Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru jsem si (bohuzel stahnul z warezu, protože na multiplayer mám BBC2 a singleplayer je na jiném enginu - UT3) no a s recenzentem plně souhlasím hra bohužel na MW2 nemá, graficky je to špatné, hra je tak 5 let pozadu, hraji vše na max. (Core i7 920-- - 4.2GHz, Asus GFX 460 - 860MHz/4500MHz - 1.000V) - Bad Company 2 je o dost lepší graficky natož Crysis. Prostředí je dost chudé, bohužel Afganistán jsou většinou hory, ale stejně se z toho dalo vytřískat víc, skripty a meziscény jsou slabé, realistické to je asi tak jak COD MW2, na nejvyšší obtížnost nic moc, je to moc lehké (někteří "experti" to dojeli dřív než to většina stihla stáhnout a cracknout - cca 5hodin - nejvyšší obtížnost), moc jsem se na hru těšil, skončil jsem ve asi 80% hry a ani to nebudu dohrávat, raději půjdu levelovat ranky do BBC2 momentálně mažu MoH a raději si jdu pustit nějaký film *9*
  • nachvili si predstavte ze tu neni zadny battlefield ani cod a prijde MOH. jak byste se na ni divali? ja myslim ze by to bylo pecka no ne? no a ted zvazte jestli vam vazne tolik vadi prebirani hernich principu a kopirovani zajetych vlastnosti strilecek. hral sem vsechny moh,cod (krome 3) i battlefieldy (krome 1) a dalsi jim podobne a stejne sem se u MOH bety naramne bavil a budu se bavit i u plne verze. MOH si urcite nadprumerne hodnoceni zaslouzi. Mozna je to mutant battlefieldu a cod ale je to sakra chytlavej a technicky zvladnutej mutant
    • Souhlasim ale nehodlam za tyhle mutanty platit 60$ to opravdu ne !!
      • Nikdo te nenuti, fanoušci realnějších her určitě přidají do sbírky :-)
    • Na chvíli si představte, že nejsou značky aut jako Mercedes, Ferrari, Porsche, BMW a vyjde vám, že Fabia RS je sporťák jak kráva. Pěkná hloupost takto uvažovat. Konkurence je důvod, proč se technologie a kvalita produktů posouvá stále dál. Pokud vyjde hra, která je sice nějak zábavná, ale nemá přidanou hodnotu, či obsahuje chyby nebo má slabý obsah oproti konkurenci, pak se to musí na hodnocení projevit. Zábava je hodně nadhodnocovaný termín, protože i zábava má několik úrovní.
  • Me se libi jak autor kritizuje delku u MOH a zaroven basni u COD.Recenzent by nemel pouzivat dvoji metr.
  • Tohle má být recenze? Kritik zmíní dvě mise ze SP, seřve kopírování MW2 a pak v JEDNOM ODSTAVCI zmíní multiplayer, který hrál v BETĚ?!

    Taková recenze se zkrátka nedá brát vážně. Tiscali, zklamali jste.
  • tjn Insurgency taky hraju jen je skoda ze nema destrukcni prostredi a vic map... zase je to ale bez debaty nejvic simulace co jsem zatim zkusil.
  • Kdybych dal hodnocení 4 stal bych se zřejmě obětí lynčování. Kdybych dal 9, tak taky :)
    Hru srovnávám s MWII, protože hráčům her jako MWII je přímo určena a srovnání se přímo nabízí. MoH není tak dobré, je krátké, ale je to pořád ucházející hra a 7 si zaslouží. Srovnejte třeba se Sniper: Ghost Warrior. Já bych mu dal tak šestku. Hra je dobře udělaná, ale neskutečně frustrující. Přesto jsem ji z nějakého důvodu dobrovolně dohrál :) MoH je sice kratší, ale rozhodně lepší. Kromě SNipera je na trhu mraky low budget stříleček a ty si zaslouží hodnocení v rozmezí 3-5, MoH je přeci jen jiná liga. S levlováním mulťáku jsem se sekl. MWII jsem dorhál, ale mulťáku jsem se ani nedotkl. Od jisté doby hraju už jen Insurgency pro HL2. Takže ano i MWII má levlování a možná i lepší.
    • Bohužel mne zklamalo že je v recenzi pouha zminka o MP a to se jednalo pouze o Betu. Pokud se nepletu tak u MOH je kladen důraz na MP a o SP by měla být pouze zmínka a do konečného hodnocení by nemělo být příliš započteno.Tímto směrem by měli směřovat všechny recenze těchto real-FPS i do budoucna kde je 80% hodnoceni hry při hraní MP.
    • Je pekne, ze ste si priznal chybu s levelovanim, ale tym, ze jednu kravinu ( "Největším tahákem oproti řadě jiných online stříleček je levelování postavy" ) doplnite o dalsiu kravinu ( "krom posledních CoD her, kde je tento mechanismus rovněž použit" ) ste tomu fakt moc nemopohli, levelovanie s naslednym odomykanim vyzbroje mal uz starucky Battlefield 2 ( 2005 rok ) a momentalne jeho obdobu pouziva takmer kazda online FPS hra
    • Jinak hru jsem hrál na Xboxu 360, jelikož nám na PC přišlo vadné DVD. Žádné velké rozdíly bych ovšem nečekal.
  • mno mam jak mw2 tak bc2 a levelovani v mp je u obou coz mi u moh teda neprijde jako inovace. ps: mw2 jsou vyhozeny prachy - ZLATEJ bfbc2
    • mo mě připada že jsem zbytečně vyhodil peníze za BBC 2 zlate COD:-D
  • no pořád u recenze nikde nevidím ten malý bonus nejedná se o dvě hry ale o tři tedy pokud vím MOH,potom multiplayer,a MOH front lines:-D za 1399 to není zlé
  • Pro mě osobně je to stejné, jako kdyby autor srovnával, jestli je lepší Aha! (Medal of Honor), nebo Blesk (Modern Warfare 2). Nečtu (nehraju) ani jedno, ale statisíce (miliony) lidí, mají za to, že lepší je Blesk (Modern Warfare 2). Samozřejmě jsou tací, co si čtou (hrají) obojí, což nechápu vůbec. Podle mě je obojí (Blesk/Modern Warfare 2) kvalitní zhruba stejně.
  • Je to recenzia na MoH alebo uputavka na nove CoD ? 50% textu bolo o CoD a o MoH sme sa nedozvedeli takmer nic.

    "Nepřímo vděčíme této hře i za další válečnou mega sérii a zároveň největšího konkurenta - Call Of Duty","Za vzor si nevzal nikoho menšího než jednu z nejúspěšnějších stříleček všech dob - Call Of Duty: Modern Warfare","a EA se tedy po vzoru Call of Duty rozhodla přesunout děj do mnohem atraktivnější nedávné minulosti","že inspirace Modern Warfare je dost zásadní a to bohužel i v detailech","Stejně jako v Modern Warfare i tady střídáte role","Obdobně jako v Call of Duty i tady se jedná o dopředu připravené a pečlivě naskriptované maňáskové divadlo","bývalý spoluautor Call Of Duty: World at War a dalších dílů konkurenční série","Hned první mise například až příliš nápadně připomíná prologovou jízdu autem v prvním Modern Warfare","Zatímco pohyb vašich parťáků v MW je naprosto přirozený a připadáte si opravdu jak ve filmu","což je pro změnu stejné prostředí, jaké se „čistě náhodou“ vyskytovalo v Modern Warfare II","Srovnání s MWII nedopadá pro MoH nejlépe ani v případě umělé inteligence","Naproti tomu v Modern Warfare II jsme se konečně dočkali i volnějších prostor","Stejně jako v MWII i tady autoři občas zpestří hru jízdou na čtyřkolce","Docela dobře ze srovnání s posledním Call of Duty vychází i dějová linie hry","ale dialogy jsou dobře napsané a po většinu času jsem i přes neustálé střídání postav tušil, která bije, což se o CoD rozhodně říct nedá","Reboot Medal of Honor může směle soupeřit s těmi díly Call of Duty","Na Modern Warfare II od Infinity Ward ovšem zatím nemá."

    A najviac ma dostal odstavec o levelovani postavy, to pan recenzant krasne zaspal dobu ked nieco taketo je tahak oproti inym online FPS :
    "Největším tahákem oproti jiným online střílečkám je levelování postavy, které má za následek zpřístupňování nových zbraní a jejich vylepšení. Na výběr máte ze tří kategorií postav, přičemž každá má k dispozici jiné zbraně. Body dostáváte za fragy, headshoty či za plnění úkolů. Získané zkušenosti vám zůstávají natrvalo. Tím autoři samozřejmě značně zvýšili návykovost hry, protože efekt: „Ještě jedna hra, abych konečně dostal lepší sniperku...“ funguje naprosto dokonale."

    btw. DICE nema ziadny Frostbyte engine
    • sleepless
      DICE samozrejme ma Frostbyte engine: viz http://en.wikipedia.org/wiki/Frostbite_Engine
      • fakt ? co tak si este raz precitat co ste mi poslal a az potom reagovat, dakujem
        • sleepless
          Chyba opravena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit