Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprostá herní lahůdka v poněkud sebedestruktivnějším stylu nepostrádajícím nic z toho, co jsem na předchozích dílech miloval. Super! A jsem rád, že mám originál jako třešničku na dortu :-)
  • Max neměl přestat pít. A ten konec byl trochu moc - ta armáda na letišti (Max spíš připomínal Bruce Willise z Die Hard). Jinak dobrý. Předevšim první 2/3.
  • http://socialclub.rockstargames.com/crew/czech_a_slovak_activ scháním lidi do crew (povětšinou deatmach či gang wars)
  • Co mě osobně potěšilo kromě dalších kvalit této hry je její optimalizace. Grafika je samozřejmě velmi pěkná, ale že mi Max Payne 3 běží na PC prakticky se všemi parametry na maximum (pouze MSAA je zcela vypnuté a FXAA na normal), to mě překvapilo. Oproti např. Call of Duty rozhodně pozitivní překvapení.
    Mé PC není tedy prehistorické (Core i5 3470, 8 GB DDR3), ale grafika je spíše herní průměr AMD HD 7770.
  • Panebože tahle hra byla pěkně stupidní blbost !!!
  • samozřejmě Max Payne 3.
  • prosím Vás, nevíte proč mi nefunguje monitor, když spustim hru???
    • x_ander
      Co takhle zkusit ten problém pogooglovat a případně kontaktovat tehcnickou podporu rockstaru na jejich stránkách?
  • prosím Vás, nevíte proč mi nefunguje monitor, když spustim hru???
  • ty vole ste hrozny pi...cusove hraju hry protoze maj nakej pribeh nesnasim krete...ny co proste parej jak magori div jim to nevypali oci vsechny sceny preskakujou a maj to za 5 hodin dohrany a ani nevedi o cem hra byla nejvetsi trapaci rychle rychle at to mam dohrany nedokazu si predstavit co vas bavi na tom jen do zblbnuti strilet a nevedet ani proc...treba mafii 2 kdyz bys nesledoval sceny k cemu bys to pak hral pekna nuda no nic dal bych vam kopacku pac to fakt nesnasim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit