Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pitomej tah.

    Když to kritizuje aj Cahir, tak je jasný, že EA je vedla jak ta jedle.
  • Pochopil bych, kdyby nebyly zahrnuty DLC typu nové zbraně, oblečení a podobně, ale všechny příběhové DLC no to je snad samozřejmost, že by v takovéhle edici měli být.

    Dál určitě souhlasím s tím, že měli počkat, až budou všechny DLC pro ME 3 venku a pak vydat jednu velkou kompletní edici než tohle. Takhle to vypadá, že tam dali jen DLC které se už moc neprodávají a ty s kterých jim ještě něco v budoucnu kápne ne. Nemám rád tenhle styl ekonomickýho myšlení EA. Kazí mi to úplně pohled na herní odvětví .

    *10*
    • i kdyby tam dali ho*no v pytliku tak si lidi pujdou urvat ruce aby to koupili... masa koupi cokoli.
  • Cahir
    1) Měli to vydat až skoncují i s ME3
    2) Když už to museli vydat teď, měla tam být klíčová DLC ze dvojky. Tohle je demence.
    • Ne, tohle je chamtivost. *4*
    • Neboj sa, vydajú...o rok za rovnakú cenu s názvom ME trilogy Ultimate edition. Ako keby si nepoznal EA..
    • 1) Doufám, že Omega nebude poslední příběhové DLC. Vzhledem k tomu, že se všechna DLC stahují z Originu a nejsou fyzicky na disku je doba vydání celkem nepodstatná (no má svůj význam, ale Reapery hráči porazí...)
      2) Viz. moje reakce o kousek níž
  • Robotron3
    Hlavně by měli vydat patch ještě k ME2 na PS3. Zrovna se to pokoušim hrát a myslel jsem, že mě snad šálí zrak. Jak může být ta hra tak neuvěřitelně zabugovaná a ještě každou chvíli padá a celá PS3 vytuhne. Což se mi za x-let stalo snad jednou jedinkrát, a u ME2 už asi 10x. Neuvěřitelný. Přitom Dragon Age 1 i 2 bylo technicky v pohodě. Co tam ty lidi dělaj...
    • Jelikož DA a ME běží na úplně jiných enginech, tak bych je asi vůbec nesrovnával.
    • Cahir
      Zvláštní. Přitom PC verze ME2 jede jako po másle...
      • Az na to zasekavani postavy a jeji letani ve vzduchu, coz mne doktaze totalne vytoci, protoze resenim je jen load.
        • Cahir
          To jsem zažil jen jednou a to hned na začátku v Cerberus základně...
      • Robotron3
        A X360 předpokládám taky.
  • x_ander
    Ždímání peněz, nic víc. Kdyby tuhle edici prodávali o 10 dolaru draz a se vsema DLC, tak se vlk nazere, koza zustane cela a vsichni budou spokojeni, protoze nenazranost EA by nebyla tak okata.
    • No a hlavne chudaci hraci s PS3. Chcete ME1, fajn, ale kupte si k tomu i ME2 a ME3. Ze uz je mate? Nezajem...
      • ME1 bude samostatně stažitelný z PSN.
    • No myslím že EA jde hlavně o to, aby si tu kolekci někdo koupil. A nižší cena bez DLC tomu pomůže. Osobně mě mrzí, že v ceně není aspoň LotSB, Arrival a From Ashes, ale na druhou stranu, pokud si kolekci koupí nový fanoušek a hra ho zaujme, tak si může postupně DLC přikoupit (na BW body občas nějaké ty slevy bývají, ne?)
  • Zloději, co na to říct. Pak se divěj, že se ty hry pirátí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit