Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blahorodie
    Ty vole sila ... *8*
  • Zaujimave, ze samotna terajsia Moskva ani nahodou nevyzera tak zaostalo ako ju vyobrazuju samotni Rusi v tom videu :D
    • Fallon
      No ono to môže byť snahou zvýrazniť depresívny prvok celej veci alebo jednoducho fakt ,že v momente kedy sa toto video odohráva Moskva už je nejakú tu dobu v vojnovom stave.
  • Celý film by byl užasnej. Ve hře mě nejvíce pobavil burbon kde s vami dokone leze i na povrch. Přitom v knize zemře sám a docela děsivě, kdy si vlastně zlomí vaz když mu mysl ovládali ty Homonovus :D
    • Nezabili ho náhodou Knihovníci, když šli pro tu knihu?
    • Ja myslel ze jen rekl sem mrtvi neziju a umrel ne ze si zlomil vaz?
      • Tak tak proste padnul mrtvej potom co zacitoval neco z tech textu zlatem na cernym papire =D

        Vaz se maximalne moch zlomit artomovi kdyz ho veseli nacisti, ale k tomu nastesti nedoslo...
  • Hmm video je fakt povedené. Mám díky tomu choutky si zahrát znova METRO :-D.
  • Nikdy mě katastrofický hry nevadily, ale co mám děti, a hrál jsem prvně Metro 2033, tak jsem od toho skoro odešel. Tak děsivá atmosféra zmaru a beznaděje snad nebyla v žádný jiný hře (nebo jsem to dřív vnímal nějak jinak).
    Každopádně, tuhle hry by měli dát povině zahrát Putinovi a dalším, kteří mají odpalovací kufříky stále u sebe. Třeba si akorát nedokážou představit, jak může dopadnout jejich "snažení" a tyhle hry by jim to mohli přiblížit.
  • Parádní intro, skvěle navozující atmosféru...hned bych se na to vrhnul...
  • deridon
    mě tyhle short herní filmečky čím dál tím víc baví... Ghost Recon Alpha byl překvapivě suprově zpracovaný, tohle bude podobné bych řekl, ne-li lepší.. takže jsem pro další!
  • pozrieť som si to síce musel na youtube, lebo tu to šlo úplne katastrofálne, ale fakt pekný filmík, chcelo celovečerný film, dal by som si povedať.
  • Upřímně se mi hra líbila až moc a knížku jsem si přečetl až potom a hra teda nevykazovala ani čtvrtku hodnot knihy jsem rád že jsem si nejdřív zahrál a pak si přečetl knihu jinak je to o 21 let XD protože Atomová Válka začala roku 2013 a to dítě není Artom určitě na tom videu.(SPOILER Podle knihy žil s matkou až do pěti myslim na stanici v metru ale tu pak přepadli krysy a ona dala Artoma vojákovi (strýček Saša) a ten stim utekl a tim zachránil Artoma před jistou smrtí jinak sory za spoiler XD)
  • nehral som, necital som, a tak nerozumiem presne co som vlastne pozeral na ukazke.
    usa napadlo rusko a rusko to sa branilo ? alebo tam bolo daco ako skynet (program) ze rusko napadlo sameho seba ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit