Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Red Dead Redemption, na to si zabudol :)
  • XorxoxTalarius
    Taky bez problemu, ale je pravda ze mam x-let stary profil a staci se mi v kazde nove verzi jenom zalogovat.
  • U mě problém hlavně s GTA IV
  • Pred casem sem si chtel v akci koupit ted uz nevim jakou hru a kdyz jsem zjistil ze je svazana s GfWL tak sem od ni dal ruce pryc. Porizovani produktu se znakem Microshitu sem jiz davno omezil na nezbytne nutne minimum. S Win 7 si hodlam vystacit co jen to pujde. *5*
  • Abych pravdu řekl Microsoftí hry mi nijak nechybí a ani mi nechybí GFWL, existují jen 3 konzolové exkluzivky co bych si chtěl na PC zahrát: Forza, Gran Turismo a Uncharted - žádné jiné za to opravdu nestojí ;)
  • XorxoxTalarius
    No jelikoz to bezi na podobne architekture, tak si myslim ze to neni nemozne, uz prvni God of War byl predelanej na PC a pokud jsi mel kontroler, tak jsi si ho zahral.
    Druhou otazkou ovsem zustava jestli se do toho nekomu bude chtit :)
  • no me docela zajima jak moc sou novy konzole blizko PC, aby to nakonec nedopadlo tak ze soudruzi z ruska udelaji neco na styl wine a upirati i exkluzivitky :))
  • XorxoxTalarius
    No co ... velky Bill vymysli jak depopulizovat planetu, takze bych to s tim mentalnim zdravim jeho firmy nevidel tak ruzove.
  • XorxoxTalarius
    Osobne povazuju GfWL za spatne udelany pokus jak propojit hrani na konzoli s PC, ale uprimne jsem s nim nikdy v zivote nemel problem u zadne hry, takze krome dalsi serepeticky v pocitaci tomu nemuzu nic vytknout.
  • Nikto nieje taky velky aby sa do truhly nezmestil.
  • Souhlas, GfWL je z praktického hlediska úplně k ničemu, naštěstí má člověk aspoň možnost použít offline profil, který mě asi ušetřil spoustu problémů a oba Batmany jsem si mohl naplno užít. Jediné co mě štve je, že se teď nemůžu vrátit k uloženým pozicím. Ale což, Arkham Asylum i Arkham City jsou ten typ her, které si rád zopakuju celé a věřím, že ne jen jednou :)
  • Přesně tak. Nové železo si sice pořídím až za 2-3 roky, ale už teď jsem se s kamarádem domluvil, že W7 nahodíme místo W8. Předtím jsem používal XP a Vistě jsem se vyhnul. A asi jsem udělal jen dobře.
  • GfWl mi u Batmana nedělal žádné problémy (aspoň o nich nevím), ale raději se hrám, které mají podružné aplikace vyhýbám. Prostě nemám rád, když mi hra z originálky vnucuje něco, co pro mě má pramalý význam, ale zároveň umí vytvořit, omlouvým se za výraz, nehorázný bordel. Jedinou vyjímkou je Steam, na který jsem si zvykl. Ovšem např. Origin bych v compu nechtěl nikdy a nikde.
  • Snad se díky iniciativě Valve chytne Linux. To jim pak udělá průvan :P
  • sugyn
    O tom velice pochybuju, narozdil od Ubisoftu ktery zkusil zakaslat na PC hrace a potom si posypal hlavu popelem a ustoupil, "mikroskvost" si to dovolit muze nebot ma finance i z jinych cinnosti.

    Jinak ja bych bral vsemi deseti dalsi kvalitni dil Age of Empires (bez mikrotransakci).
  • rami.cz
    MS se definitivne zblaznil. Nebo ze by zazival krizi stredniho veku? :D
  • GfWL je nehorázná srajda to souhlasim!
  • Já říkám zaplaťpánbůh! Než udělat podobnej ksindl jako je GfWL, tak to ať radši zůstanou u tý svý televize. Doufám, že se na tu jejich službu co nejdřív všichni vykašlou, protože takových problémů co sem měl s Batman: Arkham City, to jsem měl naposledy s BF3, když přišli s tim svym Battlelogem a EA s Originem. Děkuji nechci
  • PC is dead, kupte si xbox 360/one *1*
  • God-of-War
    At se prejmenujou na Sh*tsoft a dou do rite...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit