Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    to je stejne k nicemu
  • ja sem pepa
    • a náhodou nejsi alkoholik?
      • já jsem taky pepa a dneska celej den piju námořnickej čaj (kdo nezná, recept je následující: naplníme 2/3 hrnku rumem, zbytek dolejeme čajem) *3*
        • Ten samý pepa, který při vysílání podcastu tapetuje chat dotazy, jestli s ním AmyLee nebude chodit? Panečku, a já myslel, že je ti dvanáct.
          • ne, to je jiný Pepa, je to druhé nejpoužívanější jméno v ČR, ty bys to měl vědět Ježíši, tvůj nevlastní otec byl taky Pepa *3*

            a AmyLee je milá holka, ale já jsem na fyzicky subtilnější typy dívek *3*
            • S vychrtlou hajtrou pole nezoráš...
  • No akože konkurent OR určite nehrozí, ale možno majú šancu presadiť sa so zameraním na konzolový casual sektor, podobne ako s kinectom :)
  • No jo, MS utekla řada příležitostí, nebo své stávající možnosti řádně nevyužil, tak si nechce aspoň nechat ujít soubouj na poli VR. Osobně ale více vařím Facebooku a "jeho" projektu. MS se poslední dobou moc nedaří, kam se jen podívá (a osobně jsem zvědavý, jak se mu podaří proměnit investici do Minecraftu), tak doufám, že tohle se mo podaří lépe (a že konečně udělá řádného nástupce Win 7).
  • Jak tohle může někdo nazývat virtuální realita *16*
  • Dopadne to úplně stejně jako s pohybovým obládáním, Kinect a PS move jsou úplné zbytečnosti které nikdo nechce a toto jsou úplně na nic proinvestované peníze, upadne to v zapomění...
    • sleepless
      Nikdo nechce - minimalne v pripade Kinectu je tomu presne naopak.
      • Haha tak to mě podržte, to by mě zajímalo kdo chce Kinect, takovou zbytečnost... *8*
      • Je to brutální OT a omlouvám se za něj, ale nechceš nám dát k vánocům gamesplay Elite? Uvažuju o koupi jako dodatečný dárek k vánocům, ale rád bych před tím viděl vaše video a slyšel vaše názory.
        • a přizvětě někdy do let´s play Karla Drdu *1*
          • Drda je vtipnej a rád si ho poslechnu, ale hry hodnotí pochybně.
  • Vojta_Ilavsky
    Můžeme jenom doufat že ty hry nebudou otřesně optimilizovaný třeba jako Steel Batalion na Kinect. Káždopádně MS fandim. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit