Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Vzhledem k tomu, že knihy a další materiály beztak vytvářejí kanonickou dějovou linii, tak jsou tyhle argumenty v podstatě irelevantní. Je to škoda, ale je to tak. Například Udinu jako kancléře jsem nikdy nezvolil, ale knihy s tím pracují. *4*
  • Bohužel spoustu seriálů a filmů lidi zklame z toho co se tam odehraje když samozřejmě nečetli knihu je-li to děláné co nejvíce podle knihy.
    Třeba poslední díl seriálu Games Of Thrones, myslíš že to nikoho nezklamalo když vůbec nevěděl co se tam stane? Jak jsem koukal tak okolo toho byl fakt obrovskej ohlas.
    bylo to fakt krutý *13*
    Bohužel je to tak, nikdo už stim nic neudělá.
  • hmm takže Warcraft film zrušili a bude WOW? Warcraft knihy jsou lepší než ty WOW.
    K mass Efektu můžu říct jen jedno kolikátý film to vůbec bude? Je jeden dalo by se říct amatérský celkem povedený a pak anime.
  • Stejne to dopadne, jako vsechny filmy natocene dle hernich predloh, takze to budou cečkové megsh*ty
  • A proč by to musel být film ze stejného období jako hra? Filmy založené na stejném příběhu podle mě moc dobře dopadnout nemůžou a hlavně víme, jak to vše dopadne.
  • hitman
  • Toje easy jako ze zivota nazacatku bude Shepard chodit s holkou pak si uvedomi ze vlastne cely zivot byl homosexual a prijde comingout zacne chodit s klukem no a nakonec zjisti ze ani to neni ono a bude chodit s mimozemstanem *14*
  • ale vzdy to skonci stejne akorat barva titulku bude jina *1*
  • Pri ME by som sa nechal prekvapit, ale pribeh Sheparda by som si rozhodne pozrel na velkom platne, a este keby k tomu dorobili iny koniec, a co sa tyka WarCraftu tak tam by som si pozrel pribeh Arthasa
  • Muze byt milion duvodu proc se film podle hry udelat neda, ale tohle rozhodne duvod neni ... je totiz uplne jedno jak se chova, konec bude stejny, ne? ;D

    ME je zcela linearni, neexistuje absolutne zadna moznost volby. Sak se podivej na trojku - uplne jedno jestli si arachni vyhladil nebo ne, proste "ozijou". A podobne je to s kazdou volbou a se sliby "kazde rozhodnuti bude mi vliv ..." ma ... presne zadnej.
  • Tak bude niekolko verzii filmov, kazdy bude s inymi moznostami. *1*
  • http://www.csfd.cz/film/308785-assassin-s-creed/
  • jak se to jmenuje presne pls? sem nevidel
    spatne nebylo ani Dantes Inferno podly hry na konzole
  • melo by to byt snad pristi rok
  • za projekt se postavil M. Fassbender (Magneto-posledni X Men,Bastardi) celkem zaruka kvality.Mel by hrat hlavni roli a snad i produkovat.Hlavni ,investor, je nove zalozene filmove studio Ubisoftu..je to na dobre ceste bych rekl a dost se tesim
  • calwin
    warcraftáci si to univerzum tak kvalitne zhumplovali že sa bojím výsledku na plátne (ak nejaké bude)

    každopádne všetci by sme asi radi videli vojnu medzi ľudmi a orkmi... na počesť warcraft 2 a 3 by sa mohli vykašlať na ten "wow" odpad...
  • mně stačí tohle: http://www.youtube.com/watch?v=-gEFv58vt2w
  • Já myslím ten nový film. Ten. Prostě tomu nevěřím. Nejde to *9*
  • Tilwaen
    Nezjišťovala jsem podrobnosti, nevím, v jakém stádiu film je/není, jen jsem si na to vzhledem k tématu vzpomněla a někomu, kdo o tomto neví, by to mohlo připadat zajímavé; je to tak špatně? *4*
  • Oni si u Mass Effectu neuvědomují jednu důležitou věc. Film o ME trilogii se Shepardem se pořádně natočit nedá díky tomu jak různě se dá hra hrát.
    To jestli je Shepy chlap nebo ženská je to nejmenší. Jak se Shepy chová k jednotlivým postavám? Jak se obecně chová lidem? S kým (pokud s někým) bude mít milostný vztah? To všechno (a víc) ovlivňuje příběh (i když je to nakonec jedno, s tím mizeným koncem v ME3). A to nemluvím o tom množství postav, které v trilogii jsou.
    Mnohem vhodnější by byl seriál, ale i tak, filmy i seriály jsou lineární, zatímco Mass Effect trilogie není. Bez ohledu na to jak to natočí, spoustu lidí to zklame. Ideální by bylo natočit něco co se netýká Sheparda (třeba něco z války prvního kontaktu, ME knížky, nebo úplně originální příběh).

    WoW film tenhle problém mít nebude, takže tam jsem monhem optimističtější. Nicméně bych preferoval, kdyby tomu přestali říkat WoW film a vrátili se k Warcraftu. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit