Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě je celkem jedno jestli to bude podle hry nebo knížky, ale radši bych knižní předlohu protože mi přijde lepší. Hra má příběh dobrý ale je víc udělaný pro akci zatímco v knize je to jiné. Ať tak či tak doufám že ho natočí.
  • Přesně chlape! Hry - alespoň mainstream - už dávno nejsou hrami, ale jen levnější substitucí hollywoodu. Je smutné, co se z toho média stalo.
  • Kozy
    vždyť má pravdu!
  • Kozy
    Jestli podle hry no tak to je supr, ta hra byla taková plytká oproti knize, určitě atmosferická ale kvalita vyprávění příběhu stála za houby, no a ten konec o tom snad ani nemá cenu mluvit. Takže další vyvražďovačka mutantů a bad boys.
  • Magister_Peditum
    Zatím se filmy inspirované hrami nemají moc čím chlubit. Existují sice příběhy ve hrách, které jsou konkurenceschopné i s těmi filmovými, ale zase je otázka, jestli by se je podařilo převést na plátna kin.
  • Tak tohle by pro mě byl must-see film. Snad to klapne a bude to stát za to.
  • Vetsi sr.cka nez posledni Resident Evil to urcite nebude.
  • Pokud natoci film podle knihy rad na nej zajdu, pokud ale budou cerpat inspiraci ze hry rad si ho necham ujit.
  • Mne by bohato stacil celovecern film v takej kvalite a obsadenia hercov ako bol v traileri :).
  • filmu metro bych to přál asi tolik jako jen máločemu ale bohužel jsem skeptik, ale třeba se toho chopí nějaký šikovný režisér a budu překvapenej
  • Ne, napadá mě jen jediná značka, kterou MGM vlastní podle které točí dobré filmy. A tou je Bond, James Bond.
  • vlastik.plaminek
    U toho člověk spíš pobrečí, co se to děje s jeho oblíbenou značkou.
  • Grifus
    Nestras! *1*
  • Ani se jim nedivim, ze je nehrajou
  • Snad ne. Doufám, že to bude podle knihy a s tou hrou to nebude mít nic společného. Knihu jsem četl v ruském originálu a byl jsem z ní nadšen. Pak jsem udělal ale tu chybu a dle doporučení zde na Games jsem si zahrál hru. To byla ale chyba. Hra nesahahá knize ani po kotníky. Nevím proč ji tak zkazily.
  • ZvacA
    Yep, třeba RE filmy.
  • Třeba RE filmy?
  • ZvacA
    Neřekl bych. Co si budeme povídat - ani ty hry, podle kterých vznikla řada filmů, nemají koncepty na oskary a i v případě inspirovaného scénáře se to většinou zvrtne do takových vod, kde se může směle konkurovat béčkům z nižší třídy. Knihy ale neřeším, tam se domnívám, že knižní předlohy na plátno patří mnohem víc a s filmovým zpracováním tak nekolidují, jak se to naopak děje v případě her.
  • ZvacA
    No pozor, na kvalitní rip filmu podle her se podívám taky, na tom se shodneme. Člověk se alespoň zasměje nad zabitým potenciálem, ujetostí a celkovou směšností takového projektu a bude ho hřát pocit, že za to nedal ani korunu, páč si to ani tu korunu nezasloužilo, protože hlavní není fakt, že to nějak má ovlivňovat " mou " hru, ale to, jaké to jsou filmově ve většině případů kraviny bez ohledu na značku, kterou parazitují.
  • Lawliet
    Někdy je scénář inspirovanej hrou nebo knižní předlouhou daleko lepší než kde jaké Béčko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit