Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Docela se divým, že ještě někdo nespáchal na režiséra Andersona atentát za jeho zločiny proti lidskosti. Obzvlášť jeho poslední filmy jsou unikum. *15*
  • Magister_Peditum
    I tak je to víc než dost. *4*
  • http://www.moviezone.cz/clanek/22317-james-cameron-si-vycihnul-novy-projekt/

    vypadá to, že víc jak tři díly to nebudou.
  • Cahir
    *1* *1*
  • ZvacA
    Resident evil je příkladem toho, že lidi mají evidentně nejen v palici občas větrno, ale ke všemu rádi vyhazují peníze za chujoviny. Pokud laická veřejnost je schopna zadotovat takové šaškárny ( i z filmového hlediska bez ohledu na značku ), jakými jsou poslední díly Resiho, tak potom může pravda ekonomicky uspět cokoliv, co se bude honosit poznámkou " ze hry na plátno ", zatímco fandové herní předlohy se můžou jít bodnout. Ale, nejspíš taková politika frčí, no...
  • nemusíš pozrieť keď nechceš .. :D len aby potom bolo aj nová hra z univerza mass effectu
  • Magister_Peditum
    Cameron teď má předplacený natáčení ekologické agitační kampaně na záchranu modrých mimozemských indiánů (Avatar) asi na další 3 díly. A s jeho tempem natáčení má práci na další dekádu zaručenou. *3*
  • "To že ME kopíruje různé značky víme všichni" áno ako 90% hier... :D ( nie je lahké vymysliet nieco uplne nove tak aby to bolo aj dobré) a akože terminátor a mass effect majú podľa mňa spoločné alebo podobné len to a pár vecí nic viac čiže to by som ťažko porovnával
  • tak hlavně, aby k tomu nepustili Damona Lindelofa nebo jaksemenuje.
  • Mass effect hry sú veľmi dobré (žiadný problém som nemal s koncom ME3 ...) a to že koniec bolo zlé čo bolo tak 5% z hry podľa mňa neznamená že potom nic nove nechcem z Mass effect-u aj keď bude film podľa hry čo znamená veľmi malá šanca na úspech. určite to pozriem (na internete zadarmo :D:D)
  • Tak aby to nedopadlo katastrofálně tak jedině Cameron.
  • a zánik je na cestě. To zase koukám, že se ten Morgan cosi poptal po kamarádech zda-li nemůže napsat scénář a našel troubuv legendary co mu to dal
  • MrSanta
    Nepodceňuj diváka. Když z toho udělají kvalitní sci-fi akčňák (v dobrém slova smyslu), tak si to svoje publikum najde. Stačí jedno dvě větší jména, nějaký ten pěkný trailer a dovalí i ti, co o Mass Effectu v životě neslyšeli. A herní ex-fandové série toho moc nevytrhnou.
    Vem si Resident Evil - fandové her tomu většinou nemůžou přijít na jméno a tržby jsou s každým dílem větší.
  • MickeyMutant
    No jasně, o Mass Effectu se tu píše furt, ale tohle nám zamlčíte: http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1xggtgUQx1qaotjto1_500.jpg
  • Marne premyslim, ktery film podle PC hry stal za to. A zadny mne nenapada. Uprimne ani nechapu, proc chteji tocit tenhle. Kdo na to pujde? Lide, co o ME v zivote neslyseli? Nasr*ani fanouskove, kteri po ME3 a "konci" uz s touto serii nechteji nic mit? Jediny, kdo mne napada je Cahir. Ale ten jim ten film asi nezaplati.
  • Veskoslav
    A dostali na to rozpočet od BBC:-D:)
  • Boha jeho Ashleyova. Kdyz uz tak Willamsova, ale i to zni priserne.
  • Hmm myslím že z toho udělají Schindlerův seznam ve vesmíru
  • life28
    omg, to už mohli dať napísať mne, mám odohraté všetky hry, prečítané všetky knihy a komixy a na poličke mi stoja artbooky. S písaním tiež nemám problém *2*
  • Tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit