Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě je celkem jedno jestli to bude podle hry nebo knížky, ale radši bych knižní předlohu protože mi přijde lepší. Hra má příběh dobrý ale je víc udělaný pro akci zatímco v knize je to jiné. Ať tak či tak doufám že ho natočí.
  • Kozy
    Jestli podle hry no tak to je supr, ta hra byla taková plytká oproti knize, určitě atmosferická ale kvalita vyprávění příběhu stála za houby, no a ten konec o tom snad ani nemá cenu mluvit. Takže další vyvražďovačka mutantů a bad boys.
  • Tak tohle by pro mě byl must-see film. Snad to klapne a bude to stát za to.
  • Pokud natoci film podle knihy rad na nej zajdu, pokud ale budou cerpat inspiraci ze hry rad si ho necham ujit.
  • Mne by bohato stacil celovecern film v takej kvalite a obsadenia hercov ako bol v traileri :).
  • filmu metro bych to přál asi tolik jako jen máločemu ale bohužel jsem skeptik, ale třeba se toho chopí nějaký šikovný režisér a budu překvapenej
  • hru mám na Steame, ale ešte som ju nehral, uvidíme, možno budem skôr vidieť film :) Každopádne sa celkom teším, snáď to nedoondia ako obvykle...
  • Mohol by sa toho ujat Uwe Boll :D
    • Vetsi sr.cka nez posledni Resident Evil to urcite nebude.
    • Grifus
      Nestras! *1*
  • Proc nataci filmy z her, kdyz uz ty hry jsou jako film
    • Přesně chlape! Hry - alespoň mainstream - už dávno nejsou hrami, ale jen levnější substitucí hollywoodu. Je smutné, co se z toho média stalo.
    • Lawliet
      Proč by ne, je to zaprvé lepší než naopak a za druhé třeba takovej princ of perša se celkem povedl *2*
      • ZvacA
        Pořád je to ale zbytečnost a těch příkladů není málo. Udivuje mě, že někdo potřebuje ke štěstí fakt, že uvidí živý film, který se inspiruje a ne zrovna úplně v pohodě, hrou. Většinou to končí totiž pro zájemce katastrofálně ( s výjimkou CG projektů a nebo i živých filmů pod taktovkou přímo herních studií ) a obecně veřejnosti to stejně řekne velký kulový.
        • Lawliet
          Pro tebe zbytečnost, pro mně věc na kterou se ve volné chvíli klidně milerád podívám nebo ji budu ignorovat a "mou" hru to nijak neovlivní.
          • ZvacA
            No pozor, na kvalitní rip filmu podle her se podívám taky, na tom se shodneme. Člověk se alespoň zasměje nad zabitým potenciálem, ujetostí a celkovou směšností takového projektu a bude ho hřát pocit, že za to nedal ani korunu, páč si to ani tu korunu nezasloužilo, protože hlavní není fakt, že to nějak má ovlivňovat " mou " hru, ale to, jaké to jsou filmově ve většině případů kraviny bez ohledu na značku, kterou parazitují.
            • vlastik.plaminek
              U toho člověk spíš pobrečí, co se to děje s jeho oblíbenou značkou.
            • ZvacA
              Yep, třeba RE filmy.
            • Třeba RE filmy?
    • NonSuch
      protoze ty lidi co nehraji hry to nevi
      • Ani se jim nedivim, ze je nehrajou
      • ZvacA
        To by ty filmy, ale musely změnit celkový přístup k celé politice robit live-action snímky z herních předloh a musely by být dobrý už samy o sobě. Kvalita těhle filmů je taková, že lidé seznámení s herní předlouhou dostanou většinou žumpu a laikům takový film nenabídne nic zajímavého a řadí se pro ně do sféry další chujoviny, která se honosí " Based upon... " V případě Metra může samozřejmě hrát roli knižní předloha jako primár, ale ona ta otázka je stejně na místě: " Pro koho a proč vlastně? "
        • Lawliet
          Někdy je scénář inspirovanej hrou nebo knižní předlouhou daleko lepší než kde jaké Béčko.
          • Magister_Peditum
            Zatím se filmy inspirované hrami nemají moc čím chlubit. Existují sice příběhy ve hrách, které jsou konkurenceschopné i s těmi filmovými, ale zase je otázka, jestli by se je podařilo převést na plátna kin.
          • ZvacA
            Neřekl bych. Co si budeme povídat - ani ty hry, podle kterých vznikla řada filmů, nemají koncepty na oskary a i v případě inspirovaného scénáře se to většinou zvrtne do takových vod, kde se může směle konkurovat béčkům z nižší třídy. Knihy ale neřeším, tam se domnívám, že knižní předlohy na plátno patří mnohem víc a s filmovým zpracováním tak nekolidují, jak se to naopak děje v případě her.
  • MGM by mohlo znamenat že to bude dobré?
    • Ne, napadá mě jen jediná značka, kterou MGM vlastní podle které točí dobré filmy. A tou je Bond, James Bond.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit