Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K tym prispevkom co sa tu chvalite kto ma bohatsich rodicov... pojde vam to vetkym aj Gregovy :D ale na jakej grafike to uz je otazne....
    • Trol.diskuzni
      S Gregom bych si nebyl moc jistej...
  • Jo jo jo kecy prdy bedary, konzolova hra pojede i na 4 roky starem pc.
    • Jsi už do prd*le fakt že jo! Jednou se někdo, aby PC verze využila stávající HW a ty tady budeš pyskovat!
      • Potom je ale celkem smutne,ze to na te hre neni moc poznat. *3*
  • No já nevím, mám PC od 15.5.2009 za cca 37k a dodnes nemám s jedinou hrou problémy (1920*1200 high detaily), až na nějaky přemrštělý vyjímky, kde jsou super total amazing detaily stejně k ničemu. Jediný co jsem musel dokoupit, byla grafická karta, původní mi zhořela.
  • i7 960 3,2GHz
    16GB RAM
    nVidia GTX 590

    právě pro tyto důvody jsem kupoval novej komp
  • smutno mi je ako sa nevyznate do optimalizacie. Ani neviete ako sa robi a pisete tu bludy. By ma zaujimalo kolko ste hier urobili.
    • 1338 ty blbe. To musim nejdřív hru udělat, abych ji mohl nějak kritizovat?
      • aby si mohol kritizovat optimalizaciu najprv by su ju mal v prvom rade hrat a overit si technologie pouzite v hre. Pri R hrach su casto dost velke poziadavky n procesor, pretoze napr dost narocne na preratavanie je aj euphoria.
  • V pohode požiadavky
  • u bf 3 taky rikali ze na nejvyssi detaily potrebuju dve grafiky z 8 tisic ale staci jen jedna za 5
    • Hm, gratuluju k tvým 15 fps na Ultra detaily při mapě pro 64 hráčů. Debi*e!
      • ty jsi deb*l bezim na max 60fps
      • Ty si debil, uplne v poho. Navíc 64 hráčů vycucne hlavně procesor, tak se běž klouzat.
  • Jo ten sval u lokte je jaksi navic, anebo Maxovi se vyvynul dasli sval z toho neustalyho drzeni zbraní.
  • deridon
    se u těchto článku vždy každý předhání kdo má lepší železo.. či to napíše tak, že se jako ptá, napíše svou sestavu a nakonec "myslíte, že to rozjedu?" nerozjedeš to Pepo na své GTXXX 999 Ultimate Nitro System Included :D aspoň, že někteří se i ptají s průměrnějšímy sestavamy a dá se s nimi o tom doopravdy diskutovat :)
  • Zase to bude na nic port tak to radsi uz pisou do pozadavku? :D kdyz u GTA IV to neudelali?
    • BoB.2
      Co vyšlo GTA IV jsem měl už dva kompli a ani na jednom jsem hru nespustil tak aby se dala obstojně hrát *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit