Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s*acka.... další vlivný hrdina PC scény zemřel.... rip Max Payne
  • cože, nebudeme moct zapnout sami bullet time???
    Jsou autoři zdraví? panebože vždyt tohle dávalo to kouzlo že sme si to mohli zapnout sami, ted to bude naskriptované svinstvo!!! Je mi zle z této zprávy...
    Zlaté předešlé díly..
    • ales.smutny
      Jak píšu, "zdá se", není to z textu úplně jasné, radši jsem to ještě zdůraznil, ať nešíříme poplašné zprávy.
      • Poslední dobou jsou poplašné zprávy pravdivým předvojem faktů a většina kvalitních her jde do háje.
  • Mě hlavně přijde, že tím krycím systémem by hra mohla ztratit to svoje hektické tempo z předešlých dílů. Přece jen kempovat za dřevěnou neprůstřelnou krabicí není Maxe Paynea hodno.
    • presne o tomto hovorim.
  • Nechci Sao Paulo, nechci nepratele v podobe "kolumbijskych" kartelu, nechci hrane cutsceny. Chci pouze pokracovani v tmavem zasnezenem New Yorku, kde pri komiksovych predelech, rozpletam pribeh v podobe zamotaneho klubka, ktere se venuje "Vecku" a Maxove pomste za smrt jeho rodiny. *9*
    No aspon ze "painkillery" zustanou...
  • vypada to jako normalni strilecka... Bez bullet timu - bez kteryho se
    Max neobesel - to bude o nicem. Normalne na nicem takovym nelpim, ale v prechozich dilech nektere prestrelky bez bullet timu ani nesli - hlavne si pamatuji, jak jeho nabihani bylo v nekterych pasazich zivotne dulezity. Tohle vypada na probihacku ala COD (nebo spis Call of Juarez) - bullet time jen v cut scenach, jinak bez a strilej... Nebo spis Gears of War 1.
  • Pro mě značka Max Payne znamená 2 věci.
    Bullet Time a vyprávění formou velice stylovejch komixů. Takhle hra jedno nemá vůbec a druhý možná hodně okleštěný.
    Je to hnus, velebnosti.
  • Další hra dle trendu poslední doby "(zk)urvi co můžeš".
  • Jen doufám, že to nedopadne jako nový Dead to Rights, kde úplně odstranili zpomalený skoky a nahradili je stupidním krycím systémem, kterej je dneska v každé hře.
    Na druhou stranu absence samovolného léčení mě hrozně moc těší!
  • no vypadá to celkem dobře...ale jestli tam nebude spustitelnej bullet-time, tak to nebude zrovna vodvaz...
  • temp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit