Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R.a.z.i.e.l
    "Vysoké doporučené hardwarové nároky:

    CPU: Intel i7 Quad Core 2,8 GHz nebo ekvivalent AMD; paměť: 3 GB RAM; grafická karta: nVidia GeForce 480 1 GB RAM nebo AMD Radeon HD 5870 1 GB RAM. S touhle sestavou si už v pohodě zahrajete v rozlišení 1920 na 1080 při 60 snímcích za sekundu."

    No, v tom případě jsem se svým 1440x900 monitorem, 8 GB RAM, Intel core i5-3450 (ten to určitě ještě zvládne) a ZOTACEM přetaktovanou GTX 560 asi celkem za vodou.

    *4*
    • PreidaQ
      Bylo tohle opravdu nutné? *7*
  • Potrebujem radu od HW znalejsich ci mi to pojde mam tento notebook... dik
    http://www.alza.sk/hp-pavilion-dv5-1235-d108795.htm
    • Rage engine je sviňa na procesor a ten v tvým notebooku je katastrofální. Co se týče Crysis v dobrý grafice, tak na výkonově srovnatelným noťasu mi Crysis fungoval na low/medium asi při 25 fps, tolik k tomu "fungoval dobře". Čili jako vtip dobrý *3*
    • Takovy S H I T :D tam nerozjedes ani bombrmana :D
      • tak toto si zabil xD každopádně bomberman je klasika...a už to tahám du zapařit :)
    • To si snad delas srandu ne ?
    • Trol.diskuzni
      Dobrej trolling, kamaráde... S prominutím: CO JE TO ZA SH*T? *8*
      • crysis 1 aj 2 a BF3 na celkom dobrej grafike...
        • Teda.... celkem dobra grafika je jedna věc, ale třeba u toho battlefieldu bych se celkem divil, kdyby to jelo víc jak 20fps.
        • PreidaQ
          Já tomu sice moc nerozumím, ale zdá se mi, že když někde rozjedeš BF3, tak není důvod, proč bys neměl rozjet MP3.
          • Trol.diskuzni
            Na tom jeho šrotu může být rád, že tam rozjede W7 a pustí si prohlížeč... *3*
            • Trol.diskuzni
              U notebooků to však bývá často naopak -> že nerozjedeš to, co bys teoreticky podle technické specifikace rozjet měl...
            • PreidaQ
              Tak... zázraky se třeba občas dějí, co ty víš... *3*
    • BoB.2
      Moc tomu nerozumím ale to je tak na internet a prohlíženi Mailu.
      • Crysis aj BF som pustil pri celkom slusnej grafike...
        • hmm, fakt? ja jsem takovej před 3 lety měl a ke konci to byl dobrý udýchanec. to bych se na ten bf3 podíval *1*
          • Trol.diskuzni
            Ono spojení "v celkom slusnej grafice" je velice relativní -> Měl jsem jednoho kamaráda, co tohle tvrdil o GTA IV a když jsem to viděl naživo, tak to bylo něco ve stylu 800x600 2-3 fps. *3*
            • keby mi tie hry sekaju tak to ani nehram...
  • Někteří evidentně nepochopili že jsem narážel na plynulost automatickou na konzoli, to že vyšla hra o chvíli dřív je snad uplně jedno.
  • Připadá mi to že na tom obrázku nemá anatomicky správně svaly. :-D
    • PreidaQ
      Nó, tak na anatomii asi chlapcí z Rockstaru moc nebudou. *1*
  • sleduju tobyho jak to lamí na xboxu :) tenhle díl je zatím asi nejlepší
    http://www.youtube.com/watch?v=mzfYnhd4SUg
    • Je to nehoráznej srandista :D koukám na něj občas a vážně se bavím.
  • BoB.2
    Balancuju mezi Vysoké doporučené a nejvyšší testovaná sestava takže per to do mě. *5*
    • V 1920x1200 to podla nich spustim naprosto v pohode, viac ma nezaujima. Teda okrem toho ci to bude naozaj pravda *15*
      • BoB.2
        V tomhle hicu se moje železo trochu zapotí.
        • To je napad, pockam do zimy a usetrim na kureni!
  • spis by mne zajimala optimalizace pro 3d, rating ma not recomndet, ale to melo i gta 4 a po nastavení stínů na low to ve 3d vypadalo luxusne, dle mne i ten max to bude podporovat. ( core i7 2600k taktlej na 4,2 ghz geforce 590 gtx 8Gram 120hz beng snad to pobezi, nema nekdo zkusenosti s geforce 690 ten kus kremiku me vazne rajcuje :-)
  • Nároky nejsou rozhodně přemrštěné. Vždyť kdo má dnes doma 8600GT a hodlá na ní hrát nové hry ? Třeba AC Revelations nebo Witcher 2 se vám s takovou kartou naprosto vysměje. Pokud se to "bude dát hrát" třeba na 8800, které se válejí za tisícovku doma lidem na online bazarech, můžeme být jen rádi a vzdát hold vývojářům protože třeba výše uvedené hry se taky ani s 8800 pomalu nebudou chtít bavit. Pokud se Max 3 bude dát hrát na slušné detaily na kartě za cca 3000 (třeba ATI 6850) ve Full HD tak je to naprosto v pohodě. Kdyby se herní průmysl řídil tím, že všechno by mělo jet na všem, neměli bychom ani DOOMa :)
  • ja mám už dnes obstarožné C2D 8500 taktnuté stabilne na 4 ghz spolu s 8 GB ram a GF 295 GTX 1.7 GB a ide mi battfield 3 na high detaily okrem tieňov ktoré sú na medium úplne bez problémov okolo 45-60 fps. Takže Max Payne 3 by mal na high šlapať ako hodinky.
    Viacej sa bojím tej rockstar optimalizácie na štýl GTA IV, aj keď je GTA IV už takmer 4 roky stará hra, tak verím že rockstar sa poučili a optimalizácia bude fajn. Napr. LA NOIRE mi ide úplne plynule dokonca aj s 3 násobným vyhladzovaním :)
    • Tak je hlavne obrovsky rozdiel medzi otvorenym svetom ktory musi zvladat od AI a vzajomnu interakciu vacsieho poctu panacov az po naozaj kvalitne a pomerne realisticky spracovanu fyziku aut a nejakym koridorom ktory Max Payne bude. To je pekne vidiet hlavne pri strihani videa v editore, kde sa uz len prehravaju ulozene data a nemusi sa uz nic pracne ratat, zrazu vsetko krasne frci na full detaily. Jasne ze odflaknutou optimalizaciou sa da zmrvit aj koridor, ale v tom pripade ich uz naozaj nic neospravedlni :)
      • asi tak :)
  • zrovna dneska mi dorazila nová strojovna... takže c´mon, gimme some Payne *16* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit