Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nutno znát příběhy předešlých dílů? Navazuje to nějak nebo to neni zapotřebí?
    • No každopádně, pokud si jedničku ani dvojku nehrál, tak ti chybý herní vzdělání *15*... šupem napravit! Ačkoli vyšel Max Payne v roce 2001, pořád je to pro mě jedna z nejlepších akčních her... rád jsem ji znovu dohrál *3*...
    • montatatana
      Neni, to zapotrebi. Neco malo se tam dozvis, zbytek ti muze bejt jedno pokud te to nezajima.
      • Díky za odpověď...no přiznám se, že mne Max Payne 1 i 2 minul, tehdy jsem na to neměl křusnu, pak zapoměl a posledních pár let tomu hraní moc nedám...ale čas na nápravu se blíží spolu s letním suchem...ale předtim asi zahraju právě trojku...
        • Ale Prd je to celkem dulezity vedet o co v te hre jde ze to je zdrceny fizl, co prisel o vsechny v 1cce na kterych jim zalezelo, ve 2jce se sesyspal aby se zas mohl dat pomalu dohromady a ve 3jce uz je z neho totalni troska...sry ale hrat neco od 3dilu az je trochu mimo misu, k tomu jeste navic,tohle fakt nema s Paynem moc spolecneho.
          • tO, ŽE JE TO ZDRCENEJ POLDA PROTOŽE MU POVRAŽDILI RODINU FAKT VIM...tudle kostru příběhu znám...(sry caps, nechce se mi to přepisovat)
            • Ale nevis to jak sel cestou pomsty a pote,zabil kazdeho atp atp...mnel halusky coz ve 3jce zadne nejsou pokud nepocitam ty ochlastovske moresy...
  • Riesilo sa ti niekde nieco o vysokej narocnosti na vykon PC, tak som to dnes nainstaloval a nejaku dobu hral a nepride mi to zas az tak narocne, bezi mi to permanentne na 60fps pri detailoch na max, 1680x1050 a bez vyhladzovania, grafika je vytazena tak na 50-60 percent a procesor tak okolo 30-40 percent, zostava je i5 2500k a GTX560Ti, na druhu stranu samotna vizualna stranka mi nepride az taka uzasna ako sa hovorilo, nieje zla, ale ziadny zazrak, Mass Effect 3 mi pride vizualne krajsi, napriklad aj Dead Space 2, co je podstatne starsia hra...
    • taky mám GTX 560TI , ale s Phenomem IIX6 1055t. Právě jsem dohrál (95/100- vynikající phra) v 1920*1080, FPS neodhadnu, ale pod 30 nešlo 100%, FXAA naplno, Teselace High, ingame AA 2x, jinak všechno na max. (bohužel je limitem 1GB paměti na kartě) a musím říct, že to vypadalo úžasně- teselace sice byla patrná jen někde (mokré kočičí), ale když už, tak jsem se kochal. Ve Full HD mi to vytížilo grafiku skoro naplno- je to náročná hra. Ale ideálním způsobem, ne jak Crysis ve své době. Možná se nehodí říct, že je náročná, jako že spíš dokáže težit z moderního HW, což je v době konzolových portů k nezaplacení! Takhle si představuju kvalitně optimalizovanou hru *4*
      • *kočičí hlavy *1*
  • Hodne kvalitní recenze, palec nahoru. Stahnu si to a jestli se mi to bude líbit pak to koupím v akci na steamu abych podporil vyvojare:) +1
  • Lord_Blackadder
    Prosím o recenzi, tohle je PR kampaň. V článku není ani slovo specifikující grafický engine, jeho modifikace, financování celého projektu, možnost datových úprav uživatelem, autor se dokonce ani nevyjadřuje k výsledku konverze z téměř deset let starých herních konzolových platforem na desktop a podporu WinOS, chybí i základní informace o kódovém formátu a podpoře multithreadingu, či specifikace nuancí v použití různých architektur CPU, pro které je konverze optimalizována, o výkonové paralelizaci na GPU nemluvě. *16*
    • Umaroth
      Chlape já ti nevím, ale spíš bych řekl že v na games.cz se hodnotí hry jako hry, od toho je to taky videoherní stránka. Pokud máš nějaké nerdovské choutky zjistovat si jak si s hrou poradí ten či onen hardware, tak jdi na stranky ktere se tim zabyvaji (treba pctuning). O tomto recenze nejsou.
      PS: Jen tak mimochodem recenze je pro PS3 verzi !!! *7*
      • Presne tak, vložím a hrám žiadne zdržovanie:)
    • Trol.diskuzni
      Je to trolling, není to trolling...?
      • Myslím, že je to vážně myšlený názor, který se, díky tomu jaká je dnešní internetová kultura, bude považovat za trolling.
    • smejki
      *15*
    • Veskoslav
      No asi souhlasím. Ale četl jsi někdy takoou recenzi? Pochybuji:)
      • smejki
        technické aspekty zahrnují zpravidla jen recenze na hardwarových stránkách (PCtuning, svethardware, extrahardware).
        • Veskoslav
          To ano:)Na ty jsem pravdu zapoměl, ale tam opravdu maximálně "zabloudím" jednou dvakrát do měsíce.
          • smejki
            dtto
    • No tak recenzovaná verze je PS3, kolego, takže smůla.

      Jinak s vámi souhlasím, že u velkých her jsou recenze jen pouhým doplňkem PR kampaně.
      • A proto poslední NFS dostávalo známky jako 4/10... jasně...
        • tak treba si to NFS ve skutecnosti zaslouzilo 1/10 nebo jeste min, ale po dlouhych tahanicich, kdy vydavatel chtel 9/10 a recenzent chtel dat 1/10 udelali kompromis na pulce :))
          • smejki
            ne, nezasloužilo. 0-1/10 se dává hrám jako Big Rigs: Over the Road Racing. NFS alespoň funguje.
        • Výjimka. A hlavně na NFS šlo prostě vidět, že je to špatná hra.

          Zmiňovaná PR kampaň probíhá hlavně tak, že se vezme decentní až dobrá hra, a vychválí se až do nebes až na super skvělou.
          • Krtecek-GT
            No tak má svoje chyby ale 4/10 mi připadlo jako by recenzenti nedostali zaplaceno tak hanily každý detail ve hře
            • ten zmetek měl dostat daleko míň jak 4/10, to 4/10 byla právě ta PR kampaň...
            • To ovlivňování neprobíha přímo prachama, ale zadáváním reklam, přístupem k exkluzivním informacím, dodávkami brzkých review kopíí atd.

              Herní stránky toto potřebují, aby měli návštěvnost. A kdo jim to dodává? Ti jenž samy hodnotí.
          • Trol.diskuzni
            Skyrimu jsem tady dal 10/10 jen proto, že 12/10 tam vrazit nešlo!
            • alespon za ten vtipnej sarkasmus 1+ *4*
            • Slábá vůle!

              Všechno jde, když se chce!
  • Autor recenze asi hrál jinou hru než já.Mě tak skvělá nepřipadá.Začalo to velmi otravným netípnutelným videem.Netípnutelná videa vás provázejí neustále.Delší dobu,než 30 vteřin hry si neužijete.Pak naskočí další otravné video.Říkal jsem si,jak to mohlo někoho napadnout,že si řekl,to by bylo supr,kdyby se každou chvýly hra zastavila a přehrála nějaké video.Je to tím,že kapitoly jsou zoufale krátké.Třeba v kapitole tři jste zraněný,takže se celou dobu šouráte neuvěřitelně pomalu.Je to tím,že se autorům nechtělo dělat dlouhé levely.Billet time mi přišel také divný.Hlavně se Max hrozně dlouho rozmýšlí ke skoku.Takže protivníci do vás už čtrnáct dní pálí,než se pohnete.Zatím jsem dost zklamaný.Doufám,že další levely budou lepší. *10*
    • +1, hru jsem si nejdříve vyzkoušel (nestydím se za to) a šla z disku po 1 hodině... dát peníze za takovýto výtvor, je prostě zlodějina.
      Jenom cut scény a nic jiného, k hraní se skoro nedostane. Veliké zklamání a omlouvat cut scény tím, že se hra nahrává je největší p**ovina co může být (viz názor Totalbiscuit http://www.youtube.com/watch?v=UnasbZ7_MKs&feature=g-u-u) a můj stejný. Mám SSD disk a jakékoliv nahrávání by trvalo max půl minuty a ne nekonečné minuty... bez možnosti skipovat byla hra pro mě tak šíleně nudná, je to škoda, těšil jsem se hodně.
      Jenom doufám, že GTAV bude dělané jinak.
      • Zlodějina je si stahovat hry z netu. Což si se přiznal, že si udělal.
      • Já doufám, že většina lidských mozků je dělaná jinak než ten tvůj. Ty "nekonečné" minuty se rovnají příběh. A jestli ses těšil hodně, je blbost, aby tě odradili cutsceny. A za ten poslední řádek tvýho příspěvku by sis zasloužil nejenom nehrát už nikdy žádnou hru, ale taky exemplárně zbičovat.
    • ales.smutny
      Nem hráli jsme stejnou hru, jenom já nepřeskakuju cut scény, protože tak nějak dělají Maxe tím, čím je. To vám asi napoví, že náš vkus se radikálně rozchází a tím pádem vám budou vyhovovat spíše recenze od někoho, koho příběh vůbec nezajímá.
    • DusanMPupak
      Ta videa, když se hra načte, přeskočit lze. Ale pokud vám připadají otravná, tedy asi celý příběh hry vám přijde otravný, tak to zřejmě úplně nebude hra pro vás, jelikož je to její dost podstatná složka.
    • většina delších cutscen je místo loadingu, což je pěkné, navíc napoprvé to hře dává dobrej feel. na druhou stranu neustálé přerušování gameplaye krátkými cutscénami je k uzoufání už ve třetím dějství..
  • Ještě jsem zapomněl na jednu 'vychytávku',když při videu,asi minutu nepohnete myší,tak se video pauzne.Aby se spustilo musíte zmáčknout esc.Takže nemůžete odejít od počítače a věnovat se něčemu jinému a počkat až video doběhne.
  • Mechwarrior_bw
    keby som nevidel postatnú časť hry tak by som bol z recenzie nadšený :)
  • Prvé tri kapitoly sú sr.ka aka Kane and Lynch 2: Dog Days, potom je to hra z iného vesmíru a konečne stará poctivá strielačka.....

    Hrám to na harde s free aim....je to masaker a to tam je ešte hardcore a oldschool obtiažnost.....herná doba 20 hodín a to som vcelku dobrý hráč....

    Niektoré skriptované scény majú vačšie gule ako v BF3 a MW3 dokopy.
    Hra zároveň nie je úplne frustrujúca, lebo sama Vám po viacnásobnom reštarte nejakého úseku doplní painkiller i náboje......i tak ale masaker, prakticky sa nedá vyliezť z krytu a i bullet time je proste nutnosť

    Grafika je dobrá a hlavne to i na konzoliach šikovne maskuje cez steady cam, obraz v obraze, trojitý obraz a všelijaké filmové kamerové triky, takže vyzerá to moderne a fajn

    8/10 by ale bolo vhodnejšie
    • Miserius
      Souhlasim, ale 20 hodin je nesmysl, pokud jsi dobry hrac jak tvrdis, jsem taky pomerne skilla a na hard s free aimem 11 hodin :) Ale zazitek suprovej :)
  • Grifus
    Pribeh me nelaka, opravdu mi nepripadne adekvatni nahrada zachranovat dceru bohatyra v Riu oproti rozpletani drogoveho kartelu sahajiciho do nejvyssich mist. Hlavne mi tam chybi ten mirne horrorovy feeling viz. klub Ragnarog a jeho "posedly" majitel.
    Na akci s bullet-time se tesim, ale to jediny pro me hru pripadne nezachrani.
    Multiplayer v teto hre nevyuziju, takze pomalu pul kladnych bodu z recenze jde mimo me.

    No jsem zvedav jaky budu mit nakonec z tretiho dilu pocit, kazdopadne obavy zustavaji...
    • Sad story bro :(
    • Miserius
      Jak rika kolega, zachranovani dcery bohatyra je tak 30% pribehu. 2 mise z New Jersey ti ukazou, ze zmena prostredi byla potreba :) Mise v Paname je nejlepsi mise z cele hry! :)
    • montatatana
      Hra neni jen o zachranovani manzelky (ne dcery), to je asi v prvni ctvrtine. Zapletka se rozviji a nastesti ji zatim v zadnych recenzich nespoiluji.
  • Zajímalo by mne zda multiplayer bezi skrze social club jako u gta 4 nebo red dead redemption, protoze ani jednu tuhle hru jsem si nemohl zahrat v multiplayeru, diky tomu ze od poskytovatele internetu nemam pridelenou i.p. adresu respektive jsem schovan za jeho coz ma sve vyhody, nicmene hry od rockstaru mi nikdy v multaku nesly. Samozrejme vlastnim originalni hry, ma nekdo podobny problem ci zna nekdo reseni tohoto problemu, rad bych si koupil originalku, ale nevim zda budu moci vyuzit cely potencial hry. Hry jako Battlefield 3 nebo diablo3 mi v multiplayeru jdou bez problemu, jen ten Rockstar ne a ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit