Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Abych pravdu řekl Microsoftí hry mi nijak nechybí a ani mi nechybí GFWL, existují jen 3 konzolové exkluzivky co bych si chtěl na PC zahrát: Forza, Gran Turismo a Uncharted - žádné jiné za to opravdu nestojí ;)
    • Pro me osobne existuje jen jedna hra, co bych si rad zahral na pc. A tou hrou je Dragons dogma. Ty ostatni exkluzivky me prijdou uplne o nicem, ale to je jen muj osobni nazor *5* Nikomu jeho oblibeny hry neberu.
    • Red Dead Redemption, na to si zabudol :)
      • inFamous, Heavy Rain, Dragon's Dogma, Demon's Souls, ... tech her je
        • jo, nedokážu si představit nic horšího, než že mě budou na PC trápit s odpadem jako inFamous nebo Dragon´s Dogma, s Demon´s Souls už to bohužel dělají a je to stejnej případ
        • Pár. V tom máš pravdu
  • no me docela zajima jak moc sou novy konzole blizko PC, aby to nakonec nedopadlo tak ze soudruzi z ruska udelaji neco na styl wine a upirati i exkluzivitky :))
    • XorxoxTalarius
      No jelikoz to bezi na podobne architekture, tak si myslim ze to neni nemozne, uz prvni God of War byl predelanej na PC a pokud jsi mel kontroler, tak jsi si ho zahral.
      Druhou otazkou ovsem zustava jestli se do toho nekomu bude chtit :)
      • Nic predelanyho nebylo..GoW bezel na emulatoru na kterym bezi v pohode stovky PS2 her. Jen to bylo udelany ze jsi nemusel nic nastavovat a jen to spustil. Mimochodem vyvoj toho emulatoru trval asi deset let aby na nem ty hry bezely..takze tak uplne snadny to neni..
        • Jenze PS2 neni PC ... takze to neni uplne easy ... da se rict, ze vsechny nove konzole budou zcela standardni PCcka. Tudiz by technicky melo stacit to proste vzit, podvrhnout tomu nejaky prostredi ... ale bezet by to melo nativne.

          Ostatne, wine nedela nic jinyho - neni to emulator, je to jen to prostredi, ale binarka se spusti primo na CPU, zadna emulace instrukci ... (a nektery veci dokonce na tuxovi ve wine podavaj lepsi vykon, nez ve widlich).
        • XorxoxTalarius
          No a to jsme u toho co jsem rikal, je jedno jestli je to emulator, nebo predelavaji hru samotnou :)
          Kazdopadne bych u novych konzoli videl tuhle sanci jako hodne vysokou, ze nekdo prijde s emulatorem.
          • gta V!
          • Neni to jedno.
            • XorxoxTalarius
              Je to jedno ... oboji bude stat more casu ktery nikdo nebude chtit investovat. *3*
  • Nikto nieje taky velky aby sa do truhly nezmestil.
  • rami.cz
    MS se definitivne zblaznil. Nebo ze by zazival krizi stredniho veku? :D
    • XorxoxTalarius
      No co ... velky Bill vymysli jak depopulizovat planetu, takze bych to s tim mentalnim zdravim jeho firmy nevidel tak ruzove.
      • mentalni zdravy firmy ? OMG *7*
  • Já říkám zaplaťpánbůh! Než udělat podobnej ksindl jako je GfWL, tak to ať radši zůstanou u tý svý televize. Doufám, že se na tu jejich službu co nejdřív všichni vykašlou, protože takových problémů co sem měl s Batman: Arkham City, to jsem měl naposledy s BF3, když přišli s tim svym Battlelogem a EA s Originem. Děkuji nechci
    • vlastik.plaminek
      Batmana crackuju už jenom kvůli těm zmrdským aktivacím.
    • XorxoxTalarius
      Osobne povazuju GfWL za spatne udelany pokus jak propojit hrani na konzoli s PC, ale uprimne jsem s nim nikdy v zivote nemel problem u zadne hry, takze krome dalsi serepeticky v pocitaci tomu nemuzu nic vytknout.
      • U mě problém hlavně s GTA IV
        • XorxoxTalarius
          Taky bez problemu, ale je pravda ze mam x-let stary profil a staci se mi v kazde nove verzi jenom zalogovat.
    • GfWL je nehorázná srajda to souhlasim!
      • Souhlas, GfWL je z praktického hlediska úplně k ničemu, naštěstí má člověk aspoň možnost použít offline profil, který mě asi ušetřil spoustu problémů a oba Batmany jsem si mohl naplno užít. Jediné co mě štve je, že se teď nemůžu vrátit k uloženým pozicím. Ale což, Arkham Asylum i Arkham City jsou ten typ her, které si rád zopakuju celé a věřím, že ne jen jednou :)
      • GfWl mi u Batmana nedělal žádné problémy (aspoň o nich nevím), ale raději se hrám, které mají podružné aplikace vyhýbám. Prostě nemám rád, když mi hra z originálky vnucuje něco, co pro mě má pramalý význam, ale zároveň umí vytvořit, omlouvým se za výraz, nehorázný bordel. Jedinou vyjímkou je Steam, na který jsem si zvykl. Ovšem např. Origin bych v compu nechtěl nikdy a nikde.
        • Me trebas i na tom steamu vadi to, ze to vlastne nefunguje ...
          Jednoduse 2/3 z toho, co tam mam se pres nej nepatche, protoze si to pousti vlastni patchovator ... coz je samo vopruz, specielne kdyz si po 1/2 roce vzpomenes, ze by sis zahral a zjistis ... ze se to bude celej den patchovat.
        • Ja som mal napriklad problemy s achievmentami v B:AC pod GFWL - niezeby som na nich nejako lpel, ale bola to dalsia ukazka toho ako sa to nema robit...
  • PC is dead, kupte si xbox 360/one *1*
  • God-of-War
    At se prejmenujou na Sh*tsoft a dou do rite...
  • Po oznámení Xbox One stoupla prodejnost Wii U o 350%... takže asi tak...:))
    • Už 875% na UK Amazonu...XDXD
  • XorxoxTalarius
    Je to chyba Microsoftu, nevim jak jinak nalaka PC usery na Win 8 nez hrama ... kazdej kdo ma vsech pet pohromade tak radsi zustane pri Win 7.
    • Lžeš, protože jsi buď nikdy W8 nezkusil nebo jsi jenom hater..
      Já je mám, jsou bezpečnější a mocinky moc rychlejší
      • lol ... bezpecnejsi jako myslis proto, ze na nich neumis nic spustit? tak to pak jo
    • No tak mě by do Win 8 nepřinutily ani dobrý hry :)
    • jsem spokojenej uzivatel W8 a uz bych vazne nemenil i kdyz jsem mel sedmicky tolik v oblibe. W8 jsou v podstate vymazaleny sedmicky at uz se jedna o praci s pruzkumnikem, nebo rychlosti sys - jak samotny start (otazka par vterin), tak prace s diskem atd. atd. spousta lidi ma jen pouhy predsudky - byl jsem na tom stejne... takze pokud muzu radit, nemate se absolutne ceho bat, nakoneci i smartscreen jde vypnout
      • Vis, dost lidi chce na systemu i pracovat ... nejen si hrat ... a pak narazis na sposutu naprosto nepouzitelnych vzoru chovani.

        Maly priklad, ano? Chci si otevrit gif ... obrazek, ktery omi otevrit lecos, i ten widli bazmek. Ok, trva mu minutu nez se spusti (narozdil od libovolnyho prohlizece), ale budiz .. pockam ... a ... lol ... on mi otevre prazdnou obrazovku s tim, ze format nezna ... a nejde se toho nijak "BFUlike" zbavit. Heldas jakoukoli zaviraci ikonu ... proste cokoli a ... NIC. OK, !zatim! na to zabere alt+F4 ... ale to uz neni vylozene BFUlike akce. Stejne tak ta schiza, ze na plose v taskbaru proste nevidis, ze ti bezej nejaky metroidni appky ... a jaky. Ano, !zatim! se do seznamu da dostat pres alt+tab ... ale to taky neni vylozene BFUlike akce (BFUcka jsou klikaci a tady proste nemaj na co kliknout).

        A takhle by sme mohli velmi dlouho pokracovat.

        Mimochodem, vubec nejuzasnejsi je, kdyz mas vic monitoru ... to je doslova bomba. Lovit ten jeden spravnej pixel, aby se ti otevrelo menu ... to je posusnani.
      • Strojím si za tím, co jsem napsal, ale za tenhle srozumitelně podaný názor ti dám plus.
    • Přesně tak. Nové železo si sice pořídím až za 2-3 roky, ale už teď jsem se s kamarádem domluvil, že W7 nahodíme místo W8. Předtím jsem používal XP a Vistě jsem se vyhnul. A asi jsem udělal jen dobře.
    • To by bola ale zase hlupost ak by boli hry exkluzivne len pre Win 8. Tu nie je dovod preco by to nemohlo byt aj pre 7. Windows je len operacny system, Xbox je nieco viac, ktory dokaze priniest aj viac penazi. Po ohlaseni novych konzol bolo predsa uplne jasne, ze bude bohuzial vela exkluzivit ci uz z dielne MS alebo Sony. Konzoly musia nejak zacat predavat a ak by neboli exkluzivne tak oproti PC by sa presadzovali horsie. Bohuzial musime pockat. Nie je to nic nove.
  • No aby se Microsoft nedivil až PC přestane počítat s ním.
    • Snad se díky iniciativě Valve chytne Linux. To jim pak udělá průvan :P
      • Nejen to, vzhledem k tomu, ze PS4 bude taky tux like. Mohlo by se klidne stat, ze PSkovy gamesky pujdou na tucnakovi spusti zcela primo ... a to by M$ udelalo IMO poradnou diru do rozpoctu.
    • sugyn
      O tom velice pochybuju, narozdil od Ubisoftu ktery zkusil zakaslat na PC hrace a potom si posypal hlavu popelem a ustoupil, "mikroskvost" si to dovolit muze nebot ma finance i z jinych cinnosti.

      Jinak ja bych bral vsemi deseti dalsi kvalitni dil Age of Empires (bez mikrotransakci).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit