Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://4playerpodcast.com/2011/04/22/max-payne-3-is-alive-and-here-are-the-screens-to-prove-it/

    tady jsou nějaký screeny, a dokonce je tam chvíli i normální max payne, s vlasama, kabátem a vším co k němu patři :-)))
  • Remedy je Remedy. Těžko se mnohem svázanějšímu studiu pod hlavičkou Rockstaru podaří dosáhnout stejné citové hloubky, jako v případě prvního a druhého dílu.
  • spíš by měli říct kdy to výjde a více informací o L.A. Noire když už to má vyjít 20.května
    • Informaci o L.A. Noire je docela dost, ne? Nekolik docela dlouhych videi, spousta screenshotu, vcera zverejnili seznam achievementu/trofeji ...
  • [SPOLIER Z MAX PAYNA 2] OK napíšu to rači sem nahoru. Po dohrátí na hard Mona VSKUTKU přežije -> důkaz http://www.youtube.com/watch?v=RJZMvCJagro
    • Jediný problém je, že v případě Maxe se jako "canon" bude nejspíše brát její smrt - o důvod více, aby byl Max na naprostém dně...
      • jj asi jo no :)
  • Na tudle hru se těším už strašně dlouho a bylo by fajn kdyby vyšla co nejdříve. Určitě to bude zcela megalomaánský nářez jako předchozí díly. Jenom aby to vyšlo co nejdříve. Jestli se dobře pamatuji tak dle prvních zvěstí hra byla ohlášena na minulý rok a stále nic. tak doufám že nejpozději do roka a do dne zde bude! :-)
  • Nerad to rikam,ale daleko radeji bych cetl ohlaseni PC verze Red Dead Redemption, to by podle me byla sazka na jistotu (pokud by moc nepodelali konverzi).
    Max Payna mam rad, hral jsem samozrejme oba dily, nicmene z tech screenu jsem trochu skepticky, ale uvidime.
  • Nerad to rikal,ale daleko radeji bych cetl ohlaseni PC verze Red Dead Redemption, to by podle me byla sazka na jistotu (pokud by moc nepodelali konverzi).
    Max Payna mam rad, hral jsem samozrejme oba dily, nicmene z tech screenu jsem trochu skepticky, ale uvidime.
  • Zayl
    ...sofistikovanějšími. Hráči vyžadují zcela filmový zážitek...

    *headdesk* ... To je absolutní protimluv, jelikož esence "filmového zážitku" je zjednodušovat, místo gameplaye spoléhat na quick time eventy... Pokaždé když se mi hra snaží namluvit, že je filmová, okamžitě se mi rozsvědcují varovná světýlka.

    Pokud budu chtít filmový zážitek, zajdu si do kina na film. Vím, šokující...
  • Paul_cz
    Bude tam Jim McCaffrey ? Tak hurá, v Rockstaru dostali rozum. Kdo by to byl řekl.
  • neviem preco kazdy nadava ze to nebude zas v ny to je jak nadavat na hl ze sa odohraval v meste a nie v labaku je jasne ze nemozu robit xy dielov v jednom meste
    • No když už používáš přirovnání s HL tak aspoň používej správné názvy jako City 17 a Black Mesa(ale o to tu nejde :D).HL je rozhodne výborná hra ale pro mě osobně tam prostředí nehraje tak důležitou roly tím nechci říct že my je jedno kde se bude HL odehrávat to ne,ale u Maxe je to dost podstatné a podle těch komentářů nejsem jediný kdo by chtěl Maxe v temném zasněženém NY.Tak doufejme že ta změna prostředí bude k + celé hry.
      • A Max by opět zažil největší sněžnou bouři v NY? To není moc pravděpodobný :)
        • To nemůže normálně sněžit ? :D
          • Ne v Paynovi. Ona ta bouře měla svoje podstatné místo... :)
            • A ve 2 dílu byla ta velká sněhová bouře?Ta byla v prvním ne a ve druhem díle byl prostě sníh(pokud se pletu tak mě opravte) Maxe sem sice dlouho nehrál ale ve dvojce byl sníh taky…mě je jedno jestli je to sněhová bouře nebo sníh prostě mě vždycky když se řeklo Max Payne tak sem si vybavil policistu kterému v 1 díle zabili ženu a dítě a ve 2 to bylo stou Monou a k tomu sníh a noční NY.No doufám že ta atmosféra ve 3 díle bude stejně dobrá jako v tom prvním.
            • Pan_Klobouk
              V NYC prichazi "největší sněžná bouře" zda se velmi pravidelne, i Fahrenheit ji mel. Tudiz myslim, ze by se opet rada dostavila, pokud by Max Payne 3 zavolal. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit