Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Panebože tahle hra byla pěkně stupidní blbost !!!
  • Kdy bude čeština?
  • Max neměl přestat pít. A ten konec byl trochu moc - ta armáda na letišti (Max spíš připomínal Bruce Willise z Die Hard). Jinak dobrý. Předevšim první 2/3.
  • čo maju ku*va znamenať tie nepreskočitelne cutsceny každu chvilu? kupil som si hru ktoru chcem hrať a nie film ktory chcem pozerať...
    • Hra je 70% čistá akce (když nehledáte collectibles) a 30% cutscenes. Chtěl by snad někdo hru, kde se od začátku do konce jenom v kuse střílí?
    • Taky jsem to nepochopil, ale já naštěstí hru nekoupil... jenom vyzkoušel a po 1 hodině smazal...
      Přeci jen 49,99€ za hru není málo a potom co jsem si četl reakce na metacritic.com jsem raději nejdříve stáhl a byla to dobrá volba.
  • prosím Vás, nevíte proč mi nefunguje monitor, když spustim hru???
  • prosím Vás, nevíte proč mi nefunguje monitor, když spustim hru???
    • x_ander
      Co takhle zkusit ten problém pogooglovat a případně kontaktovat tehcnickou podporu rockstaru na jejich stránkách?
  • samozřejmě Max Payne 3.
  • Phillios191
    Jen škoda že je tam MP, pač tohle je hra, která MP nemá mít a zbytečně tak Rockstar strácel čas tvořením něčeho, co stejně nebude strhujícího. Ale doufám že měli čas na samotnou propracovanost SPčka :) Tím chci říct, že Max byl vždy o příběhu a nikdy tam MP nebyl a podle mě je to naprostá odbočka vedle
    • Země je stejně placatá a kdo řekne, že ne ten shoří v pekle!
    • Miserius
      Jako samotnej multiplayer neni spatnej, pokud to neberes jako Max Payna ale dobrou third person strilecku-multiplayer. Stovky achievemntu,unlocku a vylepseni s sviznou akci... Akorat bohuzel maji smulu lide kteri maji NAT 3 a nemuzou s tim nic udelat (jako ja) tem multiplayer pujde tak jednou za den, stejne jako GTA,RDR ci Assassins Creed (jako ja :( )
  • Už teď lituju toho, že jsem to vůbec kupoval. Nic mě nedokáže u her vytočit víc jak to, že jsou ve hře videa, která nejdou přeskočit. A je jich tolik, až z toho jde hlava kolem *11*
    • Tak to slýchám často, ale bohužel hlavně od lidí co neumí anglicky a pak jim chybí příběh a motivace, což u MP je (no, spíš bylo, trojka mě nenadchla) to hlavní. Jiná věc je to u replayů, ale tam to přece není tak hrozný. MNOHEM horší je, je při cutscéně si Max VŽDYCKY přezbrojí na jednoruční pistoli, takže pak když vás to vrhne do akce musíte ZASE přejít na pistol, a to už vás hitují i když víte, že byste to dali v klidu. Je to díky nedořešenému realistickému nošení zbraní, které každého kdo to vidí poprvé nadchne, ale pak je to na nervy. A když jsem u vývojářských kokotin, proč z*urvili Bullet-time? Stačí narazit na noční stolek a jdete zpět do reality a pokud jste to hráli, víte jak dlouho se Max zvedá. Realističnu palec nahoru, to jak to zakomponovali do akce, F.U..
  • panebože to je sračka...chápu že dneska je in bejt furt vožralej nebo sjetej...že furt musí na mě blikat nebo útočit minimálně 10 osob/oken....že největší myšlenka je že klidně ne/můžu za smrt třeba 30 žen ale vždycky si to budu brát osobně a když budu jako rádoby ochraňovat nějakou další, tak kdyby to byla sebevětší kráva....tak za ni obětuju život....no teda...chápu že dnešní svět je dost pitomej...ale tohle...P.S.: vizuální i hudební zpracování je super...a to považuju za hlavní plus týhle zmagořený hry... *16*
    • Souhlas. Ve srovnání s geniální 1 a 2 je to jen konzolvé nahypované video. Takové to prostě nebylo. Ale když se to dobře prodává.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit