Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    A ty si parodie na trolly a ještě vetší hnus než Justin Bieber.
  • TheGGG
    parodie na fantasy a snad ještě větší hnus než WoW
  • Spades
    Pokud máš hru, kde je tlačítko win, které mačkáš pořád dokola, tak to každého přestane bavit rychleji. Proto kvalita hry s tím souvisí.
    A pokud se nedostaví u většiny hráčů stereotyp dřív, než nový kontent, pak je hra zábavná skoro na pořád.
  • To je ale hloupost. I u sebelepsi hry se dostavi stereotyp. U nekoho pozdeji, i jineho drive.
    S kvalitou hry to nijak nesouvisi.
  • Krescz
    BURN! *1* epic bro *3*
  • Maxi, narvi si teso třeba do prdele, pro me a spoustu dalsich je wildstar rozhodně zábavnejsi. Jo a nez bude lidem nadávat jestli jsou tlustý, nebo že si maj založit rodinu, tak zkus taky neco predtim dokazat. Protoze bud ses tuctová nula co nekde studuje a dotuje te tatinek, nebo nekde makas ve fabrice a dal si hrajes hry jak kdyz si byl malej....v tuhle chvíli muzes akorat tak zavidet ze karel má rodinu, vychovává deti a zároven se živí tim za co ty jen platíš a slintáš.
  • Kdybych nebyl uz navzdy beznadejne zamilovan do sveta warcraftu, tak tohle by bylo prvni mmorpg, do kteryho bych sel.
  • Ahoj, mas jeste nejaky kod? Diky
  • Veskoslav
    Zalez si zase k nějaké indie hře a tam si zvracej svoje moudra hlupáku. Nikdo tady na tebe není zvědavý. Udělal jsem chybu, že jsem si nepřečetl podmínky poskytnutí, ano moje chyba. Ale za poslední dva roky jsme tady rozdal cca 30 kódů, co jsem už vlastnil hry a bylo dobré někomu udělat radost a vždy fungovaly. To, že jsi zamindrákovaný indie hlupáček, to je věc druhá.
  • N7N7
    A co jsi od prolhaného Veskoslava čekal? *2*
  • Paulcz
    no pokud by hra byla kvalitní tak tam 5 let vydržíš a nemáš důvod něco měnit.. :)
  • Veskoslav
    Omlouvám se, už nemám. A co mi odepsali, tak fungoval jenom jeden:( Ale pročítal jsem fórum a poslední týden v červenci víkend by se něco mělo dít s přístupem na omezenou dobu na vyzkoušení.
  • robert.racak
    Mel bych zajem o jeden trial klic, pokud jeste nejaky mas. Jinak pekna recenze, mam chut si po delsi dobe vyzkouset zase MMO zanr. Muj email je racakrobert@gmail.com
  • dalo se čekat že to bude fake no... prište čti pozornej dekuju
  • Veskoslav
    To se omlouvám:( Škoda no. Ale třeba zase bude nějaká víkendová akce na vyzkoušení.
  • už je nefunkční ale díky :/
  • Veskoslav
    Posláno.
  • Veskoslav
    Posláno. Ale nevím, jestli to bude ještě fungovat. Psali, že do 4.7 se to musí aktivovat, teď jsem si toho všimnul:( No ale tak snad to pojede.
  • mohl by si mi prosím jeden poslat, už delší dobu uvažuju nad koupí :) Díky!
  • Mohl bych poprosit o jeden trial code? Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit