Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbooooost
  • Vzhledem k problematickému vývoji když už si s tím Kojima studios nevěděli rady, jsem hrou příjemě překvapen, dějově je sice slabší, než ostatní díly, ale překvapilo mě, že to není nehratelný paskvil, který prodalo Kojima studios. Až potom Platinum games to převedlo do hratelné podoby čehož si nesmírně cením jak to zvládli a hlavně, že hra nakonec vyšla. Sedmička nesedmička, hra nesedne každému, ale já si jí cením rozhodně na víc :)
  • Malleth
    Podle mě je to jen pro fanoušky akčních rubaček s jistou dávkou tolerance (ta kamera je fakt příšerná). Mě to jako člověka co má rád Metal Geary spíš vytáčelo. Nový postavy jsou celkem o ničem a zhnusili mi i Raidena kterej byl ve čtyřce skvělej. Jediný pozitivum v tomhle směru bylo setkání se Sunny. Ta se jim celkem povedla a je oblečená jako její máma z MGS2.
  • TheGGG
    Co že? jen 7? A nějaký nezávislý blbosti dáte 9 že? Hru hraji a perfektně se u ní bavím, ale tímdle jste mě další hraní pěkně znechutili.
    • Haha
    • Pinkamena
      http://www.youtube.com/watch?v=cqAzhqlcvwc
  • Gordar
    Tohle nechápu, to že jsem fanoušek znamená že tý hře budu něco odpouštět ? Já to mám přesně naopak. Jako fanouškovi série mi vadí že je to úplně něco jiného a hrát to určitě nebudu.
    • SnakePlisken
      Ano, je to sice součásti rodiny her Metal Gear, ale je to spin-off. Čili je to něco úplně jiného než Metal Gear Solid. Proto na to zkus tak nahlížet. Pokud chceš "tactical espionage action", počkej si na Metal Gear Solid 5, stejně jako já. *3*
  • Ono to vyšlo i na pc? *8*
    • Asi jsem tu jediny komu Raiden nevadi.
    • montatatana
      Ne, maji v databazi stare udaje. Vyslo to jen na PS3/X360
      • Jasné. Jen jsem poukazoval na to, že to mají špatně
  • zdeeneek
    Masakrozni reznicina *14*
  • Cypri
    Bude mi do týhle hry chybět hodně z příběhu když mám možnost si na PC zahrát jen Metal gear solid 1 a 2? Konkrétně do týhle hry. O raidenovi, proč to dělá, co se mu stalo, co dělal atd atd.
    • ne
  • S touhle hrou mám jeden vážný problém, tedy popravdě více problémů a to všechny postavy mimo Raidena. Jakkoli mám rád MGS, tak tady mi silně vadí jakýsi přehrávající zkarikovaný subsahařan, přehrávající zkarikovaný rus atd. - prostě je tady silně znát, že to není MGS a hlavně to není Hideo.
  • Už? *2*
    • .... ehm... vysvětlil by mi někdo tenhle fór pro zasvěcené? :D
      • Ale nic, já jen že to vyšlo před 2 měsícema :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit