Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak se mi zdá že tato recenze je ve strašném stínu COD a proto není úplně objektivní. Tady je třeba verdikt :delká hry je velmi malá ale jde to. U COD je napsané že nesmíme soudit podle délky a už se to neřeší a okecá se to MP a tady MP nic. Měl jsem možnost hrát jak betu tak MP v COD a MOH mě bavil o dsot více. (Jen můj názor) Doufám že tato hra nebude jak COD a všechno je už předpovězené a hráč nebude tak svázaný jako u COD.
    • "Doufám že tato hra nebude jak COD a všechno je už předpovězené a hráč nebude tak svázaný jako u COD" Bohužel bude :D
  • Dufam ze po tejto recenzii nedostane COD BO tiez viac ako 7 bodov lebo to by bola pekna traparna!!
    • Nevím proč by měl. Zatím vypadá Black Ops po všech stránkách jako lepší a propracovanější hra, která toho nabídne hráči mnohem více než MoH.
      • Z toho co som videl tak to vyzera ako datadisk k MW2 nic viac takze viac ako 7/10 to nemoze byt a zatial ziadna CoD z tychto novych ma neprekvapila viac ako som cakal takze z touto to bude podobne kedze sa nejedna o tvorcov z IW...
  • Jen takovy maly napad pro redakci tiscali: Vsiml jsem si, ze ted pisete VERDIKTY hned na zacatek recenze. No a ja bych Vam jen chtel rict, ze precijen se mi zdalo puvodni umisteni VERDIKTU na konec recenze mnohem lepsi. Tim padem podporite ctenare aby si celou recenzi, nebo aspon jeji vetsi kus, precetl. Je to praktictejsi. Ale to je jen takovy napad :). Mejte se..
  • Po znovupřečtení recenze mohu říct, že zatím všechny české recenze stojí za nic, jsou fakt polovičaté, chybí vlastní screenshoty, hodnocení zvukové stránka hry + hudebního doprovodu, rozdíly mezi verzemi pro jednotlivé platformy...zkrátka podrobnější info vůbec. Tohle je odfláklé...hodně chabé, čekal jsem mnohem více od pánu autorů. *10*
    • musim souhlasit. nekdo by jim na to mohl dat sablony, jak delat recenze. kdyz recenzi, tak cele hry! a ne az na konci clanku zminit, ze hra jede na dvou enginech...omg
      • Prostě tohle nepochopim, když autory nebaví napsat pořádnou recenzi se vším všudy, tak ať tu práci proboha nedělají...vždycky se najdou lidé, kteří to s radostí udělají za ně...chci tim podotknout, že ani jedna série (MOH či COD a jiné...) si nezaslouží takto odfláklé recenze ...
  • musim rict ze treyarch jsem mel vzdycky rad, je to byvaly gray matter, autori kingpina a RTCW,podle me super her. Taky ocekavam ,ze Blackops bude lepsi.
  • Moc se to tu nehodi, ale strasne mi vadi, ze hodnoceni hry vidim hned na zacatku recenze. Psychicky me to uz nedonuti k tomu, aby jsem si tu recenzi precetl a potom to konfrontoval s hodnocenim recenzujiciho. Nevim, jak ostatni se na to koukaji...
    • no v zhledem ke kvalite recenze je to mozna lepsi :)
    • To je dobre, nie? : ) Mne sa to páči, že je verdikt a hodnotenie na začiatku.
      • Mno, clovek by si rek, ze v tomhle uspechanym svete uz ani nema cas si precist celou recenzi, tak tam je verdikt a hodnoceni hned na zacatku, aby clovek neztracel cas se ctenim recenze a zaroven se dozvedel to co potrebuje o zrecenzovane hre. ALE...jaka je potom poenta psani vsech tech recenzi?? Kdyz si to kazdy z nas muze ujasnit hned na zacatku, aniz by si tu recenzi precetl, proc potom tu recenzi cist? Ta recenze by tam pak v podstate vubec ani nemusela byt ze?! Vite, ono to spis neni ani tak tim uspechanym svetem, ze clovek nema cas cist tyto veci. Ono je to spise to desnou LENOSTI cloveka si tu recenzi precist. Ne ze nema cas. Cas se vzdycky najde. A umistenim hodnoceni a verdiktu hned na zacatek recenze to na ctenosti techto clanku moc pozitivne nepridava. Jejich umisteni na konec by vsak podle meho jiste trklo ctenare si tu recenzi precist, nebo aspon jeji vetsi cast, coz verim, ze je pro redakci TISCALI jiste plus..
  • Někdo tady měl velké očekávání v podobě vojenského simulátoru. MoH je podle mě čistokrevná zábava a to hlavně v MP.
    • Zábava to možná je, ale tak na 4 týdny než vyjde Black Ops, který jak už tu někdo psal je obsahově mnohem bohatější a zajímavější. To vypadá na další CoD, které budu hrát rok v kuse. MoH je zklamání. Beta (obě) byly nemastné a neslané.
      • Nic proti CoD BO ale grafika co som mal aspon moznost vidiet je ako z roku 2008 o zvukovych efektoch ani nehovorim a tych par novych modov v MP a zbrani>>>??? no to snad mohol byt datadisk alebo DLC a nie plna hra ktora bude ako vzdy draha ako prasa!!
  • Na problematiku příliš benevolentních verdiktů upozorňuju už dlouho. Vůbec nechápu, proč současná herní média ještě používají desítkovou stupnici, když by si bohatě vystačila jen s pětibodovou. Naprostá většina zrecenzovaných her skončí někde mezi 7 - 9/10. Hranice pod 5/10 téměř neexsituje a přijde mi přijde jako uměle udržovaná psychologická zóna zla, kde končí těch několik málo nepovedných kusů, které si stejně nikdo nezahraje, protože jsou vinou technických nedodělků nehratelné. Přitom 5/10 je hranice průměru. A průměrných her je podle mého daleko více než těch nadprůměrných. Když si vezemete takový BioShock, který jako jediný pokračuje v lini originálních a skutečně atmosferických "RPG" stříleček, a stokrát vyprané prádlo a lá Call of Duty, musíte si uvědomit rozdíly, které od sebe nedělí pouhé 2 body (7/10 a 9/10). Jako by dneska všechny hry, do kterých se nalilo spousta peněz a ještě více reklamního úsilí, automaticky dopadly nadprůměrně, i když jde o kopie kopií. Páni recenzenti by měli být přísnější především na sebe a s nadprůměrnými hodnoceními víc šetřit.
    • Lépe bych to nenapsal. Svatá pravda a podle mě přijde čas, kdy AAA hry začnou dostávat šestky, pětky, aby si vývojáři uvědomili, že hry se musí jednou za čas inovovat a nejde 5 let po sobě dělat to samé, jen v lepší grafice. *10*
    • Rozhodně souhlasím že pětistupňová hodnocení jsou lepší. To by vynikající hry(dnes 10/10,nekdy 9/10) měly 5/5, 4/5 nadprůměrné(dnes někdy 9/10,8/10), 3/5 průměr(dnes 7/10,6/10), 2/5 podprůměr(dnes 5/10,4/10), 1/5 vylozene sr*cky(3/10,2/10) a 0/10 nestojí za řeč
  • pěkná recenze pana Vávry (autor MAFIA a MAFIA 2)...
  • Dovolil bych si vám doporučit přečíst si i jiné recenze než je tato, na eurogameru hra dostala 8/10 a recenze je trochu jiná káva a to ještě konzolové verze. A první recenze z Anglie hlásily známku 8,5/10, takže to bude asi hodně subjektivní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit