Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nj pc nema vykon hoden next genu tak proto ze , sila ramek je nadpozemska. Jeto dalsi hrebicek do rakve pc jako herni platforme . Stema se pomalu potaci ke dnu a tahne sebou indie ktery se rychle stehuji na ps4 jak bylo videt na e3. To proste nejde ututlat , tohle by videl i slepej akorat se bojim ze mastny nerdi z ceska budou furt zit ve svem mokrem snu o high end za 150k pc na ktereym si daj crysis a budou strilet do palm do konce ubohych zivotu-
    Budoucnost hrani urcuji konzole uz od nepameeti , nikoho nezajima uzky kruh nerdich pratel cose shazeji ve sklepe a kuti ponga sfetlej s crysisem.
    • To vymakanytelicko: Počkat a není náhodou novej nextgen vlastně PC :-)
    • muhehe, malý tlustý umaštěný smradlavý brejlatý a samozřejmě velmi inteligentní nerdy mám nejradši, ty si dávám každý ráno k snídani. to mi připomělo že musim na lov, mám poslední dva kousky ve sklepě.
    • Dosli ti lieky?
      A MGS na PC by som bral urcite. Je to hra na ktorej si dali stale sakramentsky zalezat. A je to viditelne uz od prvej minuty ako si ju pustite. Je to skvela seria hodna multiplatformy nie len PS
  • Dufam ze to na piratsky pc NIKDY nevyjde, stejne jako pecka Red Dead Redemtion a spousta dalsich *1* *1* *2*
    • Pirátí se i na playstationech a xboxech.To není žádná výsada pc.
      • Mozna jo, ale zdaleka ne tolik jako na pc *2*
        • Má poznámka se netýkala množství.Jinak myslím,že kdyby pirátění bylo jednoduché jako na pc,tak by to konzolisti v klidu dohnaly.
          • asi tak, většinou se nekrade proto, že to nejde nebo jde obtížně a to už se lidem nechce, to stojí moc úsilí... proti konzolistům nemám nic, ale někteří fakt asi myslí zádelí...
  • Já bych raději na PC uvítal zpět Gear of War a HALO.... *7*
    • ten humac at si nechaj na xkramech
      • Halo: Combat Evolved byla podle mě dost povedená hra, ačkoliv jsem ty novější tituly nehrál, nemohla se z té značka stát zas taková hrůza, nebo ano?
        • z té značky*
  • Tak radsi 60 fps nez full hd, to ma na tv nizkou prioritu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit