Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    A kdyže to má na PC vyjít?
    • Wlad
      1. cervna
  • Trol.diskuzni
    Nedělá to stejný developer jako GTA IV? To je pak totiž jasný s tou PC verzí... *5*
    • PreidaQ
      Tak ale v neoptimalizaci asi letos jen tak někdo nepřekoná LA Noire. *3*
    • s tím naprosto souhlasím ty zmr** na to mr** soustave vydaj hru na PC a se*ou na nejakou optimalizaci... rockstar prostě

      GTA V bude potřebova dva procesory 4 grafiky 128GB RAM
      • Kámo vůbec nerozumíš hardwaru, projeď si ceny těch uvedených komponentů. Soudě tohohle infa, ta hra nevypadá příliš náročná.
  • PreidaQ
    Já si Maxe klidně vychutnám i na nejnižší detaily. *3*
    • Danny28
      Svatá pravda *3*
  • Shenkster
    Ale víte co je na tom zarážející ? Že ta hra na to jaký má nároky zas tak krásně nevypadá...
    • tak krasne mozno nevypada, ale ta fyzika a motions su s inymi hrami o triedu dalej. A to je presne co ja zerem. A grafika sa mi tiez riadne paci, nemusia tam byt nabliskane odrazy a vseliake somariny co len kazia vyhlad, lebo to v poslednej dobe je vo vecsine hier. napr ako v BF3 som pomali ani nevidel na prostredie co tam nadrgali efektov milion.
    • Shenkster
      Takže se ptám k čemu tak vysoký ? K ničemu...
      • Danny28
        Jednoduchá odpověď: Optimalizace na p*ču.No vypadá to že R* opět PC hráče nezklame...
  • rancor1223
    No, ty nejvyšší nároky se mi moc nezdají. Dosavadní gameplay videa tedy takovou náročnost rozhodně neospravedlňují. Jen jestli tím nemyslí náročnost při těch 3 monitorech, nebo něco podobného...
    Tesalace sice také udělá své, ale kdy naposledy byl v nějaké hře skutečně vidět její effekt? Já tedy žádný neviděl, není tedy důvod vůbec ji zapínat. No a hned si zahrajeme i na 560Ti.
    • Wlad
      to dufam, presne tu mam *1*
      • rancor1223
        Já taky *3*
  • trolo
    Vysoke kvoli zlej optimalizacii. Nie kvoli tomu zeby to bol dalsi Crysis 1. *12*
    • Grifus
      Tak R* uz nam jasne dokazal jak umi optimalizaci PC verzi, takze se neni bohuzel co divit...
    • Mozes byt co chces ale troll niesi...
      • Cypri
        Trol ted opravdu neni, je to clovek co ma pravdu.
  • MikeiXX
    Chci se zeptat redakce; máte už PC verzi na test? *4*
  • tak vysoké su pohode
  • No, recenze to má oslavné, takže když to bude cukat, vem to čert: Půjdu do čtyřjádra. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit