Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O mass effect filmu byla potvrzeny jen 2 informace. Shepard bude chlap a Seth Green tam nebude. Pro mě už ten film ztratil jak appeal tak humor :-D
  • Eve to uz ma davno za sebou:
    http://www.youtube.com/watch?v=5285kr1J4xE&list=PL66220627EE518EE5

    Videa ze hry jsou zatim lepsi jak zpatlaniny co se kdy natocily.

    Ani v pripade serialu o eve online, na kterem se taky pracuje, to nevidim moc nadejne. Pribehy chteji sice postavit na pribezich hracu ( https://truestories.eveonline.com/ ) ale kdyz se 50% odehrava v dialozich mezi hraci TS/mumble/forum (aspon z tech co jsem cetl) a 50% detaily z herni mechaniky, tak bude stacit kdyz se vse odehraje v jedne uzavrene mistnosti. Takze takovy Dallas in Space.
  • Rhulad
    Mass Effect bych spíš viděl na seriál. Nějaká venezuelská nebo mexická televize by se toho mohla chytnout. Dámy v určitém věku by měli každodenní odpoledne o zábavu postaráno.
  • nekromant33
    asi jsem jeden z mála, ale mě přišel docela v pohodě i Doom
  • nekromant33
    No jsem zvědavej. Příští rok je 10 let WoWka (aspoň US verze teda myslím), 20 let od původního Warcraftu, nějaký oznámení, trailer, teaser třeba na blizzconu 2014 by mohl bejt dobrej tah. U Mass Effectu nevím, někde se dají najít ty sestřihané cutscény prvního dílu a občasnou vloženou akcí, při které se stane něco důležitého pro příběh apod., a má to nějakých 5-7 hodin? Myslím, že tak do tříhodinovýho fláku by se ty nejdůležitější věci sestříhat dali, problém by byl propracovat postavy stejně jako ve hře. Asi bysme dostali jen něco z jejich minulosti a jak se potkali se Shepardem, ale právě příběhy companionů jsou to hlavní na ME, aspoň pro mě teda...
  • TheGGG
    To radši půjdu na další díl fast and furious, nebo 300.
  • sipecka
    Jako nechápu jak by mohl ME film uspět. Když je to stokrát omleté téma.
  • Zerathus
    Tak WoW je zatím v dobrých rukou. Sice Duncan Jones natočil jen dva filmy ale oba dva byly naprosto super. Navíc je Jones gamer a celkově geek takže myslím že se nestane to co se většinou stává s takovými filmy. Což je že rejža i scénaristi neznaj kuloví a prostě něco plácnou podle 2 traileru na který se kouknou.
  • Já nevím proč jsou všude z her i filmy?! Dopadne a bude to vypadat jako Star Trek ne? To ne. ME si budu pamatovat JEDINĚ v hrách. Zase to všechno zmrví *10* *13*
  • Lukyz
    No první Resident a Silent Hill byly celkem dobrý filmy a možná Prince of Persia nebyl taky nejhorší.
  • Tak Wow bych s universem LotR vůbec nesrovnával, na něj totiž nikdy mít nebude-a se hrou to opravdu nesouvisí. Ono 8m fandů hry totiž dostatečně dobrý film myslím nezaplatí. Budou se muset sakra snažit
  • Abiczko
    ehm,mortal kombat? *1* samozřejmě bráno s rezervou,ale docela se na to dalo koukat...
  • Znas nejaky dobry film podle hry?
  • Tvůj subjektivní názor na kvalitu ti jistě vyvrátí miliony hráčů z celého světa.
  • heh, scifi to má v součastnosti hodně těžké tržebně, naopak fantasy celkem bez problému.. a nemám na mysli jen LOTRa... nebo tu hloupou odnož Hobita ...
  • Lukyz
    ME film by (podle mě) byl rozhodně nejlepší v CGI podobě + stejný dabéry a měly by na úspěch zaděláno. Ještě to dát fakt jako trilogii by vzhledem k příběhu a celýmu universu nebylo vůbec na škodu - ale HLAVNĚ nesmí použít stejný konec jako ME3 *1*
  • 15k3
    Tak pokud budou kvalitativně na to stejně jako ty hry, tak doufám, že jsou hodně daleko.
  • Z ME bych udělal trilogii tak jako byla hra. Jiný koncept bude myslím dost riskantní. Co se týče WoW, tam nevím...třeba Thrallův příběh, nebo Lich King, WoW to bude mít asi složitější, jakožto další fantasy proti ME, kde epický sci-fi příběh spíše osloví i tu nehráčskou část publika.
  • Abiczko
    paráda,rád slyším,že udělají pořádný film nebo nic.Další zmrvená adaptace by byla jen k smíchu,takže pro mě za mě ať to je v kinech třeba v roce 2020,klidně si počkám,když to bude stát za to *5*
  • Veskoslav
    No osobně bych si přál Sc film a to technologií stejnou jaká je použita na filmečky ve hře:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit