Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    Hudba je - a číhá na správnou chvíli.
  • Tak já nakonec neodolal a ještě stáhl ze Steamu a můžu říct, že HW nároky to má opravdu velký. Ale stačí vypnout vyhlazování, snížit stíny, atd. a už to nelaguje. Za 45 minut hraní to nespadlo, textury nemizí, zvuk OK, tak snad to tak vydrží i dál. Vizuál je technicky špatný, ale dokáže to vykouzlit zákoutí, kde to vypadá naprosto super.

    A ten pohyb je naprosto boží, až zase budu hrát něco "normálního", bude mi to chybět. Po 30 minutách jsem se poprvý, a určitě ne naposledy, ztratil a jen náhodou se zase našel na známém místě *1* Moc se mi líbí, že tu není žádná hudba, jen zvuky okolní přírody, praskající větvičky pod nohama hráče. Těším se na pokračování zítra, je třeba prozkoumat druhý břeh zátoky *5*
  • ucho
    hezky napsaná recenze.
  • michaliuz18
    to zlomene zapastie na prvom obrazku je proste epicke :D vyvojari si dali zalezat
  • Keyz
    Zadal jsem Miasmata FPS a našlo to "Miasmata Crashes, Texture Missing, FPS, Sound Errors ..."
    Asi toho nebude málo :)
    Navíc to na mně působí technicky dost odfláknutě.

    Škoda,protože styl kde nejsem silný hrdina mně baví.
  • pokud ozelis absenci crafteni, tak bych rekl, ze bude... hru jsem sice nedokoncil, ale pruzkum a pribeh me drzel pekne dlouho
  • Jak je to s během hry, byly nějaký problémy? Různě po internetu jsou skazky o nevyladěnosti, padání, výrazným pokledu frameratu, atd. Kvůli tomu jsem ještě nekoupil, ale strašně mě to láká, zavzpomínat si na školní léta a běhání po lese s buzolou *1*
  • Redneck
    To je dobře, že to procházení se krajinou je zážitkem samo o sobě. Ve spoustě her lidi skipujou cestování anebo vše co nejrychlejš proběhnou, aby se dostali tam, kam potřebujou a tady v Miasmatě si člověk může v podstatě vyrazit na výlet.
  • MidnighT91
    Tak do toho jdu!
  • To zní pekelně nudně. To si radši zahraju FarCry3.
  • Trisska
    Zajímavej nápad na hru, tuhle si určitě koupím! Recenze blogísek taky pěknej!
  • Moc se mi líbila hra Stranded 2, bude se mi líbit i tohle?
  • Skvělá hram čekněte někdo tyhle CZ lets playe :) http://www.youtube.com/channel/UCjoZ8e3O6ig7HhEZQPHBdFg?feature=mhee

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit