Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    ty to radší nehraj, není to pro kkty *6*
  • Co je na tom spatnyho?
  • to jsi vyčetl od trolů na Metacritic? Tuším, tuším Witcher's fanboy *3* *15*
  • 0011
    Právě že MGS vždycky sci-fi byl, myslels fantasy nebo science-fantasy, ale není to ani jedno, to by se tam fakt nehodilo
  • Krescz
    takže to není duchařina...super
  • Žasnu nad tou optimalizací...
    Dalšího komentáře jsem se chtěl zdržet, ale nedá mi to - není to "dokonalá hra", pozor na to...
  • up_er
    skvela recenze, Honzo! skvela hra, Hideo!
    tesim se na fightclub special... *3*
  • Inquisitor
    Tak po nadšení v autorovic tweetech jsem tu desítku tak nějak čekal :).
  • Tak to máš pravdu, tohle mu na krk pověsit nemůžu. Jedno fuj škrtám.
  • Ještě bych dodal, že i přesto, že hra dostává vysoká čísla především díky hero-worshipu Kojimy, byl to právě on, kdo svojí neschopností finančně celý projekt uřídit způsobil to, že se v konečném součtu jedná o nastavovaný nedodělek.

    Nikdy, kdo hrál druhou kapitolu, my nemůže tvrdit, že hra je hotová.
  • Vogon
    Nanomachines, son.
  • "Někde kolem čtrnácté mise se postupně začnou roztáčet i kola epického příběhu"

    Tak to jsem se pobavil. Autor textu zřejmě hrál nějakou special Story edition, protože v mé verzi toho příběhu bylo, že by se vešel za malíček a ještě to stálo za prd. Možná měl tu verzi, ze které Konami nevystříhalo epilog.

    Hra jinak vydrží tak maximálně 20 hodin než se začnete nudit plněním stále stejných úkolů v tupě nudném nakopírovaném světě.

    7/10 s přimhouřeným okem
  • frag.ment
    Stačí si přečíst "Recenzovaná verze: PS4", kde rozhodně prázdné medium není ;-)
  • Pozde!
  • Čili přesně, jak jsem čekal. Mikrotransakce jsou OK, hodnocení 10. Kravaťáci v Konami si spokojeně mnou pacičky a už přemýšlejí, jak vydělat ještě víc peněz a jak nás ještě víc obrat. Fuj! A ještě dvakrát fuj!

    EDIT: Částečně vzato zpět s ohledem na platformu.
  • KamilZm
    "Hru na recenzi poskytl Kinguin.net"

    Games.cz jede na šedivkách? *8*
  • To vypadá na hru století. Z recenze jsem se dozvěděl dost. Kojima je bůh.
  • Krescz
    proč tam jsou ti démoni? uvažuji o koupi, ale nechce se mi hrát sci-fi kde střílím nadpřirozené bytosti....a rozhodně nechci na konci zjistit, že to celé bylo jenom v jeho hlavě a že je pořád v komatu
  • Skoda ze nemuzu v krasne ceske republice sehnat ani jeden kus ps4 verze. Jinak recenze paradni, jako vzdy....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit