Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no co jste ocekavaly? je to Microsoft... dyt ho uz znate jejich chovani desitky let z PC *15*
  • .podla otaku bude vyzadovat pripojenie na internet raz za 24h...
    http://kotaku.com/xbox-one-does-require-internet-connection-cant-play-o-509164109
  • Ano, AJ je jeden z mála amatérských kritiků, který mluví dost jasně a hlavně od plic.
  • Pokud myslíš Steam tak tam ale A ) neplatím za jeho užívání B ) kdykoliv můžu dát svoje přihlašovací udaje kamarádovi aby hru vyzkoušel (holt bude hrát v offline režimu). Ano nemusí se mě to líbit ale zrovna steam se u mě osvědčil (skvělé nabídky, super servis, možnost hrát v offlinerežimu na víc PC apod.) Samořejmě, že jsou taky blbosti jako ORIGIN nebo GAMES FOR WINDOWS a proto také tyhle záležitosti bojkotuju. A ano uvažoval jsem děkuju pěkné, ovšem ty jsis zřejmě můj příspěvěk nepřečetl, jinak by jsi věděl, že tady vyjadřuju podporu Xbox hráčům. Osobně proti nim nic nemám a Xbox 360 jsem měl i docela rád ovšem tady s tímhle ONE končí sranda.
  • Na PC sice jsou hry, které jsou vázané na účet, ale není to něco, co by bylo pevně zakotvené v PC platformě. To, že hráči tyhle praktiky podporují (nebo nekladou aktivní odpor) je další věc.
  • Wlad
    Dobre reakcne video: https://www.youtube.com/watch?v=9ekOtn7L1N0
  • Delas si srandu? Na pc mas vazane hry na ucet uz nekolik let, tak proc tu doporucujes neco, kde jsou jeste horsi praktiky? Uvazoval si pri psani sveho prispevku? Nebo si chtel jen rypat do xboxu?
  • Pánové, je to jednoduché. Nekupjte to. Né, myslím to vážně. Osobně hraju na PC a PS3 takže by mě tohle mohlo být jedno ale v tomhle jsem s váma. Tenhle způsob vydírání platících hráčů už mě fakt štve. Takže já nebudu moct pujčit kamarádovi svojí hru ? Proč ? Proboha proč ? Nějak se mě nezdá, že by Microsoft díky bazarovým hrám krachoval. Plus jestli tohle projde tak co bude příště ? Kde se to zastaví ? Co je dnes na Xboxu, může být zítra na Playstation a pozítří na PC. Někde se musí udělat čára.
    Proto volte peněženkou, kašlete na tohle a raději si poříďte něco na starý Xbox 360 , nebo něco na PC přípdně poříďte jinou konzoli ale nekupujte tohle. Seč jsem PSčkář tak v tomhle vám držím palce aby se Microsoft vzpamatoval a zrušil to. *8*
  • Ono se asi není čemu divit, PS4 a X1 jsou tu moc brzo, i když jsou tu vlastně o 2 roky později. Vývoj v posledních letech nepostupuje takovým tempem jako kdysi a nových IP je málo (a ještě méně jich obě společnosti představily). Marketing by teoreticky mohl být pro obě společnosti dost velký problém. V tomhle ohledu má Microsoft možná i trochu navrh. Jestli bude platit to co platí nyní, že Sony prodává PS3 stále ve ztrátě a zisk závisí hlavně na vydaných titulech (narozdíl od MS), tak by se dala relativně pochopit i ta jejich prezentace (nehledě na to že E3 je za dveřmi). MS jde o to prodat konzole. Sony potřebuje prodat konzole, do kterých budou hráči investovat další peníze.
  • Předpokladám,že poplatek za aktivaci použité hry bude tak 20-30 procent původní ceny,tak aby se bazarové hry staly neprodejné jinak by tato fíčurka postrádala smysl. Jo jo MS opět přitáhl šrouby a vedle zpětné (ne)kompatibility na kterou si všichni už jaksi zvykli budou i nové hry o nějakou tu stokorunu dražší a i samotná konzolka bude samozřejmě stát už přes 10k k tomu nějaké ty mikrotransakce a zpoplatněné online služby a je zde solidní brčko na peníze,ale když to lidi stále kupují tak proč ne...
  • ringmancz
    Cílem Microsoftu bylo vytvořit nový all-in-one systém
    Xbox One nabídne vylepšené přepínání mezi aplikacemi hlasem a Skype HD
    Microsoft oznámilo partnerství s NFL

    360 se nejvíc prodávala v sev. Americe, tak je jasný, že tam cílí i tentokrát. tím co jsem napsal jsem myslel, že je to víc o hrách, z každýho mají něco - Knack, Killzone, Zaklínač, Witness...

    a hardcore v uvozovkách
  • PS4 má GDDR5 pamět, to je docela podstatnej rozdíl. S DDR5 pamětí by Sony pravděpodobně zkrachovalo.
  • pozor, a hardcore hráči nehrají BF, CoD, NFL, FIFA, NHL a podobně... správný hardcore hráč se těší na KNACK!
  • bazaru moc nevyužívám, ale stále tu je možnost tu hru prodat... na PC máš hru vázanou na účet = žádná možnost tu hru prodat... PC je dražší, více služeb jako Steam, Origin... žádný jednotný friendlist, jednotný chat, jednotná možnost jak někoho pozvat do hry a další... navíc na konzolích si hry kupují lidi více, tedy více lidí i danou hru hraje, než na PC...

    ono to možná cenově vyjde nastejno(možná, i když PC je asi o dost dražší), kdybys využíval bazaru občas, tak tě vyjde konzole levněji, ale máš vše kompletně bez problému a vše pohodlně vyřešené...

    každý konzolista začínal na PC, jediný, kdo má s konzolemi problém, jsou PCčkáři, kteří si je nikdy nekoupili :D
  • No jo, Sony a jeho SHARE button jsou totalně HARDCORE pro HARDCORE hrače.
    Nejhloupější komentář, co jsem dneska četl *1*
  • Soudíš z prvních představených her ? PS: co je dle tebe pro HARDCORE HRÁČE?
  • To byla i PS3 co se HW tyče a stejně ji to nějak nepomohlo. Tady je to sice třošku jíná situace, ale aby to nedopadlo stejně.
  • No ve stejnym duchu by se dal napsat prispevek i na ten PS4 *3* . Osobně si myslim, že si obě konzole nemaji moc co vyčitat a celkově na mě ta nova generace pusobi dost rozpačitě.
  • Happy_Hippo
    Moc som to nepochopil, ale MS potvrdil, ze nebudu restrikcie k pridaniu hry do ineho konta na rovnakej konzole, tak isto vraj bude mozne pozicat hru kamaratovi bez toho, aby ten kamarat musel platit ten ich zazracny poplatok. Zaroven ale vraj maju "riesenie" ako mozu uzivatelia predavat pouzite hry...tam bude ten poplatok...ale toto "riesenie" este nemozu povedat nahlas a mame si pockat... MS rules proste :)

    Inak paradny komentar z diskusii na anglickom eurogameru:

    the ugliest console in history of gaming, Kinect watching my every move, a contrtoller that requires batteries, charging for 2nd hand games, ddr3 no doubt, mandatory installs of every game (wonder how long that will take?) and i have to pay for Xbox Live every year for the next 7 years.

    hmmm... wheres the link to that Killzone Shadow Fall trailer.
  • sly_boots
    pre doplnenie clanku, server engadget uvadza, ze XO bude mat RAM 8GB DDR3 cize PS4 v tomto smere je s 8GB DDR5 vitaz.
    http://www.engadget.com/2013/05/21/xbox-one-hardware-and-specs/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit