Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi se zeptám blbě, ale co se vám všem tak nelíbí na střílečkách typu CoD? IMHO jako zábava na odreagování fungují dokonale a o to přece jde, ne?

    Tím nechci říct, že Warfigter se povedl, protože podle vlastní zkušennosti můžu říct, že moc ne.
    • vasi nam to, ze to lidi kupujou jak pokemony a skoro nikdo uz tak nechce udelat poradnou fps
    • Kronoss1
      Teď už asi všechno. Hlavně se mi nelíbí to, že ty hry jsou prakticky identické, akorát mají jiné mapy. Na odreagování fungují, to je pravda, pak ale nemají stát 1099 Kč, ale 299 Kč.
      • Aby stály 299, tak by musel stát vývoj řádově míň. To se možná některým herním sériím stane, ale u CoDů a jim podobným bych to nečekal. Ještě k tomu cenu neovlivňují pouze náklady na vývoj, takže bych v každým případě mířil trochu výš. A nebo na nulu a mikrotransakce.
    • walltar
      No já nevím jak ostatním, ale mě se na nich nelíbí kam se posunuli od takového COD1 a 2 ... strašně moc wow efektů a jinak press x to kill kravina.
      • No a co je špatnýho na Press X to kill, pokud to není věc, kterou hra používá neustále? Jak se hratelnostně liší COD1 od Warfightera? Pokud si pamatuju, tak v podstatě nijak, takže zas takovej posun se nstal. COD MW1 jenom převedl stejnou hratelnost do současnosti.
        • Kronoss1
          Posunula se doba a to, že zůstaly stejné, je velice smutné a to třeba mně vadí.
          • Kam? Vzhledem k tomu, že máme pořád stejné konzole, tak se neposunula vůbec nikam. Posun očekávej tak za rok.
            • @Kronoss1: No ty možná ne (já taky ne), ale právě kvůli konzolím v podstatě neexistuje pokrok. A většina zisku v herním sektoru je právě na konzolích. A střílečky, na který se tady tak nadává (jmenovitě COD) generují během 24 hodin miliadu dolarů. A proč si to nepřiznat, herní průmysl je v první řadě o penězích.
            • Kronoss1
              Vypadá to, že se starám o konzole?
    • Ja sa tiez opytam blbo, ci to len CoD, MoH a ***** im podobne sluzia na zabavu a odregovanie a ine hry zasa na zabavu nie su a cibri sa pri nich mozog, myslenie a nie su zabavne...

      Lebo to je vas primitivny argument, ked vyjde nejaka totalna blbost, ze ved to je na zabavu a odregovanie...FU.CK LOGIC

      Odreagovat a zabavit sa mozem aj pri sachu, aj pri citani knihy, tak neustale do tejto pozicie totalne tupe hry, ktore su tak tupe, ze clovek s IQ nad hranicou demencie sa pri tom akurat poriadne nastve miesto zabavy, je uz vrcholne trapne...Ja som MW3 zahral cez free vikend a co je na tom take zabavne...Dokym som nesiel na prestige server a neodomkol si OP zbrane plus attachmenty k tomu, bola to totalna *****, lebo ma kazdy daval a nemal som sancu...Ked som si odomkol OP zbrane, tiez to nebola nejako ktovieaka zabava, lebo sice som zabijal ludi ale otrasne FOV a vsade dementni kemperi, one hit killy so sniperkami, zabijanie nozikom na 10 metrov akosi pre mna zabavne nebolo...Ale chapem, "narocne" publikum dnesnej mladeze, pre ktoru je vrchol zabavy sa ozrat a bez alkoholu to proste nejde, tak to oceni..
      • Nevím koho tu troluješ. 90 % lidí tu má stejný názor jako ty a ti ostatní jsou buď trolové, nebo jim je to jedno *2*
    • Zdejší diskutéři jen trpí nějakou chorobnou představou že hrát se má jen RPG a stealth. Pokud se nedej bože objeví někdo kdo řekne že si podobnou hru rád zahraje hned se na něj sesypou trollové a hateři
      • Kronoss1
        Proč mluvíš o sobě?
        • Další co si nezaslouží svou profilovku
      • Veskoslav
        Ty trpíš více chorobami a většina je v kolonce pro duševní stav člověka.
        • Ty by sis měl dat do profilovky opici v kazajce
          • walltar
            Hmm ale proč by si měl na profilovku dávat tvůj potrét?
            • Tak u tebe to snad ani nemá cenu komentovat. Prznění Masarykovi fotky *7*
  • muzete dat nekdo link na youtube, ja mam windows xp a tohle nespustim
    • spook.y
      To asi nebude chyba ve Win XP.
  • Už z dema MW1 jsem tehdy pochopil že tenhle směr FPS se mi ani trochu nezamlouvá. Bohužel ostatní hráči na to mají dodnes asi jiný názor když tyhle poklady stále vychází :-(
  • najlepšia video recenzia akú som kedy videl :D klobúk dole, autor máš môj rešpekt :DDD
    ps. taká "hra" si ani nezaslúži dôstojnú video rec.
  • No tak prepacte ale nazyvat toto videorecenzia je skutocne vysmech. Ak si budem chciet zajst na nejaku komediu tak pojdem do kina. Mam velmi rad objektivnych recenzentov a este viac takych, ktory sa ani nesnazia o objektivne zhodnotenie. Cele video jeden 4+ minutovy sarkazmus? Vazne!?
    • ZvacA
      To chce mozek, kolego.
      • no poviem to takto. Vyjdril som svoj nazor tak ako to ja vidim. Iny ludia vyjadrili ten svoj opacny tym ze mi dali minus, to respektujem. Ale svoje "chytre" reci o rozume so prosim ta strc dakam. Dakujem
        • ZvacA
          Nemusíš děkovat, příteli. Občas radost zde číst rozčílenýho panáčka, který afektovaně plácne pseudo " svoj nazor " na problematiku a přitom odmítá se nad tím vším trochu víc rozumově zamyslet.
          • vidim ze som skutocne nemusel dakovat, lebo si prisiel trolovat dalej. Co ja na mojom nazore afektovane , je uplne mimo mna, preco sa snazis hned urazat druheho, uz 2hym komentarom prezradza o tvojej povahe mnohe. Preco ma nazivas kolegom, ked nemas ani najmensieho tusenia cim sa zaoberam je opat mimo mna. Odkial beries ze som sa nezamyslel je OPAT mimo mna. Nie som tvoj priatel, tak sa na nic nehraj. Nazyvas ma panackom, rad by som sa s tebou niekdy stretol, aby sme viedli normalnu diskusiu, lebo hrat sa na nieco cez chat ti ide mimoriadne dobre. Btw moj nazor nebol rozculeny, zrejme si ho nepochopil, no ked clovek v dobrej viere klikne na clanok XY videorecenzia tak caka videorecenziu a nie satiru. Dufam ze uz rozumies a konecne sa zdrzis urazlivych komentarov (ktore nehnevaj sa ale posobia neskutocne arogantne). Tento typ trolovania nema vacsinou konca, cize uz nebudem reagovat ak dalsi komentar nebude v civilnom a konstruktivnom duchu.
            • ZvacA
              Národnost mi nevadí, jen občas jednotlivci, kteří ji ke smůle ostatních reprezentují...
            • Som rad ze som sa dockal, normalnej odpovede, pripad uzavrety

              PS:dalsi Cech so nema rad Slovakov?
            • ZvacA
              V civilním a konstruktivním duchu a se stále a správně pochopenou arogancí vůči tvé osobě ti jen sdělím, že videorecenze zde korespondují s recenzí textovou, která je primární. O stavu MoH toho bylo napsáno dost, takže videorecenze jen akorát za hrou udělala satirickou tečku, která hru parádně vystihuje, takže není nic jinýho dodávat. Většina to tady pochopila, ale jen kolega Slovák a někteří pantáti, kteří se strašně rádi hrabou v nuancích, nikoliv. Jestliže tedy nejsi s tímto spokojený a raději by si striktně a dle pravidel morálně stavěnou videorecenzi, tak si navštiv jiný web, není nic jednoduššího.
  • Inquisitor
    Ou bloody screen!! So real!! :D
  • Singl nehraju. Bohužel MP narozdíl od minulého dílu má málo otevřeného terénu. Jsou to mapy jako v COD (které mě nebaví) a to mi vadí. Člověk je prakticky stále za nějakou zdí, zídkou nebo zříceninou. V minulém díle bylo více pobíhání a přebíhání z krytu dfo krytu po volnějším prostranství. Pro mě zklamání, protože jsem čekal opět alternativu stísněných map z COD. Ale je tu zase hodně zbraní. Jenže vyznat se v tom interface je hororo. Vůbec si nevychutnávám povýšení, protože je to strašně nepřehledné a vůbec nevím, co se mi vlastně a kde otevřelo a zpřístupnilo. Chaos. Toť můj názor na MP.
  • Občas mě dokážou pobavit komenty typu klon CoD. Přitom serie MoH byla dávno před prvnim CoD. Ještě dneska si pamatuju jak mě bavilo když jste v původnim MoH střelily fricze do nohy a on začal komicky poskakovat na jedný noze. Jó v tý době stačilo k dobré zábavě opravdu málo.
    • ZvacA
      To, že MoH byl před CoD nemění nic na tom, že momentálně je ta značka tak zjevně prosáklá "CoD-standardem " a ke všemu nepovedeným, že se prostě současně tomu pojmu "klon" těžko vyhne. Nebál bych se říct, že ať už se Moh bude srovnávat s čímkoliv, Warfighter ukázal, že se značkou to spadlo do nepovedené žumpy. Nepochybuju o tom, že své příznivce si to stále asi najde, ale mazat si med kolem huby pseudosituacemi a pseudo odkazy k militarismu s bayovským výbuchem na každém centimetru a nudným průběhem obecně, to není věc, která by dnes ještě musela nutně táhnout a ze které by měli hráči sbírat hubu ze země. A na argumenty, že singleplayer, ať je v jakémkoliv stavu, je jen malá část hry a že o hře pro jednoho hráče to není a naopak multiplayer je to hlavní (!), jak se zmiňují někteří, tak na to při vší úctě s*re pes. Jednak ne všichni o "kvality" multiplayeru v současných MoH a v CoD jeví tak velký zájem a navíc dřív MoH dokázal přinést opravdu slušný zážitek v obou sférách a bylo vidět, že v tom byla práce zaujmout a hlavně se to dobře hrálo. Tahle poslední rychlokvaška je akorát poplatná téhle době a nezaslouží si nic jinýho, než aby se v solidní kritice vykoupala.
      • carlosac
        "CoD-standardem" ? Můžeš to nějak líp vysvětlit?
        • Ježiši je to je snad jasný jak to myslel. V minulosti to byl třeba doom kdo udával střílečkám směr a dneska je to bohužel CoD kteá udává jakýsi pomyslný milník "správných" FPS akcí.
      • No nezbejvá než souhlasit a rozhodně je škoda co se sérií MoH stalo ale nadruhou stranu CoDko se ve stejnym stylu vydává už dlouho a dostává 9ková hodnocení za nic takhle by podle mě tříáčkové tituly vypadat neměly.
        • ZvacA
          S hodnocením CoD to ale není tak ideální, jak se obecně míní. CoD není v hodnocení při recenzích tak jednotný ve vysokých číslech, ostatně podobně jako to momentálně kolísá u Warfighteru. Souhlasím s tím, že CoD by si taky zasloužilo kriticky v recenzích provětrat a nakopat, aby se konečně zapečetil fakt a stížnosti lidí, že ta hra dosahuje ekonomického úspěchů z principu, než z přímo z herního umění finálního produktu. Na druhou stranu, CoD dělá to, co vždy dělal, což je přece jen rozdíl oproti jiným střílečkám, které se ho snaží zbytečně a neúspěšně kopírovat, jako právě MoH, který se ještě ke všemu snaží zůstat jakože inovativní a jakože působit originálně svůj a výsledek přitom je na pytel. To samozřejmě u CoD neomlouvá takové evidentní kiksy jako věčně omílaný princip hratelnosti a podání scény, po letech hratelnostní kolaps, vizuální a technickou stagnaci a hodně velkou neinovaci obecně každým rokem, které by se měly v celkových verdiktech konečně promítnout.

          Ale určitě si dovolím tvrdit, že nelze donekonečna ty tituly jako CoD nebo MoH a jiné omlouvat při hodnocení tím, že ve svém rámci to dělají dobře a někoho umí stále bavit a že v mainstreamu jsou pecky. Jednak nelze říct, že by to stále i ve svém rámci dělaly zrovna bombasticky a velkou částí dokazují, že už neumí velkou porci hráčů nějak zaujmout, natož bavit. Jsou v nich stále zřetelnější technické problémy a herní chyby, které se bezostychu hned doopravují a to ještě sotva, záplatami v den vydání nebo pozdějšími DLčky. Vyskytující se zhmotněná zjednodušenost herní scény, hratelnosti a nějaké svobody playera při typů různých berliček a nápověd a vedením za ručičku už hraničí s děláním případných hráčů bezmozky, kterým je třeba servírovat a pomáhat. Tohle by se němělo opravdu přehlížet. Jaký by měl být s jejich pozicí " opakujících se záležitostí s řadou chyb a in-game šíleností " momentálně rozdíl od her od takových City interactive, které vesměs představují to samé?
          • Tak abych to už za sebe shrnul. Už se mi začíná přejídat standatní recept na FPS poslední doby. Prostě uděláme koridor prošpikovaný skripty skrz naskrz. Tam někam dozadu dáme respawn nepřátel. Okořeníme authealem a to všechno zabalíme do zastaralého enginu(případ CoD). Prostě všechno jednou skončí.Doom tu taky nebyl věčně takže nezbejvá než čekat až se najde další průkopník tohoto žánru.
            • ZvacA
              Yep. Ono nemusí nutně o průkopníka žánru, přestože tenhle směr by byl nejvíce žádoucí, ale o fakt dělání i těch stávajících her v žánru nějak více kvalitní. Jak říkáš, vše se valí dle už docela nevyhovujícího receptu a plánu, který je totožný téměř pro každou hru. A přitom jde vidět slušnej pokles všeho zajímavého na finálních titulech. Já osobně věřím, že tím adekvátním a kritickým ohodnocením FPS, které se nám současně nabízejí, může být jakýmsi prvním krokem k tomu, aby se ta tvorba dalších vojenských stříleček pozměnila. Je pravda, že se zatím jen teorizuje a držkuje jen z malých částí a navíc vždy rozhoduje nejvíce suma z prodaných kusů, ať už byla výsledná hra jakkoliv podělaná, než aby to mělo nějaký veleúspěšný vliv na situaci v herním průmyslu, ale třeba téměř globální obecný verdikt nad novým MoH jako hluboce nepovedené záležitosti, může zanechat nějakou slušnou stopu, ať už ve výrobci, vydavateli a hráčích, jak tento kurs může narazit na strop oblíbenosti.
          • Tak nepochybně se CoDčku hodně věcí odpouští ve stylu "No ten pohyb v koridoru už k té sérii tak nějak patří". Ale třeba v Případě takového Crysis 2,kde se bojiště trochu smrsklo ale koridor se z toho nestal už recenzenti začaly psát že se z toho stává koridorová střílečka a že už to prostě neni Crysis tak to mi příde docela nefér. *8*
  • No asi bych smazal slovo "videorecenze". Samotný video dobrý a vtipný, ale s recenzí to nemá nic společnýho.
  • Vzdyt ta hra neni tak hrozna. Jasne, litr za 5-6 hodin kampane + MP, ktery bych podle videi asi stejne moc dlouho nehral, bych nedal, ale jako nenarocna odreagovacka, kterou si rychle projedu jen v case, kdy si nabijim PS3 controller, to docela ujde. Treba takova cast v Bosne a Hercegovine je fakt stylova imo. Naopak nejvice WTF byla mise, kde jsem jen jednou vystrelil ze sniperky a konec. *1*


    Jinak videorecenze mi neprisla moc vtipna. Chapu, ze ji chtel recenzent (mimochodem, to mel v hube pero, kdyz vyslovoval to ,Warfighter'? *15* ) podat trosku jinak, ale i beztak si myslim, ze to melo byt podano seriozni cestou. Jo ja vim, delat recenzi na recyklat recyklatu z recyklatu je nejspis hodne tezky. *7*
    • Jak dělat seriozní recenzi na 100x viděné??? Taky mohl říct, zahrajte si libovoný XX titul přidejte bugy a striktní koridor (myslim, že mise se sniperem a jeho nutností ho odpálit laserově naváděnou střelou, i když se dá oddělat puškou se zapíše do análů) a máte MoH

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit