Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hidden

    Jo aha, ono to bylo nove Halo. Ja mel po shlednuti zacatku prezentace za to, ze je to jen nejaky remaster stareho (protoze presne tak na me pusobil) a dale mu nevenoval prilis pozornost. Odvazil bych se tedy tvrdit, ze nejen ze neohromil, ale dokonale nezaujal a vzbudil jen zivnuti.

  • Jack1947

    Bude to na pc, bude. To že to bude tuctová FPS zas tolik nevadí... když to bude zábavné.

    Z videa to vypadá nudně a textury některé spíše i X360... ale jak řikám hratelnost hlavní a ta nezklame. No nic snad stihnu dojet na pc všechny ty předchodí díly vyjma Guardians ( jestli se to na pc nemrkne taky ale co jsem četl to už není moc Halo) Master chief ftw.

  • BlackenedHalo

    mne sa velni páčila atmosféra, no po technickej stranke to bol bohuzial fakt len priemer... prekvapivo

  • Rastyx27x

    Jo už teď je ta bitva s Ps5 prohraná?:D jestli hodlají vyrábět hry takového typu :)

    • Jack1947

      Prostě tady nemají "EXperta" na Xbox, Nebo na jeho exkluzivo-pc hry. Pak to takhle dopadá no😬

  • Když se z aktuální generace podívá na příští: https://i.imgur.com/OQQDmi7.jpg

  • TheGGG

    eeeh je to takové na jedno brdo, ty poslední halo. Byly tam v té konferenci mnohem zajímavější FPS hry, které se chystají

    • Sierra117

      Všechny Halo jsou na jedno brdo :). I tak se těším jak megor.

  • BlackenedHalo

    "A hratelnost? Ze včerejšího dema to vypadá jako staré dobré Halo. Což jistě nenáročné hráče potěší, ale já čekal víc."

    ... ze to pise Homola.. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit