Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi celkem jedno co tady ta banda flamerů tvrdí o Bo (a vlastne skoro o všech dílech CoD). Já se u hry skvěle bavím, MP se povedl, zombie mod je tak ésranda. Penez nelituji, už ted mám ve hře nahráno více hodin než u 99% her, které jsem kdy hrál a vím, že tento díl budu opět hrát než vyjde další. DLC vypadá hezky, mapy se mi líbí. Na PC bude pravděpodobně zadarmo, takže není důvod nadávat na cenu a pokud i tak nebude, tak si ho rád pořídím.
    • Amen brother. Také se skvěle u Bo bavím. Arkádový multák je prostě v CoD nejlepší a není nic lepšího, než si po těžkém dnu v práci zařádit s kamarády u CoDka. DLC si určitě pořídím. Hru beru jako oddych a relaxaci, hardcore a reality mám v osobním životě dost. Tady se chci bavit a vyblbnout. Na to je BO skvělé.
  • Potom je to hodně napováženou co tě vede vybírat si každej příspěvek COD abys zte sebe udělal idiota. Jediní věc co by tě hájila by bylo právě těch 15 let.
    Tohle by mělo být o hrách ne o osobní frustraci a komplexech, který si asi nedokážeš ventilovat jinde než tady. Trošku ubohé a k zamyšlení.

    .....Maybe some fresh air kid?....
    • Asi by jsi si měl pročíst pravidla diskuze nikde tam neni že se o hrách smí psát jen v dobrém. To jako když někdo napíše svůj názor tak tebe nenapadne nic lepšího než argumentovat nějakou frustrací a komplexem? Tahle hra je špatná a když se ti nelíbí že jsem to sem napsal k čemuž jsou diskuze určené tak jdi jinam.
      • To ano kamaráde, ale všeho moc škodí. Když tě to ale baví tak se bav..
        • A když baví tebe reagovat na někoho komu se ta hra nelíbí tak se taky bav.
          • Jak malé děti. No spíše ne jak......
    • prispevek k:

      31.01.2011 20:47 kaja31 (anonym)
      upravit líbí nelíbí vlákno
      To jsem nevěděl že se známe. Vidim že ti nedělá problém vycucávat si můj věk z prstu. Chlapče 15 let mi bylo už hodně dávno narozdíl od tebe znám CoD od prvního dílu.
  • Plno lidí říká že je to sračka je pravda že BO neni nejlepší díl ale dá se to mám prestige 1 32 level a už mně to nudí... *3*
  • Ale co opravdu musím říct je že COD Black Ops je mnohem lepší díl než COD5 XD
    COD5 jsem fakt nesnášel ze všech dílu a furt je nejhorší. :-)
    A musím říct že mě například se Black Ops líbí sice trochu nahlavu kampan ale jinak good.
    Ale ted to posraly že chtěj další prachy.
    A multak mohl bejt lepší.
    Ale k čertu s tím celá hra mohla bejt lepší
    mam pocit že to odflákly.
  • Omlouvám se za OT ale tohle je pěkný přůšvih:
    http://digiweb.ihned.cz/c1-49677460-intel-prijde-o-dvacet-miliard-elektronika-k-novym-procesorum-obsahuje-chybu
    • Dobrý vědět, akorát si to mohl hodit do bleskovek. *3*
  • Whoossain
    Panečku, to je řachanda. Opičky, vznášedla, matrjošky. A považte - za pouhých 15€!
  • A ve kterem DLC bude k dispozici svetelny mec Jedaiu? *2*
    • Když si připlatíš bude i prasátko se zahnutýma zubama nahoru *1*
      • Ne ne, ja uz ho vidim. *1*
        • lol
  • Jediny svetly moment na CoD7 je prave zombie mod. Kdyz vemu jak se vyvinul od prvni mapy v CoD5, tak jsem opravdu rad ze autori prichazi s novyma a novyma napadama. Ovsem toto nezasvedceni nepochopi, viz treba "kaja31".
    Ovsem 15euro za pet map vazne davat nebudu. To proste za 1/3ceny hry nestoji. Holt si opet pockam si na alterops a zahraju is tak nove mapy zadarmo, stejne jako vpripade DLC pro CoD6...
    • Pan Kaja sem jen chodí házet špínu na COD, opravdu neodbytnej jedinec... Radši se nevyjadřuju dostali bychom se opět do bludného kruhu plného flamu a debility.

      K věci: příjemný spestření ten novej obsah (i bez vašich keců :D)


      "games for fun"
      • Nepleť si házení špíny s pravdou.
    • A ja rekl ze CoD7 je kvalitni hra? Je to smejd a nejhorsi dil serie. Chtelo by to cist co sem napsal - reagoval sem na to ze se podivujes nad tim jak hra klesla u zimbie modu. Pritom zombie mod je opravdu jedina vec co v te hre za neco stoji...
      • Nějaký zombie mod tuhle hru už nezachrání. Že tobě se to líbí neznamená že se to musí líbit všem. Hrál jsem všechny díly takže by mě zajímalo jak víc zasvěcený ještě musím být.
        • Nepovidej a ja si myslel ze ma kazdej stejny nazor jako ja.
          Ale vazne, ono jde o to, ze zombie mod je velmi oblibeny a hrany - staci sledovat komunitu ohledne hry na oficialnich zdrojich. Mimo to proste jej porad vylepsuji a zdokonaluji. Ne, nezachrani tu to tu hru ale proste to je JEDINA POSITIVNI VEC NA TE HRE.
          • No tak to už radši L4D to aspoň nějak vypadá. Faktem zůstává že na svůj názor mam právo takže příště si ty kecy o zasvěcení nech od cesty. Neni snad tak těžký napsat komentář ve kterém se nebudeš navážet do ostatních.
            • To jsem nevěděl že se známe. Vidim že ti nedělá problém vycucávat si můj věk z prstu. Chlapče 15 let mi bylo už hodně dávno narozdíl od tebe znám CoD od prvního dílu.
            • Co to meles prosimte? Karle ty jsi evidentne tupy clovek nebo provokater. Ja sem svoje rekl, vice reagovat na nejaky patnactilety decko, co poznalo CoD evidentne az od 6 dilu nebudu...
            • Když si ostatní budou myslet že je fajn skočit z mostu budeš si to taky myslet? O nezasvěcení už radši nepiš jen tím dokazuješ že je to spíš tvůj případ.
            • L4D sem hral prvni dil a popravde je staveny na jinem principu (ne udrzet se v nejakem komplexu, ale dostat se z mista A do mista B).
              Jestli ti pripadne nazvani, ze jsi nezasveceny, jako urazka, tak si to tak ber. Nicmene ty evidentne nezasveceny jsi. Je videt ze neznas puvod a vyvoj zombie modu, rovnez nevis jak je tento mod oblibeny a jak se vyviji. Takze ano jsi nezasveceny - a tvuj puvodni komentar s kritikou nove mapy a toho modu je mimo misu. Protoze po milionte opakuju: zombie mod je jedina POSITIVNI vec na novem CoD. A predevsim to si mysli vetsina majitelu hry i vetsina tech co kritizuje multiplayer. *3*
    • cod je rok od roku horsi a okrem wager matchu a zombikov tato hra stoji za h....
    • Tak promiň že rád hraji kvalitní hry a ne sračky.
  • A to jsem si říkal že horší už ta hra být nemůže.
    • Doporučuji si ji nejdřív zahrát, lepší než ze sebe děla hlupáka. Black Ops je výborný díl.
      • Každý má jinej vkus. Bratranec třeba na film Terminátor: Salvation nebo Transformers 2 řekl, že jsou nudný, že je tam málo akce a moc mluvení. A přitom pokud bylo v obou filmech víc jak 2 strany dialogů, tak to bylo hodně *1* (nekritizuji filmy, jen uvádím názorný příklad ze života)
      • Bohužel můj názor pramení ze zahrání této hry takže příště si dvakrát rozmysli než zase budeš psát o hlupácích. A pokud je podle tebe tohle výborný díl tak tě lituji. Rok od roku je to větší paskvil a divim se jak hluboko můžou ještě hráči klesnout jen proto že to má na sobě název Call of Duty.
        • Netřeba mě litovat. U hry se výborně bavím, tak jako u každého Call of Duty. jediná hra, kterou vydržím hrát celý rok, za to těch 50 euro + 15 za dlc klidně dám. Nikd yjsem nehrál žádnou hru tak dlouho jako každý díl Call of Duty. Když strávím u MP stovky hodin, tak to považuji za skvělou investici. A konkurence nemá nicp ořádného co by CoD z trůnu sesadilo - Bad Company nebo MoH jsou výsměch. Ne nadarmo každé CoD je nejprodávanější hra roku a vyhraje tucty prestižních ocenění, je to kvalita a lidi to baví, jinak by toho ty stovky hodin tak jak já každý den neseděli že......ale to je pro některé uplakánky tady hodně těžké překousnou. Smutné.
          • a vis co ti na to napisem, ze ked vyjde BF3, pokracovanie BF2 (nie BC2, to nema s bf seriou moc spolocne, to je pod seria) a bude to nadvazovat na korene bf serie, tak to tvoje bozske cod ide do hajzlu
          • Pete.palis
            Prosim tě, můžeš mi vysvětli jak můžeš napsat Bad Comapny je výsměch????...ty si Roofl fakt.....
          • Whoossain
            Na Troškovy Kameňáky taky chodily davy, výborně se u toho bavily a jaká je to echt sračka (scénářem počínaje a hereckými výkony konče). A podobné je to s CoD. Na (ne)kvalitě posledních dílů se jistě podepsala i skutečnost, že byly vytvářeny jako multiplatformní, čímž se celá série stylizovala do podoby bezhlavé rubačky vytvářené pouze na efekt (což je pro konzole typické - čest výjimkám v podobě RE nebo SH). Ono je to ostatně vidět i na hráčské komunitě. Zatímco v dobách CoD a CoD2 (a ještě i CoD4) jsme se večer s kolegy z práce (plus dalšími známými, všichni ve věku zhruba 25 - 35 let) scházeli na našich místních dedikovaných serverech a strávili spousty hodin nekompromisními rubanicemi, kde šlo především o znalost map a umění hráčů, dnešní tragická koncepce organizovaných serverových klání prostřednictví naprosto idiotského IWnet má za následek pouze to, že jsou jejich servery zaplaveny převážně dětmi a svátečními hráči, kteří sázejí na to, že jedinou správnou taktikou je pobíhat po mapě, všechny módy hrát jako deathmatch a sprayovat kolem sebe. Výsledek je ten, že poslední díly CoD jsou v MP (pro člověka, který si chce užít trochu toho taktizování a vyčkávání - zejména u SaD) téměř nehratelné, respektive naprosto nudné...
          • ked ta bavi len behat po mape a strielat nic ine a zlozitejsie nehladas, tak je cod pre teba ako stvorene
          • Aha velmi ti děkuji. Doteď jsem si nedokázel představit co za člověka si dokáže koupit tuhle hru a ještě se u ní bavit. Velmi ti děkuji a tobě podobným za to že jste šťastní a my kteří máme rádi kvalitu se musíme dívat jak díky vám to jde s touhle značkou z kopce. CoD je příkladem toho že nejprodávanější ještě neznamemá kvalitní. Hlavně že jsi mě nazval uplakánkem to o tobě lecos vypovídá. Ano nedokážu překousnout jak je pošlapáván odkaz prvního dílu ten byl kvalitní tohle rozhodně ne.
  • Už aby to tu bylo, na DLC se opravdu těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit