Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejen to, vzhledem k tomu, ze PS4 bude taky tux like. Mohlo by se klidne stat, ze PSkovy gamesky pujdou na tucnakovi spusti zcela primo ... a to by M$ udelalo IMO poradnou diru do rozpoctu.
  • lol ... bezpecnejsi jako myslis proto, ze na nich neumis nic spustit? tak to pak jo
  • Vis, dost lidi chce na systemu i pracovat ... nejen si hrat ... a pak narazis na sposutu naprosto nepouzitelnych vzoru chovani.

    Maly priklad, ano? Chci si otevrit gif ... obrazek, ktery omi otevrit lecos, i ten widli bazmek. Ok, trva mu minutu nez se spusti (narozdil od libovolnyho prohlizece), ale budiz .. pockam ... a ... lol ... on mi otevre prazdnou obrazovku s tim, ze format nezna ... a nejde se toho nijak "BFUlike" zbavit. Heldas jakoukoli zaviraci ikonu ... proste cokoli a ... NIC. OK, !zatim! na to zabere alt+F4 ... ale to uz neni vylozene BFUlike akce. Stejne tak ta schiza, ze na plose v taskbaru proste nevidis, ze ti bezej nejaky metroidni appky ... a jaky. Ano, !zatim! se do seznamu da dostat pres alt+tab ... ale to taky neni vylozene BFUlike akce (BFUcka jsou klikaci a tady proste nemaj na co kliknout).

    A takhle by sme mohli velmi dlouho pokracovat.

    Mimochodem, vubec nejuzasnejsi je, kdyz mas vic monitoru ... to je doslova bomba. Lovit ten jeden spravnej pixel, aby se ti otevrelo menu ... to je posusnani.
  • Me trebas i na tom steamu vadi to, ze to vlastne nefunguje ...
    Jednoduse 2/3 z toho, co tam mam se pres nej nepatche, protoze si to pousti vlastni patchovator ... coz je samo vopruz, specielne kdyz si po 1/2 roce vzpomenes, ze by sis zahral a zjistis ... ze se to bude celej den patchovat.
  • Jenze PS2 neni PC ... takze to neni uplne easy ... da se rict, ze vsechny nove konzole budou zcela standardni PCcka. Tudiz by technicky melo stacit to proste vzit, podvrhnout tomu nejaky prostredi ... ale bezet by to melo nativne.

    Ostatne, wine nedela nic jinyho - neni to emulator, je to jen to prostredi, ale binarka se spusti primo na CPU, zadna emulace instrukci ... (a nektery veci dokonce na tuxovi ve wine podavaj lepsi vykon, nez ve widlich).
  • Ale jo, jsou kousky ... jako trebas FSX ... jenze ... M$ na co sahne to pohrbi. Ani si nevzpomenu jak se jmenuje ta tragedie na tema litani ... ale co si pamatuju velmi dobre, ze za jeden model letadla chteli $20 a vic ... lol. A dalsi samo za par dalsich ostrovu ... kdyby to clovek aproximoval na rozsah FSX, a pripocet k tomu, kolik vsemoznych addonu je zcela gratis ... tak by musel platit desitky mega.
  • Lžeš, protože jsi buď nikdy W8 nezkusil nebo jsi jenom hater..
    Já je mám, jsou bezpečnější a mocinky moc rychlejší
  • Ferdis2
    No pokiaľ tie menšie hry vyrovnajú Deadlightu a Mark of the Ninja z minulého roku, tak budem spokojný... *3*
  • Na Star Citizen se opravdu tesim. Dokonce jsem jim prispel na Kickstarteru.
  • kubi-wan
    Midtown Madness *2*
  • jindra.veliky
    za poslednich 5-7 se mi ani nevybavuje hra microsoftu, kterou bych si chtel zahrat *1*
  • gta V!
  • vlastik.plaminek
    Batmana crackuju už jenom kvůli těm zmrdským aktivacím.
  • Radioaktivni_surikata
    Že mě to ani nepřekvapuje. Nedávno jsem pro sestru pořizoval notebook a bohužel v něm byly Windows 8. Kromě toho, že to rozhraní pro dotyk je na klávesnici a myš podle mě naprosto dementní, tak mě zarazilo i několik dalších věcí. Jako např. že když jsem šel hledat Solitaire, vlezl jsem do her, tak se na mě vyvalila obrazovka s Xbox 360 hrama. A ta vedle ní další Xbox hry, ta vedle další a pak až někde obchod s arkádama a podobnejma blbinkama na PC. Spolu s tím, že na prvním místě v "nabídce start", kterou podle mě totálně zabili, je na prvních místech chat, přátelé, msn... A pak po takový firmě chcete, aby udělala nějakou "normální" konzoli. Haha *3*
  • jo, nedokážu si představit nic horšího, než že mě budou na PC trápit s odpadem jako inFamous nebo Dragon´s Dogma, s Demon´s Souls už to bohužel dělají a je to stejnej případ
  • Pro me osobne existuje jen jedna hra, co bych si rad zahral na pc. A tou hrou je Dragons dogma. Ty ostatni exkluzivky me prijdou uplne o nicem, ale to je jen muj osobni nazor *5* Nikomu jeho oblibeny hry neberu.
  • SnakePlisken
    Já to vidím asi takhle: http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/03/kelso-burn.jpg
  • Ja som mal napriklad problemy s achievmentami v B:AC pod GFWL - niezeby som na nich nejako lpel, ale bola to dalsia ukazka toho ako sa to nema robit...
  • Kdo by taky stál o hru s MS Live? *6*
  • Pár. V tom máš pravdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit