Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nudnejsi video nez dear esther sem nikdy nevidel, nemuzu to ani nazvat hrou protoze se tam absolutne nic nedela... interakce 0 a zabava taky 0
  • Díky za odkaz :)
  • janchor
    Záleží čistě na tom, za jak dlouho si člověk zformuje závěry, se kterými chce jít ven.
  • Hodnocení hry a doba hraní se sebou nesouvisí
  • Hodnocení hry a doba hraní se sebou nesouvisí
  • ucho
    to sice ano, ale vynahrazuje to podáním a popisem atmosféry, kdy i s tím minimem člověk dokáže nasát něco z té hry, aniž by ji hrál...
  • Na sedmičkovou hru stačí necelé 4,5hodiny hraní?
  • Asi musíš líp číst, pohybu je v recenzi věnovaný celý odstavec...
  • Kein
    sorry, ale má pravdu, ta recenze má sotva popisné minimum.
  • Chjo... leden, neboli herni okurkova sezona.
  • U mě i třeba i Crysis 2 nebo Zaklínač 2 běží lépe než Miasmata a vypadají rozhodně o dost lépe, ale jek se píše níž, stejně klobouk dolů nad tím, co ve 2 lidech dokázali udělat. Je třeba tomu nějaký věci prominout.
  • janchor
    Je.
  • Miasmata bez miasmaty? Není to náhodou plurál od "miasma"?
  • jindra.veliky
    z vety "jel jsem autobusem student agency" se taky nedozvis jestli se mi cesta libila a v cem je lepsi nez konkurence... *14*

    treba o pohybu nohou bych vedel kulovy nebyt komentu *7*
  • dobře ty! *15*
    ve skutečnosti je za tím lennost... já budu raději dál vypisovat ty kódy
  • janchor
    Ten engine si vyrobili sami (ve dvou lidech), což je jak jeho silná, tak bohužel i slabá stránka.
  • Keyz
    Na běžeckou vášeň vědce jsem si nemohl zvyknout :)
    Ta brzda je fakt nutná,ale šílenec jak vidí kopeček tak ihned běží.

    Moc nechápu HW nároky.Nevím jaké to používá technologie ale řekl bych,že jsem viděl hry kde postava a okolí vypadali lépe a fungovali skvěle.
  • Chudáčku, zkus zapojit mozkové závity a popřemýšlet nad textem autora.
  • jindra.veliky
    to neni recenze, ale blogisek *11*
  • Tak ono je to ve výsledku docela jednoduchý, zatím jsem sletěl ze svahu jen jednou :) Stačí z kopce brzdit a nenechat postavu rozeběhnout, chodit vždy proti svahu, ne po hraně, když už kloužeš, tak vyrovnávat protipohybem a skoro nic se nemůže stát.

    Ale ten jediný pád mě štve, našel jsem si sekyrku, měl z ní hodně dobrý pocit a za prvním křovím pak sletěl ze stráně a bylo po ní *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit