Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Kdyby napsali Valdo je támhle bylo by to o dost jednodušší 😛😎

  • VortexCZ

    Najdi Valdu... Sakra, nenašel jsem ho :D

  • wenceslaus

    Na tohle snad opravdu nepotřebuješ žádný zvětšení... jinak je problém jinde.

    https://youtu.be/eiQv32imK2g?t=867

  • Jack1947

    Tak když bych si vzal lupu která má sto násobné zvětšení Taky bych něco málo našel 🙂

    BF byla první hra a to byl výsměch to co tam ukázali s RTX ON :D

  • wenceslaus

    Nikz tu dával zřetelnější příklady o několik komentářů níž. Pro mě je tohle zase znatelnější než Battlefield.

  • Darrick

    Asi jsem slepí, můžete dodat obrázky, které budou obsahovat zvýrazněné rozdíly? U Battlefield jsem rozdíl vyděl ale tady absolutně nepoznávám.

  • unicz

    Tohle jsou chujoviny. Skutečný přínos bude např. v ETS2 (3), jízda v noci dostane úplně jinou dimenzi. Ach pardon, SCS v roce 2019 přechází na moderní DX11..... 

  • Jack1947

    Jenom sem komentoval jedno video co snad bylo i tady a už tehdy to bylo docela vtipné - stékajicí kapky vody na obrazovce nebo co ty na to jdeš až moc vědecky.

  • Dx jednotlive efekty nepridava ale meni programovaci API a pipelinu tessalace prisla s geometrick shaderama kde se da delat spousta dalsich veci takze Dx 12 urcite nepridava zadne kapky ty se daj udelat uz dlouho pres gpu particle ktere jsou dostupne uz dlouho jen se to nevyplati ve vetsine pripadech delat pouziva je tusim drive club na sklo pri pohledu z kokpitu na ps4

  • Jack1947

    Jsem myslel kaplky vody minulé mělo teselaci- vrstvení a tohle má kapku vody ne? nwebo tak nějak.

  • DX12 prinasi low level api ktere nektere operace pripravy grafiky dokaze prehodit z cpu na gpu a tim vyresit problem s drawcallama problem je ze to neni nic automatyckeho a vyzaduje to hodne driny a vetsina her dx12 i kdyz treba maj tak ho vlastne nevyuzivaj tak jak se ma a verim ze este par let potrva nez se to naucej vsichni pouzivat

    S tekouci vodou to nesouvysi dema s tekouci vodou jsou stara uz 10 let problem je vykon kterej je furt nedostacujici nikdo si nechce upalit pulku vykonu gpu aby resil kaluz realne simulujici se vody a na to s tim udelat reku to este potrva hooodne dlouho nez se na takovou uroven vykonu dostanem

  • Jack1947

    Já to nikomu neberu, čekám že za pár let 5-10let to bude stejně standartní jako dneska třeba DX11 potažmo DX12, vývoj je potřeba byt teda našlapuje hodně s rozvahou 😉

    Hele pokrok nezastavíš, nejdříve bylo DX10 a to byl sám o sobě dost velkej progres ale na Vistách neoptimilizovaný, DX11 teselace přidalo se hairworks ( ono co si budeme povídat rozevláté vlasy nebo tráva to je prostě potřeba)DX12 kapky vody a vůbec tekoucí vody DX13+?

    No a ted je tu RTX, radume se konečně po staletí neskutečně, neřešitelný problém s dopadem REalným paprskem světla a působení rozdílů světlo/tma. Hele na druhou stranu je to rychleji než v dalším Dirextc! a to je co říct.

    Nojo jeneže co já vím já jen chudý muzykant co tu kartu ani nemá a neplánuje koupit🙂😈

  • Jack1947

    Tak zase někdo to musí koupit jinak se to nezlevní, mě stačí to nevyblité bez paprsků světla, prozatím.

  • wenceslaus

    Lépe? Chápu že má každý svůj vkus ale tady se prostě dva snaží dělat totéž a jeden to dělá o 100% lépe.

    Jelikož na svém monitoru užiju jen 60 fps, tak to praktičtější není. A i tak bych raději např nehrál ve 4k a vypnul Hairworks než hrát bez Ray Tracingu.

    Jako líp by se mířílo kdyby se grafika nějak odstranila skoro úplně, a jako cíle se jen pohybovaly kontrastní body. Ale to bych asi hrát nechtěl.

  • Ihned jsem si objednal RTX 2080 Ti, je trochu dražší, ale za tu jinak nasvícenou střechu mi to stojí.

  • A na tom je neco spatne, ze budes mit problem u atmosfericke strilecky neco trefit za tmy? Tak si treba posvitim, budu muset postupovat do cernych zakouti opatrne, treba se snazit orientovat i podle zvuku. Me to prijde, ze zrovna pro tento typ her to jde naprosto ruku v ruce a ovlivni to hratelnost spravnym smerem a mozna ji to doda i novy rozmer, to uz zalezi na vyvojarich, jak si s tim pohrajou.

    Samozrejme jestli se ti libi vic rtx off je otazka vkusu a tu ti neberu, ale ono to bude taky tim, ze jsme si za to roky navykli videt v tech hrach tak nejak vsechno vyblite a bez hloubky, coz je mozna super pro CS:GO, ale tady me to uz ted bije do oci, jak nudne rtx off vypada.

  • Hehe, místní sraz RT expertů ala GGG a Jack 😀

  • Wolfcastle

    Při prohlížení těch screenshotů si připadám jak v testu najdi 10 rozdílů... já tam žádnej nevidím😬

  • Wolfcastle

    no tak to off rozhodne vypada lepe a u FPS urcite prakticteji (lip by se mirilo na neco co neni z 60% cerna barva...)😂

  • Meow

    Za mě naprosto zbytečná věc. Po zdejším retru na Arx Fatalis jsem si to nainstaloval a znovu to hraji a ta atmosféra a hratelnost je nadevše. Žel to dnešním hrám docela chybí. Grafika jde dopředu, ale hratelnost mnohdy spíš dozadu... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit