
          • trolo
            jj zabije ta to ako minca
            • Hairy_Ass
              Znova si přečti, co jsem napsal, a přestaň psát o nějaké smrtící minci... *7* *7*

              On je taky rozdíl shodit předmět ze 400 metrů (jako z toho Empire State Building v tom testu Bořičů mýtů) a z výšky 30 km. *3*
            • trolo
              chod si radsej kuknut mythbusterov. tam presne mali podobny myth s tou tvojou smrtiacou mincou :-D
            • Hairy_Ass
              No, jak myslíš. Zkus si to spočítat sám: v = odmocnina z 2*gh

              g = 9,81 m/s^2
              h = cca 30 000 m (kde se asi tak pohybují meteorologické balony).

              Samozřejmě musíš vzít v potaz odpor vzduchu a tvar předmětu, ale na pohybových zákonech je právě to krásné, že je úplně jedno, jestli padá auto nebo plastová krabička se hrou, protože vždycky budou padat stejně rychle. A jinak jsem nepsal, že by to hned někoho muselo zabít, ale příjemný náraz by to taky nebyl. *15*
            • trolo
              trolooloololo :-DDDDDDD no comment
            • Hairy_Ass
              I mince může nabrat zrychlení, co tě může zranit...
      • Krabička je lehká s nevhodným aerodynamickým tvarem, ta pravděpodobně nikomu nic neudělá. Otázkou je, jak do toho zakomponují GPSku (+GSM), tady by už bylo dobré použít padák.

        PS: Stratosféra by se pro běžného smrtelníka už dala považovat za "vesmír" s gravitací :)
        • posila
          Prosimte, od jake vzdalenosti od Zeme zacina vesmir bez gravitace? :)
  • Mi bohatě stačí CD key nic víc :-)
  • tak tu vesmirnu kopiu by som nechcel.... tolko vesmirnej havedi bude na nej.... *2*
  • Kámoš, který byl na vojně u rosničkářů, mi říkal, že tyhle balóny se musely plnit na přesně daný tlak aby praskly v určité výšce a nepoletovaly tak několik dnů po obloze, prý kvůli letadlům. A když se mrknete na meteoradar, jaké je zrovna proudění vzduchu, tak ten z Berlína by sem mohl třeba doletět.... *3*
  • Kokotina...
    • Tak to by se ti mohlo líbit...
  • Trol.diskuzni
    A marťani si můžou u popcornu opět ťukat na čelo, jací jsou ti lidi pitomci... *1*
    • na tebe to sedi :)
  • conflig
    tohle k tomu tak úplně nesouvisí, ale kdo hraje Demo ME3 funguje vám MP? já se tam nemožu dostat
    • MP je přístupný od 17.2 to je dnes (pro všechny). Funguje v pohodě a BF3 mít nemusíš.
    • Funguje hraju už od pondělka
    • Pokud nemáš B3 tak zatím ne. Pokud vím ostatním hráčům bude přístupný o něco později.
      • conflig
        aha díky
        • michaliuz18
          skusaj musi ti ist , spusti origin, ptm cez neho ME3 a pojde ti to ak mas ucet samozrejme na EA , pre tych co maju BF 3 to ide skor, ale mne to ide od dnes od 11tej hodiny, tak musi aj tebe :)
  • michaliuz18
    a skonci niekde v mlhovine konsky k** :D teda konska hlava ... alebo v mori ..v tom lepsom pripade

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit