Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    No co sa mna tyka tak minimalne Nier a Horizon,to mi bude stacit na dlhsiu dobu.
  • maros.goc
    Jan Vrobel, takze kam stratili kvalitnych scenaristov? :) Tak v prvom rade na Andromede nepracoval hlavny tim BioWare, ktory ma na svedomi prvu trilogiu, ale B tim BioWare, ktoreho to bola prva hra :) takze nestratil, len na Andromede bohuzial nepracovali
  • mne teda pribeh v me 1,2,3 nepřišel nejak extra a andromeda na me působí naprosto stejne.. proste beckove filmy.. a ty mam rad :-D

    takze letos jsou za ty zle EA? Ubi to celkam zachránilo Wildlands? jo počkat.. to přece taky dostalo 7 aha.. teda takze ti hodní jsou pšonkové a indie? :-D
  • To je, myslím, OK. Původní Mass Effect je docela žánrová hra. Rozhodně ne pro každého.
  • ktere?
  • Preed
    Tak to dopadlo presne tak ako sa dalo čakať,smutné. Keby momentálne nebolo na trhu tak veľa dobrých hier tak by som to možno hral,ale takto to nepripadá do úvahy,tak možno v nejakej zľave.
  • Mě se Mass Effect nelíbil ani jeden. je mi jasný, že tu dostanu dost hejtu, ale mě ta hra fakt vůbec neoslovila. Andromeda mi už od prvního odhalení připadala jako strašná blbost doplněná o moje negativní zkušenosti s 1,2 a 3..
  • Tomu říkám rychlost, +1 pro recenzenta *3*
  • Ach jo. Sledovat celková hodnocení, jaké teď Andromeda po světe dostává, vážně bolí. Originální trilogie jako by teď ztrácela část svého lesku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit