Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ferdis2
    No pokiaľ tie menšie hry vyrovnajú Deadlightu a Mark of the Ninja z minulého roku, tak budem spokojný... *3*
  • jindra.veliky
    za poslednich 5-7 se mi ani nevybavuje hra microsoftu, kterou bych si chtel zahrat *1*
  • Radioaktivni_surikata
    Že mě to ani nepřekvapuje. Nedávno jsem pro sestru pořizoval notebook a bohužel v něm byly Windows 8. Kromě toho, že to rozhraní pro dotyk je na klávesnici a myš podle mě naprosto dementní, tak mě zarazilo i několik dalších věcí. Jako např. že když jsem šel hledat Solitaire, vlezl jsem do her, tak se na mě vyvalila obrazovka s Xbox 360 hrama. A ta vedle ní další Xbox hry, ta vedle další a pak až někde obchod s arkádama a podobnejma blbinkama na PC. Spolu s tím, že na prvním místě v "nabídce start", kterou podle mě totálně zabili, je na prvních místech chat, přátelé, msn... A pak po takový firmě chcete, aby udělala nějakou "normální" konzoli. Haha *3*
  • SnakePlisken
    Já to vidím asi takhle: http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/03/kelso-burn.jpg
  • Kdo by taky stál o hru s MS Live? *6*
  • Myslim ze absence PC her od Mrkvosoftu temer nikomu schazet nebude. *1*
    • Ale jo, jsou kousky ... jako trebas FSX ... jenze ... M$ na co sahne to pohrbi. Ani si nevzpomenu jak se jmenuje ta tragedie na tema litani ... ale co si pamatuju velmi dobre, ze za jeden model letadla chteli $20 a vic ... lol. A dalsi samo za par dalsich ostrovu ... kdyby to clovek aproximoval na rozsah FSX, a pripocet k tomu, kolik vsemoznych addonu je zcela gratis ... tak by musel platit desitky mega.
    • Tak jsem si uvedomil ze jsem napsal blbost. *1*
      To je tak kdyz to clovek po sobe necte. :-)
      Proste hry od MS hraci PC uz snad ani neznaji a nechyby jim. *3*
  • prudislav
    R.I.P. Age of Empires , vyvinul MS vůbec někdy nakou jinou zajímavou AAA PC hru?
    • kubi-wan
      Midtown Madness *2*
    • Mechwarrior
    • Paulcz
      MS má hodně kvalitní tituly

      http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_games_published_by_Microsoft_Studios
    • Freelancer?
      • prudislav
        jj hry od Digital Anvil(Chris Robers, Star/Freelancer) a FASA(Mechwarrior) i zbytek od Ensemble(Age of série) by se dal taky počítat - bohužel všechny tyhle studia M$ zlikvidoval a v regulérní pokračování těchto her už asi nečeká nikdo (Chris Roberts dělá Star Citizena, z MW se stala F2P onlineovka a Age jsou už pod drnem úplně)
        • Na Star Citizen se opravdu tesim. Dokonce jsem jim prispel na Kickstarteru.
    • Přímo MS asi ne, ale jeho studia jich měla docela dost, např ten Age of Empires, Age of Mythology, MS flight, MS train simulator a možná ještě něco. :D
  • Myslím že tam máte chybu, Forza se nejmenuje Motorstorm ale Motorsport. Jinak k článku je škoda cokoliv dodávat, MS jsou zkrátka h*vada co ohledně pc pomrvila (např uzavření "pc" studií co ale vydělávala- třeba tvůrci Age of Empires či tvůrci Flight Simulátoru) co mohla a i s tím Xboxem to šlo v poslední době od desíti k pěti. Měli by se vzpamatovat nebo táhnout do háje.
  • No dyt to je pro vas fajn ne? Ze budou vydavat na PC takove blbinky a ne poradny hry. Desitky budou tady litat jedna za druhou, jak tady u takovych ne poradnych blbinkovatych her je zvykem..
  • Pred casem sem si chtel v akci koupit ted uz nevim jakou hru a kdyz jsem zjistil ze je svazana s GfWL tak sem od ni dal ruce pryc. Porizovani produktu se znakem Microshitu sem jiz davno omezil na nezbytne nutne minimum. S Win 7 si hodlam vystacit co jen to pujde. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit