Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě deset dní... *1*
  • Výborné, teď už jen doufat že nebude mrtvý multiplayer. Jasná předobjednávka....
  • ZvacA
    Co pro třetího Payna zůstane charakterickým prvkem, bude rozhodně jeho intepretace ze strany každýho hráče, nejen jeho " in-game " scénáře, ale titulu obecně. Přesvědčovat každýho zvlášť o jeho výjimečnosti nebo žumpnosti! je zbytečná námaha. Břeh jistých fandů mu nejspíš nedpustí jeho " jinou " stránku oproti předchůdcům, další v něm nebudou spatřovat nic jinýho než sic velmi slušně zpracovatelnou střílečku, ale nic co by je mělo posadit na zadek, a z opačné strany vyzdvihování do nebes je výše řečenou subjektivní výsadou, zkrátka ke třetímu dílu buď získáte vztah nebo ne a to čistě na vašem přístupu ke hře a co od ní očekáváte. Polemiky o Noiru, prostředí, visáži Payna, adekvátní psychologie Payna od flegmatika ke skleničkovému baronu a podobný srandy budou trvat nadále, ovšem nelze popřít že třetí Payne je opravdu povedená věc, která, a Grifus & spol mi teď odpustí, zapadá do univerza bez problémů, je hodný svého jména a rozhodně nedělá svým předchozím dílům fatální ostudu. Naopak, pocit staro-novo atmosféry provází celou hru a akční scény ve slušně navržených lokací a Paynovými abilitami v kombinaci s Euphorií, patří mezi lahůdku, která navíc vypadá vizuálně zatraceně dobře. Ne všechny místa umí zaujmout, ale nenudí, ovšem to co se předvádí v některých lokacích ( kupříkladu takový atak na ústředí Rodriga Branca patří mezi unikátní level s typickým Paynovským momentem ), patří svým konceptem mezi kvalitní hratelnostní momenty. A co teprve pánové takové chvíle v New Yorku, které dle mého patří mezi to nejlepší, které nejen dají nostalgicky vzpomenout na předchozí díly v dobrém slova smyslu, ale jejich symbolika ( přestřelka na hřbitově u hrobu své rodiny, u kterých to začalo a u kterých to také končí, zkrátka mluví za vše a výrazně promlouvá do celého univerza Max Payna ) a jejich komorní ztvárnění, včetně působivýho soundtracku dává jasný signál, že kdyby se víc misí odehrávalo na podobném místě, rozhodně by se špatně neudělalo, přestože musím souhlasit, že finální vysvětlení, proč Payne York opustil, bylo logické a pasovalo k jeho situaci. Nicméně ani to se určitě později nevyhne jistým fanouškovským individuálním názorům. Na celkové oblibě fungují i drobnosti, typické pro předchozí díly, jako například televize plných komerciálů a zpráv, které korespondují se situací ve hře, dokonce i rozhovory mezi jednotlivými pistolníky z nepřátelského tábora o situaci, o životě, o blbostech, atd., nejsou výjimkou, byť si jich člověk užije, vzhledem k portugalštině v Paulu, jen ve flashbackových misí ze Států. Dále je to taky možnost vylepšovat si celkový plot pomocí šmejdění po různých důkazech kolem atd. Rozhodně nelze říct, že by byl Max Payne 3 bezchybný, je jen trochu víc vážnější a vyměnil prostředí, které však troufám si říct funguje neméně dobře, byť ne vždy. Ke konci je hra pravda až příliš zbytečně megalomanská a zbytečně na efekt, což nedělalo všude dobrotu a některé momenty nejsou úplně logicky dotažený, ale celkově je Payne 3 určitě slušná věc, které se daří i potěšit znalého fanouška předchozích Paynů, což osobně oceňuju, ne jen kvůli tomu, že se namluvení opět a s celkovým úspěchem ujal McCaffrey.
    • PreidaQ
      Velice oceňuji tvou práci s tímhle, ale podle mě by se to docela dobře dalo 5x zkrátit, aniž by to nějak příliš informačně utrpělo. *3*
      • ZvacA
        Yep, nejspíš syndrom ze školy - pod 20 stránek neexistuje- takže to má člověk potom tendenci okecávat i na obyčejným fóru jinak jednoduchou větu " líbilo se ".... :D
        • Příště použij odstavce a nebude mi vadit, že je to tak dlouhé. Čte se to příšerně.
          • ZvacA
            Rozkaz!
        • necancej se :) jak dlouho nad textem rozsahu 20 normostran zoufale sedíš? ;)
  • RazorProduction
    VIDEORECENZIU NA PC verziu plisss to bude narez :D *14*
  • zmíňkou o Tropa de Elite jste mě dostali, jdu do toho *14*
  • Jak je to v multiplayeru s bullet timem? Ostatni hráči vnímají čas jako normálně rychlý? Tam musí být zákonitě časová disproporce...
    • Presně to by mně taky zajímalo... *1* *1* *1* *1*
    • Miserius
      Kazdy kdo muze zahlednout cloveka ktery zapnul bullet time se dostane take do bullet timu, tim si vytvori vlastni....casovou kapsu do ktery nikdo nevkroci a pokud jo, je soucasti, jakmile se to ukonci kapsa se zrusi a normalne pokracuji ve hre, neni tam zadna disproporce, protoze ten kdo by mel moznost ty lidi videt je take v bullet timu, a ten kdo ne tak tomu to muze byt jedno, oni si pak vyskoci z svojeho "matrixu" a ostatni ani nebudou vedet ze byl nejaky bullet time. Pisu to jak tele, ale snad to pochopis, proste kdo by mel moznost nejakej casovej posun poznat, tak ten ma radsi bullet time taky, pro ostatni na druhy strane mapy se nic nedeje, oni si tam doskacou a doumiraj zpomalene, pozvedaj se a hotovo...
      • Jasný, díky za vysvětlení.
      • smejki
        vysvětlil jsi to dobře *3*
  • residentevilfans
    Bude i videorecenze ? *5*
    • janchor
      Bude, z PC verze.
  • Naprostá herní lahůdka v poněkud sebedestruktivnějším stylu nepostrádajícím nic z toho, co jsem na předchozích dílech miloval. Super! A jsem rád, že mám originál jako třešničku na dortu :-)
  • Pekna recenze, tedy az na to oznaceni GoW za taktickou strilecku :-).
  • pokud vím tak Bravura to schytal už na začátku dvojky v nemocnici a co jsem četl komix, tak ani Mona to nepřežila ... když tak přemýšlím, tak to z těch důležitějších postav nepřežil kromě maxe nikdo a i ten má kulku v hlavě
    • Mona to na "hard" prezila...
    • Eh... nebyla náhodou začátek dvojky Maxova haluze? Dnes jsem dvojku znovu dohrál (a jdu ji zase) a v haluzích to Bravura schytal několikrát *15*... plus byl jednou "na prkně" *1*...
      • ZvacA
        Nebyla. Bravura to skutečně schytal v nemocnici, ale podle posledních televizních zpráv, který je možný vidět ve vile Alfreda Wodena, to nejspíš přežil, takže je jediným z těch hlavních charakterů, který ještě žije.
        • Zkusím to znovu... Woden byl střelen z blízka dvěmi ranami z Desert Eagle .50AE, a měl rakovinu... těžko by přežil nějakých dalších osm let...
          • ZvacA
            Jsem trochu zmatenej. :) Však probíráme Bravuru, proč je najednou řeč o statusu Wodena? Woden je samozřejmě pod kytkama, o tom se vůbec nepochybuje, ale co se týče právě Bravury, tak ten zůstává v sérii stále naživu, byť poslední moment, kdy ho člověk mohl ve hře vidět ( mimo finální snové pasáže ), byl operační sál, kde ho dávali dohromady poté, co z něho u výtahu udělali zakuklenci cedník. No a podle televizního zpravodajství ke konci hry se jim ho podařilo stabilizovat, takže to značí, že nejspíše přežil.
            • Nebuď zmatenej... na to je lehká odpověď... bo jsem idi*t *15*... rychleji přemýšlím než čtu... Ale máš naprostou pravdu... pro jistotu jsem si tu kapitolu ještě jednou projel *1*
          • Patřilo jinam...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit