Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty si teda blesk
  • Tilwaen
    Kdesi jsem zaslechla, že se má dokonce pracovat i na Assassins Creed filmu, ale nevím, co je na tom pravdy - a celkem by mě zajímalo, co a hlavně jak tam chtějí dát *2*
  • Tilwaen
    Animovaný Sonic jako seriál nebyl špatný *4*
  • Právě že Shepard tam vůbec být nemá
  • ZvacA
    Což o to, člověk se vždy rád podívá na něco, co mu kánonicky zapadne do oblíbené hry, ale musím říct, že v případě Resiho by se dal alternativní příběh i oželet a celkový problém bych viděl spíš v tom zpracování hororovýho nefeelingu a spousta lidí taky nebylo schopno překousnout, že s látkou se nakládá tak nějak po svým. To, že film vybírá jen univerzum a nesleduje primární herní příběhovou linii nebylo ani vesměs tak špatný a přitom se vlastně chronologicky v základě drželo - měli jsme sídlo i podzemní laboratoř, viděli jsme Raccoon city a zvlášť například třetí díl Extinction se stal ve své podstatě neméně zajímavou odbočkou v možnosti přenýst svět Resident evil do postapo vize. Osobně musím říct, že úvodní trilogie filmových Residentů má svý pozitiva, sice staví jen na odkazech k postavám a událostem a přináší do univerza RE nějaký macho-mystika-matrix prvky u hlavní postavy, a pořád je to chujovina, ale jako alternativní univerzum proč ne. Tohle ovšem pravda padlo v momentě, kdy se objevil Afterlife a nedlouho po něm Retribution, které z alespoň koukatelnýho filmovýho Resiho s postapo potenciálem udělaly totální slow motion srajdu plnou dosud neviděných nápadů ze šuplíku mistra Andersona.

    Ale, jak říkám, v příběhu to být podle mě ani nemusí...
  • Mi se docela líbilo to animované Dragon Age, ne že by to bylo nějak super, ale jako odreagovačka super.
  • deridon
    a co Postal či Dungeon Siege, kde se objevil Jason Statham a Ray Liotta? (pro mě nepochopitelné, že je získal :D) ty se celkem dle mého názoru též na jeho poměry povedly
  • tak stane se...
  • *1*
  • Jo jenže bohužel nevím, jak by to vyřešili s dabingem Zaeeda... Jeho herec Robin Sachs bohužel zemřel letos 1. února... :/
  • Rhulad
    Batman není podle filmu, ale podle DC komiksu
  • Ja bych jeste pridal Far Cry. Asi nejlepsi z toho, co Uwe kdy vyplodil. Ale koukat se na to fakt dalo :)
  • ME film jedine ve 3D. Ty tri barevne exploze na konci ve 3D by byly fenomenalni!
  • Tjn, proč zbytečně stavit reálný Battlecruiser když ho můžou jednoduše udělat přeč CGI... ale neztratí se pak to kouzlo?
  • kennyB
    Seriál star trek se začal točit už v roce 1966 a první film byl natočen v tomto roce také.
  • Nebyl Star Trek seriál před hrou?
  • Spades
    Problém není v tom, že by filmy podle her byly sr@čky. Doom, Resident Evil a Silent Hill nejsou kdovíjaké pecky, ale jako filmy ustojí, problém tam je v tom, že mají jiný příběh, než hra, a proto to lidi nemají rádi.

    Pokud ponechají původní příběh, pak nevidím problém. (Né příběh samotné hry, ale universum)
  • Mortal Kombat z roku 1995 bolo v pohode becko ale to bola skor vynimka. Ale z opacnej strany Ti viem vymenovat X titulov, skoro vsetky hry podla SW hlavne SW: Kotor, zo sucasnosti Batman, AvP seria, Terminator :FS + Skynet atd....
  • On uz nekdy nekdo videl alespon rozumny film podle hry (pripadne naopak)? To zas budou slataniny ...
  • TheGGG
    bluahaha prý kvalitní hry haha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit