Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jn, MoH nevyšel, zkusíme to s Battlefieldem, už to vidím, jeden rok BFX, další BFXBCY. ^_^ joke
  • BelaJBB
    "EA si z poklesu prodejů nějak velkou hlavu nedělá, protože vidí, že jejich částečná transformace funguje."
    EA si určite u poklesu hlavu delá, zvlášť ak ide o dlhodobý jav. Že to snáď neprizná je pochopiteľné. Najmä pri ziskovosti Acti.
    Neviete niekto a akú transformáciu (premenu) by sa malo jednať ?
    • Jedná se o to, že se budou zaměřovat hlavně na hry pro mobilní platformy, dojné krávy (BF a FIFA) a větší důraz na digitální distribuci (posilování a zdokonalování originu).

      Na a Acti ziskovostí nemá, protože Acti je s Blizardem moc velký kolos. Ale stydět se EA nemusí a selhání MoH, je tolik nevytrhne.

      Pokud by chtěly s medalem triumfovat stačilo by pár změn. Návrat do druhé světové, (tento segment je nyní oslaben) větší brutalita (nehledě na žádnou cenzuru, plus přidat sice nehumánní scény, ale ve hře z 2. sv. by opomenuté být neměly) a pokud by se jo hodně chtěly odlišit přidat kampaň za Němce (A vykreslit je bez předsudků a taky jako vojáky, co poslouchaly taky jen rozkazy a měli mezi sebou ne jenom hajzly) a Nechat samozřejmě i za Spojence, aby se to vyrovnalo, plus nějaký dobrý, grafický a fyzikální engine frostbite, či cry engine. Vyvážit hratelnost MP a přidat i coop. A MoH by uspěl. A stala by se z něj revoluční hra.

      Ale to se asi hned tak nestane…
  • Konečně
  • kdyby lidi z EA trochu zapojili mozek... a zahrali si nejaky z jejich "vytvoru" prijdou na duvod proc jde k ledu... medal je proste nezazivnej, tendle dil byl obzvlast hnus, multak to nezachrani a pokud je navic ve hre EA.. je jasne ze si za kazdou prkotinu zaplatime :-)
    ---
    Mozna by proste nebylo na skodu, zase vydat hru a prodat ji za normalni cenu a ne si nasledne nauctovat 6x tolik za to co da clovek za hru.. za ruzne "dlc" "exkluzivni obsahy" "super mise" "premium ucty" apod. - to chapu u Free 2 play, ale nechapu to u her za 1200 *2*

    To je duvod proc jsem prestal hry posledni dobou kupovat *4*
    • Souhlasim, uz jsem z toho tez znechucen a nyni zvazuji kazdou koupi s tim, ze na konci si reknu, ze mi to za to nestoji a pockam si nebo ocenim hru, ktera se mi opravdu libi...
  • Já bych tak rád viděl povedený "remake" původního Medalu...
    Já bych tyhlecty "modernvorféééry" zrušila *1* Věra Pohlová, důchodkyně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit