Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechapu co tu kdo pise v komentech o bliti, budoucnosti atd. Normalne pouzivam Oculus DK2 na Euro Truck Driver 2, pravidelne pres pul roku. Uz bych to nikdy nevymenil zpatky...z toho sedet v kamionu do toho koukat na to na placaty obrazovce. To je jako kdybyste se divili k cemu clovek potrebuje barevnej monitor kdyz muze mit cernobil. Vsadim se ze ty nejvetsi kecy maji lidi co to poradne nezkusili.
  • Všichni mluví o tom, jak je pro Oculus důležité rozlišení a FPS. Toho bych se na pc nebál (vždy budou existovat dobré hry co jedou v 120 FPS). Více strachu mě nahání FOW. Pro přirozený pocit bude třeba okolo 180 horizontálních a 90 vertikálních stupňů.
    • C-BEAM
      to je síce problém, naštastie nie je potrebné ísť do šialených 16k a viac aby si vyplnil celé zorné pole, úplne bude stačiť zaplniť tých 100 st. rozlíšením 4k (neskôr 8k) a zbytok pola môže byť vyplnený nejakým ohybným oled displayom s pomerne nízkym rozlíšením.
      • To zni jako rozumné řešení, aspoň to nebude vypadat jako pohled zkrs srolované noviny.
  • TheGGG
    Žádné bany pro PC MUST PLAY WITH OVER 9000 FPS MASTER PAPA BOUGHT ME NEW PC RACE tardy? Tsss, Masaryk a Havel se musí obracet v hrobě.
    • úroveň tvých příspěvků rapidně klesá, stejně jako tvoje inteligence, jdi si pustit Inquisition to je tak tvůj level demence *3*
      • Ale GGG má aspon svůj názor a není jako 95% kreténu s games co stoji v řadě a drží krok
        • A ty seš co? Jeho šlapena? *15*
          • to bolo pre Gesto :)
        • ggg je kkt *3*
          • Jejdasek ma dobre argumenty
            • Trapnej pokus GGG *3*
  • Ilusiveman
    VR je budoucnost to ano, ale tahle generace to nebude. Možná ani ta příští. Radím vám si nechat zajít chuť a investovat třeba do nové grafické karty, nebo pořádnýho rychýho harddisku. Z tohohle by blil i kosmonaut.
  • To budou na konzole vydavat letecky a automobilovy simulatory z pohledem z kokpitu?
    Jinak to nema smysl. Pri FPS typu Halo xx, COD xx, BF xx z toho budou lidi blejt.
    Plati pro vsechny konzole.
  • ...to zas bude v álejích nablito
  • VR je záležitost budoucnosti, u který bude potřeba alespoň 4K a 60 fps.

    Doufám, že Microsoft moc nepoškodí obecnou reputaci VR jako takový, až vydá ten svůj bazmek pro xbox a lidi budou doslova blejt z hraní na 720p při nestabilních 30 fps. *7*
    • Tak project morpheus v tom případě bude stejnej sh*t :(
  • Na pár děcek (rozumově) to zabere, ale normální lidi k životu nepotřebují ani oculus ani kinect a ani tohle, hráči potřebují dobré hry a ne helmy, btw bohatě stačí sluchátka a taky sedět s něčím takovým na hlavě doma před rodinou tak bych byl za idiota... ale oni počítají že i když si to koupí třeba 10% hráčů tak stejně vydělají miliardy
    • C-BEAM
      človek k životu nepotrebuje 99% vecí ktorými je obklopený, sú to však veci ktoré život vylepšujú, zlepšujú komfort alebo zintenzívňujú pocity, a to je práve prípad VR ktorá môže výrazne zlepšíť zážitok z hrania, a to hlavne ľuďom ktorých už bežné hranie začínajú nudiť a chceli by sa v tomto smere posunúť trochu ďalej.

      Ty si s VR na hlave možno pripadáš ako idiot, mne zase ako idioti pripadajú tí čo odsudzujú VR z takýchto primitívnych dôvodov.
      • del0
        "a to je práve prípad VR ktorá môže výrazne zlepšíť zážitok z hrania, a to hlavne ľuďom ktorých už bežné hranie začínajú nudiť a chceli by sa v tomto smere posunúť trochu ďalej"

        Já ti nevim, ale hry hraju 20+ let a pořád mě "běžné hraní" baví, akorát mě nebaví ty dnešní moderní tunelové pseudohry hrající si na filmové zážitky. Pochybuju, že na tom nějaká helma něco změní, alespoň u mě. Asi sem z jiného světa, ale spíš bych jako hráč her uvítal, kdyby se posouvalo dál něco jinýho, než jen grafika a periferie.
        • C-BEAM
          mňa "bežné hranie" baví ale chcel by som sa posunúť dalej. Monitor je jednoducho príliš obmedzujúci, chcem sa v hre konečne prirodzene rozhliadnuť hlavou a nie pohybom celého tela, chcem vnímať priestor v reálnych proporciách, mať pocit, že som tam. Monitor mi to nikdy nedá.

          A na "moderné" filmohry s*re pes, chcem hrať hlavne simulátory, závodné hry a staršie fps hry ktoré mi pôjdu bezproblémov na 90fps.
          • Najdi si ženskou debile, nebo chlapa už to potřebuješ jako prase
            • Ty si najdi cvokaře, protože ho potřebuješ ještě víc.
      • ja když si chci vylepšit život a zentenzivnit pocity tak si ubalim brčko *2*
        • A to brčko šňupeš nebo si ho dáváš rovnou do žíly? :D
        • Máš recht taky bych si dal
      • A ty mně připadáš jako idiot, už jenom za tuhle větu " sú to však veci ktoré život vylepšujú, zlepšujú komfort alebo zintenzívňujú pocity" a nebo trolling ?
        • C-BEAM
          čomu konkrétne na tej vete nerozumieš ?
          • Je to idi*t. Vůbec se s ním nebav.
  • Still
    Super pozitivum je, že lidi z tohohle hlava bolet nebude (narozdíl od Oculus Rift) ale budou jim rovnou hlavy explodovat *15*
  • Z 30 fps se stane polovina, protoze musi renderovat dva obrazy? GG *15*
    • Kdo chce kvalitu, tak stejnak hraje na PC. A komu nevadí hrát hnůj na konzolích, tak toho už rozdíl 30 FPS nebo 15 nevytrhne *1*
      • Tvoje názory jsou jako tlouštíka v zateměnném pokoji obsypaném jebákama z toho jak se celý život potí u klávesnice .. Nechápeš absolutě pohled ostatních lidí na Gaming . Většina lidí neprosazuje max. počet FPS ale pohodlnost hraní na gauci . Já sám vlastním PC a jsem odkojený PCčkář ale po zkušenostech s konzolema teď přecházím i na PS4 . Tobě doporučuji zajít občas ven nebo si aspoň roztáhnout občas žaluzky ať si všimneš že venku je i něco jiného než tvoje umaštěná klávesnice ,)
    • Však microsoft spustí kampaň typu "Proč je 15 fps více plynulé než 30 fps" a konzolisti to sežerou i s navijákem.
    • v ideálním (nereálném) světě, kde by nextgen konzole dokázaly udržet aspoň těch stabilních 30 *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit