Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak jako by ME neměl v poslední době dost průserů a fanouškům už takhle nedocházela trpělivost. Tohle mě tedy nakrklo. Takováhle sada je fakt na dvě věci. Pro majitele všech dílů to vůbec nemá smysl a pro člověka co má jeden nebo dva díly taky ne. DLC v tom nejsou a hry samotné se dají sehnat levněji v obchodech....Uvidímě jestli cena klesna stejně rychle jako u ME3 (kdy v jendom nejmenovaném obchoďáku byl k sehnání za 299kč). cca 500 korun bych zato dal a pak bych na ty DLC neremcal ale takhle ? BEA polibte si vy víte co.
  • Umaroth
    Nechápu to, já mam Me1 digitálně z xbox live, 2ku a 3ku na disku. Když sem to viděl tak sem se zaradoval, že si to koupim, protože sem se těšil na DLC ke 2ce, která na českém xboxlive nejsou (nechapu to když k 1 a 3 tam je vše!), ale když jsem článek rozklik tak jsem si začal tukat na čelo, co to je za nesmysl, přec takové edice neosloví nikoho, protože valná většina co to má by si to koupili ještě jednou kvuli dlc, prostě mít all-in-one. Takže tohle zaujme jen lidi kteri Me nikdy nehrali (minorita hracu) a ti jeste budou nastvani ze to budou hole hry bez ničeho.
    Tato edice tedy ztrácí jakýkoliv smysl !
    Fuj EA mi fakt začíná pít krev čím dál víc (a to i jako konzolovemu hraci, byt PCčkář tak asi vyletím z kůže!!!) ! Ale taky sem od dob ME3 od EA nic nekoupil. Za toto bych 1400 nedal (nehlede nato ze vse uz mam), no co na to říci, teším se na naše rande 12. moje milé Dishonored, ty si moje peníze určitě zasloužíš více !
  • To ja dam radsi prednost Killzone Trilogy. *5* Pokud bude ta kolekce levna...
    • Umaroth
      Levna, ne, bude to stat stadnartni cenu nove hry, cca 1200-1300 s tim rozdilem že tam budeš mit 3 hry najednou *5* Takže to v podstatě levné (v pruměru 400 starši hru považuji tak za rozumnou cenu)
  • Ano, za 60 USD to bude mít smysl ve chvíli, kdy to bude obsahovat všechna dostupná DLC a budou v tom předplacena i ta budoucí. Tolik jich zase asi nebude, když je trilogie už ukončena a skvostnými konci zazděna.

    V opačném případě, tedy v tom, který je popisován v článku, to nemá smysl vůbec vypouštět do oběhu, nechce-li ze sebe EA udělat... i když to už je stejně jedno.
  • smejki
    "N7▲" - exclusive artwork. no týjo
  • Jestli to hoši myslí z EA vážně, tak já jim zamávám bílým kapesníkem. S větou na rtech "Hoši, děkujeme a odcházíme."
  • Sakra, já si snad udělam vlastní Mass Effect Trilogy Pack. Tohle opravdu nechápu. K čemu si kupovat nekompletní "kompletní" edici hry. Kdo má už nějakej díl doma, zajímají ho hlavně ty DLC...
  • CRYPT
    Hm, celou dobu cekam az bude vydana full edice kompletne cele trilogie v nejake pekne plechove krabicce s hovadinami jako artworky, plakaty, soundtracky apod. Samozrejme vcetne vsech dlc... Tedy vsech pribehovych dlc, kraviny jako nove zbrane armory apod si mohou nechat. Nakonec se dockam, ale nesplnuje to ani 50% meho ocekavani a aby se jeste vice nabacovalo na pitomcich co si to koupi, tak dlc se tam neprida. Na to reknu jen jedno Fuck U EA!
  • Malkavian
    Nenažranost EA nezná mezí *7*
  • Keyz
    Další komedie.
    Opravdu proč si to pak má někdo koupit,když to lze stáhnout a je tam vše.Zde ani nejsou důležitá DLC...Strašný přístup

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit