Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze je sice napěchovaná barevnými frázemi ale chybí mi základní věci které od recenze člověk čeká. Takto sem si připadal jako bych četl něco mezi "preview" a "první dojmy"
    1. Není zmíněná délka hry (což je vzhledem k předešlým dílům, které jsou proslulé otočením za jeden večer nejdůležitější informace)
    2. Info o tom jestli ve hře ne/budou noční můry
    3. Grafika/ optimalizace
    4. Jsou zde komixy?
    5. Vrátí se někdo z postav min. dílů (Mona, Bravura)
    6. Hudba, dabing
    7. Jaké typy zbraně? Granáty, druhy sniperek??
    8. Po výbuchu granátů odletí nepříteli ruka? Zůstanou v něm díry po kulkách? (v dřívějších dílech to nebylo)
    9. a ted to nejdůležitější!!!! Televizní pokračování telenovely Lady a Lord?: :D :D
    • Pro mě je teda tahle recenze perfektní. Podle mně by se v recenzi měli objevovat dojmy a pocity z hraní a ne rozbor gameplaye. Tohle mě na hru daleko více navnadilo než kdyby s v ní popsali zbraně, grafika nebo délka. Skvělá práce Aleši!
      • "Tohle mě na hru daleko více navnadilo než kdyby s v ní popsali zbraně, grafika nebo délka."
        Recenze = reklama?

        Ale jinak díky za recenzi, hezká a čtivá. Akorát je škoda, že jste nezmínili faktickou nesmrtelnost, protože Last Man Standing je v podstatě taková skoro nevyčerpatelná lékárna.
        • Pro mě jsou teda pocity recenzenta daleko důležitější něž tupé popisy hratelnosti. Podle tebe je tahle recenze reklama? Když se rozhoduji zda-li si hru koupím je tenhle typ recenze pro mě daleko směrodatnější.
          • Tak nějak... Já jsem si tedy MP3 předobjednal, a to recenze ani nebyly, ale vím, co R* umí a věřil jsem, že něco, jako e Max Payne by zbytečně nezmršili... Proto jsem s recenzemi celosvětově spokojen a tato recenze mi přijde více než vhodně napsaná. Už aby na PC vyšel a R* neudělali stejné extempore jako s GTA IV (které jsem konečně rozběhal až po roce s novými ovladačí na GK)...
        • A pokud u sebe nemáš painkillery->dead->load... *3*
        • ZvacA
          Tahle věc funguje pouze, pokud má člověk u sebe painkillery - jedna efektní "last man " sranda, kdy je možné se vyhnout konci zastřelením toho, kdo jako poslední zasadil Paynovi ránu, automaticky bere krabičku prášků a uzdravuje tím postavu. Takže, zadarmo to rozhodně není.
    • DusanMPupak
      Ad 1) Jenom dodám, že mi herní čas, na rozdíl od předřečníků, vyšel na něco kolem 7 hodin. A z toho výraznou dobu zabírají cutscény. (Ne tedy, že by mi to nějak vadilo.)
    • ZvacA
      No, kolegové již předstihli, tak jen k některým bodům...

      5. Tohle je záležitost spoilerů i v případě, že tomu tak nebude
      6. Hudba: http://youtu.be/UTrjqBUvDQI ( můj osobní tip doplňující snad nejlepší lokaci ve hře http://youtu.be/CqJtwsjB030 )
      9. Je zde jakási forma Lord and Ladies a epizody kapitána Baseballbat, ale v portugalštině a jednak již přímo v plně pohybovém animáči.
    • misho8723
      Síce som nehral hru (čakám na PC verziu) ale aspoň podľa info z netu, ti môžem na daktoré otázky odpovedať:
      1.- ľudia väčšinou hovoria o 10 - 12 hodinách kampane (môže byť aj kratšie ale aj dlhšie)
      2. - nočné mory isto nie, lebo samotní tvorcovia hovoria o tom, že jeho Maxou nočnou morou v novom dieli je v podstate celý príbeh (žiadne samotné sekvencie ako v minulých dieloch)
      3. - to je zatiaľ záhada, čo sa týka PC verzie, ale na konzolovú hru vypadá byť grafika kvalitná
      4. - ak myslíš ten komixový štýl cut-scén z minulých dielov, tak nie, nie sú tam.. príbehové cutscény sú plne animované v hernom engine, pričom využíva mnoho efektov (rozdvojenie obrazovky, rozmazanie obrazu, niekedy sa objaví na obrazovke veľký text, atď)
      5. - no zatiaľ som o tom nič nepočul, žeby sa daktorá z minulých postav vrátila
      6. - viem, že je v hre použitá aj niektorá hudba z minulých dielov, hlavná zvučka minulých dielov je v hre, inak hudbu ku hre nahrala kapela Health - sú na youtube
      7. - zbrane máš tu: http://maxpayne.wikia.com/wiki/Max_Payne_3_weapons + granáty v hre Max nemôže používať
      8. - rany po zásahu zostávajú a sú dosť naturalisticky zobrazené, ale či to ide do extrémov, to neviem
      9. - nie.. ale v hre sa zase objaví seriál The Adventures of Captain BaseBallBat-Boy..dúfam, že som ti s dačím pomohol
    • Miserius
      1. 10-12 hodin
      2. Nejsou
      3. neptejte se porad na optimalizaci, recenzovane jsou konzolove verze, pc verze jeste nejsou venku
      4. Nejsou, ne ingame, r* vydal na netu komixy
      5. Ne
      6. Krása, oboje (opet dabing maxe je dokolanost)
      7. Pistole,samopaly,brokovnice,lehke kulomety, jedna sniperka, rpg, zadne granaty (nepratele ano, max ne-ne v singlu)
      8. Diry po kulkach zustanou, nekdy udelaji diru skrz nasrkz, strika krev z obou stran, nutrhnou se koncetiny
      9. *8*
  • No tedy, nečekal bych ... penízky nezamíří Blizzardu!
  • Mahcake
    Přiznejme si to, kdo čekal něco jinýho.

    Rockstar prostě vede.:)
    • ne...rockstar prostě neni remendy. Vůbec to neni špatná hra, ale nenechte se zmýlit názvem.
      • residentevilfans
        Asi tak 1.Remedy 2.R* neni co resit je to kvalita na dobrem pribehu se da stavet tohle je ackova hra . *5*
        • No na Alanu Wakovi se Remedy moc teda nepředvedli
          • Alan je totalne brutalna hra naj horor na tuto generaciu tak ticho!
          • residentevilfans
            A hral jsi to cele nebo jen zacatek?Me to taky prislo ze startu slabe a otravne.V pulce hry se to rozjede. *5*
  • Alex81
    Od začátku jsem Maxovi věřil a udělal jsem dobře! Už se na toho kluka plešatýho těším:-)
    • Shaker
      musim se priznat, ze uplne od zacatku ne, ale uz 2 mesice je predobjednanej :)
    • Always bet on Max!
  • Jednička a koneckonců i dvojka byly božské hry. Trojka je prostě jedna z nej her 2012, ale s MP to nemá nic společného. Mohlo se to klidně jmenovat CoD Sao Paulo nebo podobně. Prostě dobrá střílečka s Bullet timem, ale duch MP tam naprosto není. Nadšení ze hry vás přejde asi v půlce, kdy zjistíte že to co vás na tom tak nbavilo bylo vaše vlastní natěšení na tuto herní legendu. Je to pořád to samé dokola a noir poetika a famózní hudba jak ji znáte z předchozích dílů je tam jen tak minimálně, že máte pocit, že to je skoro samý případ jako u filmu Smrtonosná past 4. Kdo to dělal to snad předtím nehrál. Všechny klady (a není jich málo) po nějaké chvíli přebije frustrace a nuda. NAPROSTO CHYBÍ TEN SILNÝ PŘÍBĚH CO VÁS NUTIL VYSEDÁVAT U PC DO RANNÍCH HODIN. Atmosféra? Tupá, krátká kydlička, kterou neprobere ani známý Maxův hlas, jenž tentokrát padá do mainstreamových hlášek bez obsahu. Žádný zasněžený temný svět podbarvený houslemi. Kde jsou "psycho" mise? Kde jsou flashbacky, ze kterých vás mrazilo? Rozjímání na střechách budov? Nic, jen One man army. Nekupujte. Za tohle si producenti, co hráli na trapnou jistotu "hlavně nikoho neurazit", nic než torrent nezaslouží.
  • ty vole ste hrozny pi...cusove hraju hry protoze maj nakej pribeh nesnasim krete...ny co proste parej jak magori div jim to nevypali oci vsechny sceny preskakujou a maj to za 5 hodin dohrany a ani nevedi o cem hra byla nejvetsi trapaci rychle rychle at to mam dohrany nedokazu si predstavit co vas bavi na tom jen do zblbnuti strilet a nevedet ani proc...treba mafii 2 kdyz bys nesledoval sceny k cemu bys to pak hral pekna nuda no nic dal bych vam kopacku pac to fakt nesnasim
  • aaaaaa , sa nemožem už dočkať kedy to vyjde na PC :) nenormálne sa teším :D
  • Kayne & Payne 3 : Brazil alcoholic days
  • Co mě osobně potěšilo kromě dalších kvalit této hry je její optimalizace. Grafika je samozřejmě velmi pěkná, ale že mi Max Payne 3 běží na PC prakticky se všemi parametry na maximum (pouze MSAA je zcela vypnuté a FXAA na normal), to mě překvapilo. Oproti např. Call of Duty rozhodně pozitivní překvapení.
    Mé PC není tedy prehistorické (Core i5 3470, 8 GB DDR3), ale grafika je spíše herní průměr AMD HD 7770.
  • Charakterizoval by som to jednou vetou ako F.Fuka:

    Nový Max Payne zlyháva, tam kde pôvodný exceloval a to v originalite a silnom príbehu a exceluje tam, kde pôvodný Max zlyhával, vo variabilite a dynamike herných úrovní (levelov :-DD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit