Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějaký DLCčka... já furt čekám na drivery na radeonku :(
    • Tak ten strep zahod a kup si grafarnu ne? ;P

      Podivej, atiny mely odjakziva ponekud lepsi "technologie" nez NV ... jenze stejne tak plati, ze mely odkaziva naprosto tragicky ovladace. A pokud chces vedet, kde je pro me odjakziva, tak v dobach, kdy jeste 3D byla extra karta. Rozchodit trebas jejich allinu ... to byl horor o nekolika dejistvych. Takze ja si radsi zahraju s ponekud "horsima" barvama nebo "horsim" AA, ale bez toho, abych musel zkoumat, jaky z bambilionu verzi ovladacu zrovna s touhle gameskou bude fungovat.
    • Stáhni si update na warez ty ovladači *1*
    • AMD 6870 full HD vyplá teselace,max. detaily a narpsoto vklídku cca 30-35 FPS..že seš blbej COCOT a máš bordel v počítači,nebo si neumíš nainstalovat ovladače,tak to už se není problém vývojářů..
      • Ale jinak souhlasim (až na ty výrazy *7* ) že nejprve si musí člověk udělat pořádek v počítači, aktualizovat si ovladače a zjistit/stáhnout patche nebo updaty než bude kritizovat vývojáře...vzhledem k tomu, v jakých podmínkách hru vyrobili je nemyslitelný, aby jí se vším všudy optimalizovali na každou grafiku na světě...a že je jich v provozu hodně desítek typů. Oni nejsou jako Activision co chrlí levný převařený hry, těží miliony a má studio s tisícem lidí, co hru prošmejděj a zkontrolujou každej pixel (což stejně nedělaj, aby ušetřili). Co se mě týče, měl sem sestavu na starym PC 3GHz jednojádro pent. 4, 1,5GB operačku a 128 MP DDR3 Nvidii a první Metro sem rozběhal s nejnovějšíma ovladačema v pohodě a to byly minimální požadavky 256MB grafika a 2GB operačky *1* Takže na jednu stranu výborně udělaná hra...
        • Rhulad
          Ty by jsi u Metra obhajoval snad vše, i kdyby tvůrci hry začali střílet lidi... to co tady předvádíš - přesahuje fanboye... to už je fanatismus.
          • P.S. Rhulande, to je fanatizmus, když jsem se hrou komplet spokojen ? (snad jen krom malého sekání v jedné stanici, které ale zmizelo po znovunaloadování mise... navíc, co bych chtěl na mym 4 roky starmy ntb *2* ). Takže v tom případě se, ano, hry zastávám... to nemá nic společného ani s fanboyovstvím, ani s fanatizmem... (délka mých textů je z části zápalem pro hru a z části tím, že některé myšlenky prostě kratšeji napsat nejde) Howgh *3*
          • No zatim se snaží, tak je hájím proti těm, co je zaškatulkovali do skupiny ME3 a dalších pokažených děl... což si určitě nezaslouží vzhledem k tomu, že vydali kompletní hru s kompletním a parádním příběhem (dohrál sem) a pokud nám ještě nabídnou za rozumnou cenu DLC s obsahem navíc jako přídavek, tak to nejspíš vezmu... stejně bude další hra až nejdřív za 2 roky, tak proč si čekání nezpříjemnit *3* Ale co je hlavní a myšlenka toho, proč to píšu - tak nic si stahovat nemusím. Dostal jsem kompletní hru s parádním SP a nic mě nenutí si cokoliv stahovat... chci extra mise? Mohu... a to je potom v pořádku. Narozdíl od toho, v ME3 člvoěk "musel" dokoupit DLC, jinak by jeho herní zážitek za moc nestál... (ono ani se všemi DLC po hromadě moc nestál...) Pochopeno ? Fanboy by obhajoval i ME3, já ne... to je rozdíl...
          • Tilwaen
            Ti Anonymové jsou všichni takoví strašní fanboyové, že? *1*
            • Anonym s velkym A jsem jenom já *3*
      • naprosto
    • GlaDOS
      Potvrzuji, Radeonky jedou ok. 7850, full hd, maximální detaily, teselace na druhé nejvyšší, vsync a vyhlazování hran vypnuto. Jede to pěkně a framerate klesnul snad jen třikrát na takovou mez, že to bylo poznat.
    • Nedávno vyšli
      • vyšly
        • hehe :D
        • :D Korektor. Docela jsi mě pobavil.
    • Veskoslav
      A proč? Mě to jede na všech Radeonkách, co mám doma. A to mám 5570 a 7850.
      • Mně...
  • To co me vzdy odradilo od nakupu her je DLC ohlaseny predem. Dospelo to do takovyho stadia, ze uz je nehraju vubec
    • ale prečó??? aký je problém si počkať nejaký ten mesiac a vydajú hru komplet aj so všetkými prídavkami-opatchovanú-lokalizovanú.a za tretinovú cenu..?tak je to vždy a vždy aj bude..stačí chvílu počkať ..ppr. zahrať niečo iné za tú dobu čakania..a jeto... *1* všetci sú len hrrr musia to mať ani to poriadne nevyšlo a potom nadávajú ako im to nejde -padá-nefunguje...trpezlivosť je kľúč *5*
    • Ja je taky ignoruju, to je fakt hanba, jak se dneska nakládá s DLC! Stahovat to nehodlam, ale platit za to taky nebudu, tak maj smolika ja i oni. ALe pokud to nekomu za to stoji, nic proti!
    • Pochybuju, že hry nehraješ kvůli DLC oznámenému předem.
    • To já koupím vždycky hru se všemi dlc buď na steamu ve slevě (aspoň 75%), nebo na humble serverech.
    • Veskoslav
      Problém je ten, že systém DLC kurví pár studií a jiné studia naopak místo DLC by měly používat datadisk. Jako třeba v případě Metra či Borderlands 2. A pakliže se jedná pouze o 15 dollarů a základní Limited Edition mě vyšla na 750 Kč, tak celkově je cena skvělá i tak. Ať si každý říká, co chce:) Systém DLC je zvěrstvo, pakliže ti to přidá 4 mapy a dvě zbraně. Pokud ti to ale přidá novou dějovou linku, která se netýká hlavní linky, tak budu nadmíru spokojen. Mimochodem takový Blood Dragon k Far Cry 3 je taky DLC a jak se to skvěle hraje. Tudíž bych doporučoval rozlišení mezi "DLC", co předvádí série CoD a DLC, co má například Borderlands:)
      • To je tím, že vše bylo původně "datadisk"...jen v rámci emerikenizování názvů je to teď "DLC" a původní název se už skoro nepoužívá... Proč? Je to jednoduchý - DataDISK (z dob CD a DVD) a dnes DOWNLOADABLE content - stahovatelný obsah... *4*. Takže neřešim tak název, jako spíš co to obsahuje, jaký to je a za kolik to je *3*
        • Když porovnáš datadisky co vycházely dříve s dnešními dlc, tak je to neskutečné snížení obsahu i kvality až na vyjímky. Příklad datadisky Heroes 3 Armageddons Blade, Doom 3: Resurrection of Evil, nebo Gothic II: The Night of the Raven, vydržely někdy i několik desítek hodin a přidávaly tuny zábavy.
          • Ale zas si vem, že vělká část datadisků stála třeba 2/3 toho, co původní hra... Hele nedá se říct nějaký konkrétní měřítke, dle čeho DLC (už budem používat jen ten dnešní název) vybírat a kupovat... Takže hezky od začátku - hru vybírám podle kvality, zábavnosti a obsahu (výjimkou jsou snad jen hry, kde předem odhalí DLC s HLAVÍM příběhem - tam se dá tušit vydírání, že hra jako taková bude nedotáhlá a aby si jí člověk užil až do konce, bude muset mít DLC - rozdíl ale je, když se oznámí hra se vším všudy - tzn. celý příběh - a k tomu se dopředu ohlásí DLC třeba na mulťák, vedlejší mise nebo extra zbraně...to mi nevadí, koupím si hru, užiju si jí a dál už nic nestahuju). A když dodatečně ohlásí DLC, hned je za to nekamenuju, podívám se na gameplay, pročtu si co v nich bude a dle ceny usoudim, jestli to má smysl, opravdu to obohatí hru, a nebo je to jen vybírání peněz navíc...proto bych tenhle systém neodsuzoval, více méně v těch lepších případech (třeba jako právě Metro) nám nabízejí autoři něco extra, (součtem - season pack) za solidní cenu, tak jednak ty vedlejší mise za to stojí a jednak tak vývojáři mohou získat peníze na vývoj (a zrovna u 4A si myslím, že si to zaslouží, vzhledem k tomu, v jakých podmínkách Metro LL vyrobili) a nemusí tak živořit do další hry... Asi tak *4* Proto říkám, že záleží případ od případu...
            • Ano, tyhle všechny případy znám, ale právě proto sem psal, že Metro je jdna z mála světlých výjimek, kde mi DLC nikterak nevadí...hru jsem dohrál, příběh byl 100%, atmoška suprová... ještě i po víc jak tejdnu sem z toho nabaženej... Takže pro mě to byla hra se vším všudy. A jestli plánují DLC? V tomhle případě proč ne... stejnak se bude na další metro čekat minimálně 2 roky, tak proč ne, ten balíček je za solidní cenu a bude v něm toho spousta, je to prostě přídavek k hotovému jídlu, nevim jak líp to napsat...tohle nemůžeš srovnávat s ME3 fiaskem jen proto, že to má v názvu DLC...je to prostě hit poslední doby a nahradilo to datadisky... (jak už jsem psal - dataDISK - z dob CDček a DVDček a DLC od DOWNLOADABLE content... jako moderní náhrada)... u ME3 už s tim strašili dopředu a vyplnilo se to, že byl příběh rozsekanej a bez pořádnýho konce...i se všema těma DLC. Takže neházejte hned na všechny špínu, Metro by mohla být světlá a vítaná výjimka...
            • Jenze datadisk, co by ti pridal jednu zbran a jednu mapu, ktera je navic jen lehkou modifikaci existujici ... takovej sem jeste nevidel ... zato u DLC je tohle spis pravidlo nez vyjimka.

              Pro me osobne ME pohrbil jakekoli serie a DLC samo vcetne. Jednoduse autori a vydavatele jsou pro me apriori lhari a podvodnici a tak se k nim budu chovat.

              A ne nejde o konec jako takovy, jde o naslibovane veci. V pripade ME ono proflaknute "kazdy vas skutek bude mit vliv na zakonceni serie" lol ... opravdu chudaci ti, kteri meli rozehrano nekolikrat, aby mohli ty jednotlive dusledky videt ... a ono prd.

              A samo, muzem pokracovat ... trebas WOT - nocni bitvy, funkcni sekundarni zbrane, dymovnice, posadky na otevrenych vozidlech ... o parodii na fyziku ani nemluve (pokud to nevite, tank se utopi ve vode, ktera je vam po kotniky). Tohle vsechno slibovali a nerealizovali z toho absolutne vubec nic.

              Toz necht si vyvojari DLC strci nekam.
    • smejki
      technická: kdyby se to jmenovalo datadisk (a jako datadisk vypadalo), tak by ti to nevadilo?
      • Ať so tomu řikaj třeba DLC, to je jedno... mě šlo o to, že když vytvořej hru jako Mass Effect 3 s mizernym neukončenym (schválně) dějem a pak ti vydej 20 DLC aby sis příběh "dokoupil", tak je to špatně...nebo když chtěj 15e za pár nových map a jednu kuličkovku... Ale když vyjde hra jako Metro, se vším všudy (snad krom Ranger módu, ale i ten bych tak nehrotil - hard stačí) a hlavně s parádním příběhem a pro jó fandy, co chtějí zažít něco NAVÍC, jsou tu pak 4 DLC který doplněj hru o vedlejší příběhy... podtrženo sečteno, samotná hra ti nabídne vše, co vyžaduješ, ale kdybys chtěl náhodou ještě víc, máš možnost... (což je fér, nic neni na světě zadarmo)
      • Já neřešim názvy...ale obsah. *7* I kdyby se to jmenovalo svíčková a bude to mizerný, tak to nekoupim...
        • smejki
          ty seš ten samej?
          tak jde teda o to, že ohlášej DLC předem, nebo o to, jaký ty DLC jsou? Nejdřív říkáš jedno, pak druhý. Snažim se to rozklíčovat.
          • Hele nedá se říct nějaký konkrétní měřítko, dle čeho DLC vybírat a kupovat... Takže hezky od začátku - hru vybírám podle kvality, zábavnosti a obsahu (výjimkou jsou snad jen hry, kde předem odhalí DLC s HLAVÍM příběhem - tam se dá tušit vydírání, že hra jako taková bude nedotáhlá a aby si jí člověk užil až do konce, bude muset mít DLC - rozdíl ale je, když se oznámí hra se vším všudy - tzn. celý příběh - a k tomu se dopředu ohlásí DLC třeba na mulťák, vedlejší mise nebo extra zbraně...to mi nevadí, koupím si hru, užiju si jí a dál už nic nestahuju). A když dodatečně ohlásí DLC, hned je za to nekamenuju, podívám se na gameplay, pročtu si co v nich bude a dle ceny usoudim, jestli to má smysl, opravdu to obohatí hru, a nebo je to jen vybírání peněz navíc...proto bych tenhle systém neodsuzoval, více méně v těch lepších případech (třeba jako právě Metro) nám nabízejí autoři něco extra, (součtem - season pack) za solidní cenu, tak jednak ty vedlejší mise za to stojí a jednak tak vývojáři mohou získat peníze na vývoj (a zrovna u 4A si myslím, že si to zaslouží, vzhledem k tomu, v jakých podmínkách Metro LL vyrobili) a nemusí tak živořit do další hry... Asi tak Proto říkám, že záleží případ od případu...
            • smejki
              jo, tohle už je fér.
    • Metro je jedna z her, kde se to dá tolerovat...kluci si fakt mákli, vzhledem k tomu v jakých podmínkách tuhle parádní hru vytvořily. Nicméně nekamenujte je, neni to ten samej styl DLC jak třeba v Mass Effectu, kde bez DLC hra skoro neměla smysl...tahle DLC budou mimo hlavní příběh hry, který se povedl znamenitě, tudíž ten, kdo dál utrácet nechce, vlastně o nic nepřišel *4* Dostali jsme parádní a dlouhou hru s hutnou atmosférou se vším všudy...a kdo chce extra příběhdy vedlejších postav, tak ať si zaplatí...navíc při koupi celého balíčku je ta cena opravdu slušná vzhledem k průměrným cenám dnešních DLC...takže tenhle systém DLC schvaluju.
      • Jenze ... DLC ... je proste v 99% svinstvo.
        bud to nabourava koncept hry (viz ME, kde se vracis pred konec ...) nebo do doplnuje neco, co tam proste melo byt (dulezity informace o deji) nebo je to jen snaha vyrejzovat (zcela nesouvisejici nesmysly ... uplne mimo hru, jako trebas do F3 ...)

        Kdyz to srovnas s klasickym datadiskem, tak to (vetsinou) byla vpodstate zcela samostane hratelna hra ... ktera jen jela na stejnym engine (a nekdy sel datac i spustit bez puvodni hry). A samo, taky platilo, ze neni datac jako datac, ale porad to byl prevazne poradne kus hry ... ne ze ti nekdo prodat pusku ... za $10 ...

        Vis, bevaly casy, kdy dohrat hru vcetne vsech bocnich linii bylo na mesic .. dneska ti za stejnou cenu prodaj dve odpoledne a dalsi dve v podobe DLC.

        Mimochodem, Kooupil sem si za 300 minecraft, a uz sem k tomu (v cene) dostal spousty DLC ... ;D sposta novy funkcionality, se kterou se da uzasne vyblbnout ... Takhle proti tomu nic nemam ... ale za ty (prevazne) zcela sileny ceny ...???
        • No, a Metro bude v tomhle asi to 1 %... protože hra sama o sobě byla komplet i příběh, takže spokojenost...viz. napsal sem níže pod tvuj druhej post. Nebudu to opisovat *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit