Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tie poziadvaky su dost trapne. do na max detaily tam proste napiseme to najlepsie co v sucastnosti existuje... LOL. ved sa pozrite na tu grafiku. je to len lacny konzolovy port. nic viac.

    jedine co sa da z toho vytusit je ze sa zas vysrali na optimalizaciu. za lacne konzolo porty ja teda neplatim. ale stiahnem si to velmi rad.
    • Jinak Max Payne 1 patri do me trojky nejlepsich her vubec, take jsem na nej extremne zvedav! Prvni je bezkonkurencni Half Life 2 (+episode one, two), pak GTA Vice City, Max Payne 1, GTA III a GTA The Ballad of Gay Tony. Ale to jsem tak nejak odbocil *1*
    • Jestli na PC hrace udelaji dalsi prasarnu v podobe spatne optimalizace, jako v pripade paskvilu GTA4, tak me nastvou skutecne maximalne! Priznejme si to, ta grafika je celkem hezka, ale nic extra to neni, zadna revoluce, ostatne jako v pripade zminene GTA4.
  • Najviac sa mi lúbi ako tú všetci skučia atď...
    ale ja som si dnes pustil dirt showdown , na ultra detaily, okrem post processingu ktorý je na medium a beží mi dirt priemerne podľa benchmarku na 45 fps :D:D a minimálny počet fps bolo okolo 32 a to mi beží s 4xmsaa a na 1920*1080 a všetko to beží na 4 roky starom PC.
    Takže očakávam že max mi na ultra pôjde pekne s vyhladzovaním tiež celkom slušne iokolo tých 50-60 fps *5*
    • LOL:D Mne zas jede plynule wofenstein 3D, takze ocekavam, ze tech 60FPS da i Max Payne 4 az za 10 let vyjde. Tohle dava smysl zhruba stejne, jako Tvuj prispevek.
      • mala to byť sarkastická reakcia na všetkých tých pablbov čo tu plačú že im to nepôjde, snáď si nebral ten príspevok vážne .... *3*
        • Vzhledem k tomu, kolik se tu vyskytuje "pablbu", ani ve snu by me nenapadlo, ze mezi ne nepatris:) Narky jsou samozrejme zbytecne, stejne jako ta hardcore doporucena konfigurace. GTX680 pro naprosto plynulou hru? To beru. Vykonny procesor? Breru, i kdyz jsem presvedcen, ze 2600k / 3770k odvede lepsi praci, urcite neverim na rozumne vyuziti sesti jader. 16GB RAM? Naprosta blbost. Na 4GB to pojede uplne stejne.
          • pôjde to každému na medium minimálne aj s dvojadrom a aj staršou grafickou kartou , no nechám sa prekvapiť tento piatok radšej :)
            • No problem je v tom, ze lidi obvykle nechteji hrat na medium. Vzdycky kdyz je tam nejake vyssi nastaveni, remcaji, ze jim to na nem nejede. Kdyby ho autori do hry nedali, nikdo nerekne pul slova... maximalne, ze by ta hra mohla byt hezci:D
    • k tomuto si dosiel ako? Dirt neni zas az tak narocna hra na vykon pc, a aj keby bola, tak to samozrejme neznamena, ze Max ti bude slapat snad este lepsie...
      • videl si doporučené požiadavky pre nový dirt, vyskúšal si aspoň demo , ak nie nech sa ti páči , hneď zistiíš že hra je to celkom náročná :)
        • uz len z principu, ze ti to na 4 roky starom PC bezi na nejake ultra detaili hovori o tom,ze Dirt nieje ziadna narocna zalezitost, navyse to stale neobjasnuje, preco by ti kvoli tomu mal bezat Max na plne detaili pri 60 snimkoch.
  • a propo nepisu tu proto abych si tahal triko ale proto ze nejsem tak uplne svetapc znaly
  • too Veskoslav : co mas na mysli tim hernim prumernym delem neni mi uplne jasny ten vyznam
  • Lol, po roce vyjde jedna hra, ktera nepojede se vsim na max. na 4 roky starem PC a lidi se muzou po.....
    • Kdyby ta hra tomu po vizualni strance odpovidala,tak by nikdo ani neceknul,ale tady to vypada,ze se bude opakovat situace ala GTA4.
      • ked to bude ako GTA4 tak to este bude hratelne aspon.. hlavne nech to neni ako LA Noire
  • MidnighT91
    Jedno slovo Rockstar... 80% lidí to nerozjede ačkoliv by měli, dalších 10% se dostane k načítací obrazovce kde to spadne, 9% to rozjede ale pro vetšinu z nich to bude nehratelné a zbylé procento jsou vývojáři rockstaru kteří berou měsíčne 200 000 takže si každej z nich může pro sebe kopit 50 k kopií aby se neřeklo že se to neprodává jelikož je to nehratelnej škvár... + tak miliarda do kapes redakcí webů a časopisů aby říkaly jen samou chválu, nedej bože dát tomu míň než 8 z 10
    • Jedno slovo: blbost
      • Mno s tou neoptimalizaci a rozlicnymi problemy to zas takova blbost neni. Nicmene je to samozrejme 16x prehnane a nasledne jeste 256x znasobene:)
  • Proč bych měl hrát hru s tak vysokými hardwarovými nároky? Prachy za hru samotnou, prachy za hardware na kterém tu hru přehraju, další prachy za elektriku kterou ten hardware při přehrávání té hry sežere... ...... a rozmazat
    • Veskoslav
      A jéje. Jak toto někdo může napsat. Pak si započítej opotřebení podložky pod myší, opotřebení koberce pod židlí (parkety při absenci koberce), zničené zápěstí při hraní her, ušlý teoretický zisk, který by jsi mohl mít kdyby jsi msto hraní her pracoval. No raději nehrej:-D
      • Ma ale v jedne veci pravdu, naroky te hry jsou zbytecne prestreleny. Skyrim jel na konzolich tak tak. Na pc ho rozjela staricka 8800 na rozumny rozliseni a detaily. Neni mozny aby nejaky Pax Mayne console edition nebo Grand Theft Hardware 4 jelo na konzoli okej a na kompu za 30 tacu fpska padaly.
        Nekde je chyba a smrdi to.
        • Veskoslav
          Ale MP na konzoli je +- něco mezi normal a hight na pc. Navíc já si klidně pojedu ve fullHD, konzole nikdy.
          • Mluvim o (ne)optimalizaci, komp jede v fhd to je jasny, ale kvuli tomu se gta IV nesekalo, sekalo se protoze ho zprasili.
            • Veskoslav
              To máš pravdu. Měli by zapracovat na optimalizaci. Ale když vidím, jak třeba Bf3 na pc a konzoli a u MP3 to má být ještě větší rozdíl, tak to docela chápu. Navíc optimalizace na pc je 100krát těžší než na konzole.
  • Všechny současné hry jsou nic s porovnáním opravdové zábavy Matrixu.
    • Veskoslav
      To není pravda! Nejlepší hra všech dob (zároveň i zábava) je hra s názvem Lepší než život! Kam se hrabe nějaký Matrix:)
      • Pokud to nehrajes spolu s jistym Rimmerem *1* .
        • Veskoslav
          Pravda:)
  • Lord_Blackadder
    @ Erolos
    Máte pravdu, engine MP3 by šlo optimalizovat a synchronizovat se starou technologií daleko lépe, ovšem náklady by byly příliš vysoké a výsledek by nenabízel dostatek možností pro spolehlivý port na současnou x86 či x64 CPU architekturu, je to tedy buď anebo, jeden si nevybere, když máme kompromis, vždy budou problémy, producenti jsou si této skutečnosti vědomi, upřimně si myslím, že v následující generaci konzolí se jedné ze současné trojky už nedočkáme.
  • Lord_Blackadder
    @ Veskoslav
    A jaká je Vaše desktopová sestava?
    • Veskoslav
      Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz přetaktovaná na 2,16Ghz,4 GB RAM, ATi Radeon HD 5600 512 MB.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit