Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru už jsem hrál a žádný multiplayer jsem neviděl, nenašel, nehrál :( nevíte kde nebo jak si ho můžu zahrát? A spíš bych uvítal multiplayer v survival stylu - open Word atd.... Něco na způsob Day Z co myslíte?
  • Preed
    Tazko povedat co z toho metra bude, povodne metro ma bavilo, lebo to bolo skor klasickejsie FPS a nesnazilo sa to byt CoD ale ta hra mala svoje chyby, toto vyzera ako ''more of the same'' a pochybujem,ze bude mat nejaku zavratne dlhu hraciu dobu,mozno by som tam ten multiplayer aj uvital hned v tomto pripade keby som si to kupoval za plnu cenu a tie DLC,no som skor skepticky, keby aspon stali za to,tak by som tie prachy aj ozelel,ale vacsinou su tie DLC proste zle/priemerne a drahe.
  • Na nový metro se moc těším...asi stejně jako ze zvědavosti na BF4. Jen mám trochu obavy,že nás čeká jen totéž v novém grafickém kabátu. Kupříkladu dnes jsem si po spoustě let nainstaloval SWAT 4 a člověk by nevěřil,kolik lidí to stále hraje. Pro mne to vždy byla nejlepší MP hra a po dnešku to bohužel musím konstatovat znovu. Proč někdo neudělá hru se stejnými herními mechanizmy. Je to jediná akce svého druhu,kde se používal slzný sprej,omračující granáty,zatýkalo se atd... Tohle mi v těch dnešních střílečkách chybí. Ten adrenalin z toho,jak se snažíte co nejrychleji spoutat soupeře,než na vás vyskočí jeho parťáci a daj vám co proto. I samotný design map je skvostný, od parkovišť po ponuré rozbořené vily masových vrahů a únosců, nebo má nejoblíbenější A-Bomb club,diskotéka s cákanci krve na zdech a podlahách. Dnes je to vše na jedno brdo. Stále vyvíjejí co nejrealističtější grafickou podobu a všemožné efekty,samozřejmě díky za to vývojáři,ale vše je to na úkor příběhu nebo nápadů. Každopádně doufám, že nový Rainbow Six se stařičkému SWATU bude alespoň trochu podobat. Rád bych totiž viděl a hlavně hrál,něco podobného,neli stejného. Bohužel SWAT nemá tak silnou fanouškovskou základnu jako CoD nebo BF a tak se nemá kdo věnovat modifikacím. Chtělo by to krapet přikrášlit grafiku na dnešní úroveň (na to že je to pecka z roku 2005 vypadá pořád dobře),přidat nějaké skiny a možná mody,nové mapy... Snad se někdy dočkám i já a mě podobní. Nicméně, Metro je žánr, který miluju,ale možná bych jej okořenil trochu prvky RPG. Myslím, že k surrvival akcím by tohle mělo patřit. Dle mého to člověka víc vtáhne do děje a ten v Metro není vůbec špatný. No a co se nového BF4 týče,tak při shlédnutí prvních 17-ti minut, jsem místy nevěděl zda koukám na záběry z Íráku nebo čumím na samotné hraní. Ovšem v tomto případě dám přednost xboxu před pc. Myslím,že není nic lepšího, než mít konzoli připojenou k 60" LCD s konverzí obrazu do 3D a kosit soupeře z vrtlníku,tanku..... Data vydání se blíží,tak jen doufejme,že nebudeme zklamáni. Jinak na MP v Metro jsem docela zvědavý, hlavně na to, co může taková ,,tunelová záležitost,, nabídnout. Doufejme, že víc než MP ve S.T.A.L.K.E.R.ovi,ten je totiž mizernej *11* Doufám, že jsem tímto mým přízpěvkem nikoho nepobouřil a pokud ano,tak se omlouvám. Jen jsem měl prostě chuť sem něco napsat *4*
  • Ach, jaké to byly krásné časy, když videohry zůstávaly na okraji společenského zájmu a kravaťáci se svými obchodnickými prasárnami ždímali peníze z lidí jen v kinech a knihkupectvích.....a prodávali drogy, abych nezapoměl.. *1* *1* *1*
  • Multiplayer v podobe coopu na komunitou vytvorenych mapach by mohl hru prijemne prodlouzit.
  • Multiplayer by hře mohl přispět, ale taky nemusel... Co se DLC týče... Pět ještě není tak zlé, vzpomeňme si na hry, čítající desítky zbytečných DLC. Kdyby tyto přídavky byly ve stylu Borderlands a doplňovaly kvalitně příběh/hru, proč ne?
    • Nektere DLC do Borderlands byly celkem zbytecne a jen na zdimani penez z hracu.
      Jine ale zase byly fajn (Fort Knoxx, Captain Scarlet atd).
    • Nehledě na to, jak DLC vývojářům údajně vydělávají... V dnešní době krachování herních studii nejspíš není jiná možnost. *9*
  • Vždyť ty dlc nikdo z Deep Silver nepotvrdil tak nevim proč tady brečíte... Beztak si to tři čtvrtě z vás stáhne jako warez *7*
  • MACHOgejmr
    Od té doby, co jsem viděl, jak DLC princip zamával s Mafií 2, jsem k nim trochu... skeptickej.

    Ale doufám, že se jim tyhle povedou.
  • K DLC bych řekl zhruba toto... *4*

    http://www.youtube.com/watch?v=5MtZGB5dWLE
  • Rhulad
    Snad jediné slušné DLC z poslední doby je Artorias of the Abyss...jinak je to jen tahání peněz.
    • kubi-wan
      A Far Cry 3: Blood Dragon :)
      • Blood dragon neni dlc.
        • kubi-wan
          Od začátku se o tom mluvilo jako o DLC. To, že se nakonec rozhodli to pro PCčko vydat i krabicově je další věc. A je to jedině dobře.
          A vůbec, proč se tu dycky musí někdo vyrojit a vyvracet něčí příspěvky? Cítíš se teď líp? *1*
          • A Ty se cítíš teď lépe? *2* *3*
            • kubi-wan
              Ani ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit