Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Dohrál jsem a vcelku jsem se pobavil. Nevím co byste chtěli, vždyť je to jen tupá arkádová koridorová střílečka. Jedinej problém, který s hrou mám je její cena....za tenhle typ zábavy bych navrhoval startovní cenu kolem 300,-Kč;)
    • Cosi
      Ea ceny snižuje celkem rychle, kor v případech her, které se neprodávali dobře. Do měsíce máme slevu a do dvou bude stát do 500kč.
    • hmm .. mela by byt moznost koupit SP zvlast treba za 200,- a v kombinaci s MP za normalnich 900,- ...
    • Je to tak, 1200+ za 6 hodin zabavy ? Sranda ne ?
      • Za 1200kč si raději koupím pár lahví vína a užiju pár hezkejch večerů v náručí pár holek :-)
  • Mother_of_god
    :D Geniálna videorecenzia :D
  • Proč tu lidi nadávají na takové hry? Proč asi? Protože jsou naštvaní co to vychází za kraviny, protože by si přáli něco lepšího... Zas tolik AAA stříleček nevychází, člověk se těší, že třeba ten další díl bude konečně jiný, lepší než ty předchozí capiny a zase nic.. tak je logicky člověk naštvaný a musí si zanadávat. Já to třeba hrát nebudu, kupovat už vůbec ne a nadávám na to, protože jsem zažil spoustu doomovek, ale to co vychází teď (CoDy) to mě prostě štve.
    • Já chápu, proč lidé nadávají na takové hry. Nechápu, proč ale nadávají redaktorům, že na ně udělají silně satirickou videorecenzi. Vždyť co jim asi zbyde...
      • Já to celý nečetl, jen pár příspěvků kde se nadávalo na hru. Že tu pár puberťáků nadává redaktorovy bych vůbec neřešil.
  • :D stojíš u džípu, střelíš do vojáka, džíp vybuchne, Tobě se nic nestane. Mazec.
    • Pokud jsi to nepochopil tak se jednalo o parodii na call of duty. Ne samotny Medal of Honor.
      • Ale jo, jde o to, že už mi to všechno splývá dohromady...
        • Dneska pomalu neni o co stat v hernim prumyslu. Kdyz neco vyjde a stoji to za to tak to je pomalu zazrak. Skoda ze doba je ta tam. Zlate spellcross, ultima online, cod2, farao, red alert 1, settlers 3 atd. Skoda ...
  • Vetsina lidi tu pise ze je to odpad,proc to teda komentuji?ja bych v zivote nikdy odpad nekomentoval tak hluboko bych neklesnul komentovat neco co se mi nelibi.
    • Komentovat něco, co je podle tebe sranec pomíhí ostatním uvědomit si, že je to sranec. ....(A někteří lidi si tím možná i ventilujou komplexy, taky pravda)
  • Práve včera som ukazoval kolegom v práci Duty Calls a dneska takáto recenzia... 100 bodov!
  • Ja MOHW mam hraji predevsim MP a nemuzu rict proti tehle hre pul slova,v živote bych si nekoupil hru jen kvuli SP. Nový COD vypada strasne,ale uz ted vim ze dostane 9/10.
    • Já bych si zase takovou hru nekoupil jen kvuli multiplayeru...zvlášť v dnešní době záplavy F2P FPS do kterých nemusíš vrazit ani korunu...viz. PlanetSide 2, Ghost Recon Online, Tribes Ascend etc. (Do takovýho Tribes nemusíš vrazit ani korunu a nijak tě to neznevýhodňuje, krom toho, že zbraně si odemkneš pomalejc (tim dýl to budeš hrát) a PlanetSide 2 který se se svojí taktikou 1 cert point za 250xp zdá taky dost drozumný))
      • No to kecám...některý hry mám kvuli mulťáku...L4D2 a ták...ale to má přeci jen trochu jinej druh "mp" než kill streaky
  • Proc si lidi co nesnasi cod a medala nereknout tohle je tema o hrach co me nezajimaji tak tam ani nepolezu?Stejne to vsichni ty ubrecenci hraji a nekteri i s nadsenim *1*
    • drasta
      Njn tak to jsem tu spatne... tak ja zase jdu.

      BTW. zatim jsem nenasel nikoho kdo hral tenhle MoH s nadsenim a to vcetne MP.
      • Multak je super,jen lidi co se do niceho netrefi a litaji tam jak paka to odsuzuji.
        • drasta
          Ja o tom mluvil s lidma rozhodne nejsou zadny paka a napr. v BF3 jsou ve skillu hodne nahore a to i na pechotnich mapach. Hraju s nima a vim o cem mluvim. Ale jestli hrajete MoH MP s nadsenim tak jsem alespon nekoho nasel... achievement unlocked.
          • tak je to jiny druh zabavy .. taky jedu v BF3 (a predtim v podstate jen America`s Army 2, MP CODu jsem napriklad nikdy nehral) a taky hraju z 90% jako pechota a nejsem uplne nejhorsi (ve zbranich ktere pouzivam se dle BF3stats pohybuji mezi hornimi 4-6%) ale obcas proste clovek chce jen nahradu za moorhuhn .. tak proc ne zrovna MoH:W ..
        • MP je v pohode .. zvlast kdyz si chce clovek zahrat jen na par minut .. nic narocneho, clovek nemusi resit recoil, vybalancovane to neni zas tak spatne ... mohli trochu zpomalit levelovani .. ono kazdy match 1-2x levelovat je divne .. kolik krat clovek chytne konec zapasu a povysi jen za ucast, spawnuti, par killu a treba polozeni bomby .. ne ze by to byl velky problem .. ale mohlo to trochu odmenovat snahu a aktivitu ..
  • kubi-wan
    Kašlete na Medal of Honor, zahrajte si Soldier of Fortune: Payback - to je panečku sranda! *5*
    A myslim to vážně.
    • Náhodou Payback je opravdu luxusní odreagovávačka. Narozdíl od těchto slátanin nabízí spoustu velmi realisticky vyobrazených zbraní s možností dovybavení dle potřeby a nekonečné možnosti zábavy při rostřelování tupých nepřátel, kteří vědí, že jsou tupí a tak jsou aspoň zábavní, což se tady u COD a Warfighterů říct nedá. Prostě Payback ví, že je špatná hra, ale dokáže pobavit a tak si ji člověk rád zahraje znovu - zvlášť když přijde naštvaný z práce a potřebuje se vybít. No a ktomu právě ta hromada vojáků v Paybacku poslouží a to velice dobře. Narozdíl od rádoby cool codů si je tady můžete nakrájet jak je libo:-)
      • kubi-wan
        Přesně tak. Já se u toho bavil s kámošem náramně, protože jsme věděli, že je to blbost a na nic si to nehraje. A navíc tolik panáků, u kterých se dá furt zkoumat, jakejma ještě způsobama se daj rozstřílet *1*
        • drasta
          Jak kolika zpusobama se daj rozstrilet? Dik tam nejdou rozstrilet vubec. Jen jim muzes ustrelit koncetiny v kloubech a navic je to cely takova nuda. Jestli chces zkoumat jak jdou rozstrilet nepratele zahraj si SoF2.
          • SoF 1 to je brilantní hra. SoF 2 byla velmi násilná, ale bavila mě z těch třech nejmíň. Navíc SoF 3 musíš brát s nadsázkou. Sof 2 byla více méně vážně braný thriller , kdežto SoF 3 je takové Commando:)
            • kubi-wan
              *15* vybuchující hlavy rulez!
    • to mas hodne zkreslene meritko kvality
  • Čau, moc nechápu, proč je tady vždycky tolik nespokojenců, ať už vyjde skoro cokoliv. Vždyť v té videorecenzi je řečena jenom tvrdá realita...
    Já osobně mám třeba lineární střílečky celkem rád, nejsou na odreagování špatné a dovolím si tvrdit, že třeba první MW bylo vynikající. Ale fakt, že videorecenze doplní recenzi a ukáže nám, jak jsou nové střílečky tupé a absurdně přehnané, mě tedy nijak neuráží. Vždyť už původní MoH: AA byla jen "obyčejná" skriptovaná střílečka, ale v nějakém budování zážitku strčí všechny Black Ops a Warfightery do kapsy. A to dnešním "bum prásk" akcím chybí. Je pravda, že pokud si tohle nejsou schopni tvůrci uvědomit ani po ironickém Duty calls, tak se asi revolučních hodnocení těžko dočkají. A podle mě je plně v pořádku si to takhle připomenout.
    A to říkám i s vědomí, že až bude Warfighter za dvě stovky, tak si ho klidně rád zahraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit